» »

Pralni prašek

Pralni prašek

°X-bajtek° ::

L.p! Kateri pralni prašek uporabljate? js uprabljam Persil ker takšne ponudbe ne vidite na mizi ampak na jedilnem listu! 8-)

BigWhale ::

Frosch

]ViRiana[ ::

Pri pranju belega perila se je najbolje izkazal Ariel, medtem ko je kvaliteta pranja pisanega perila nespremenjena pri uporabi različnih praškov. Za pisano perilo se mi zdijo še najboljši tekoči detergenti (Ariel, Persil, Rex, Frosch), ker se bolje vpijejo v tkanino kot pralni prašek. Klasični prašek zelo rad pusti tudi bele madeže na črnih oblekah, saj se ne razstopi dovolj dobro. :\ Lp!
Vsi se rodimo blazni. Nekateri takšni ostanejo. (Samuel Beckett: Čakajoč na Godota)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]ViRiana[ ()

BigWhale ::

Viriana, tvoj nickname je eden izmed tisti, ki jih preberes in rece... wow... cool nickname...

;>

Ma, kar se pa praskov tice... mene sploh ne moti, ce je belo perilo malo manj belo... who cares... :)

nevone ::

Trenutno Pralni prašek Merkator (SQ ;)).

BigWhale ::

Namesto mehcalca pa kis... navaden, jabolcni... Efekt je isti, cenejsi je, pa se manj kamna se nabira v stroju... ;>

Rousseau ::

Sploh ne perem perila. To je bolj za ženske, se mi zdi.:\

perci ::

Si skos novo kupuješ ali pač uporabljaš neoprano? ;)

Myth ::

Pralni prašek? Hmmm... Persil itaq, zaj tud že gel sprobavam, če je kaj bolši, vsaj bolj varčno je :D . Drugače pa za barvno in temno perilo raje uporabljam Perwoll! Me zanima kje bi lahko kupil Perwoll za belo.. ve kdo? :\

LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

BigWhale ::

Rousseau, ti najbrz se vedno sam zivis in vsake 14 dni kupis paket novih 14ih spodnjih gat, oziroma zivis, doma pri mami, a ne?

;>

Gandalfar ::

Mogoce si je pa samo nasel punco svojih sanj ;)

Redkvica ::

1. Mercatorjev z vonjem limone za pranje na 60 (za belo in za pisano, a vsako posebej)
2. Perwoll 'ta rozast' za pranje pisanega na 40 in za pranje volnenih reči in za pranje zelo občutljivih na 30 (to je tisto, ki bi se moralo prat na roke, a se mi ne da)
3. Woolite white za pranje belega (ampak samo belega) na 40 ali 30
4. Woolite black ali ta črn Perwoll za pranje res temnega

Za madeže pa prej uporabim tekoči Vanish ali pa AIAX milo - odvisno od vrste madeža

:)

Daedalus ::

Zenkrat eksperimentiram s Persilom, bom pa verjetno začel uporabljat gel - zaradi že omenjenih madežev. Pri ročnem pranju se še tolko slabše raztopi, pralnega stroja pa v študentu nimaš kam dat:)

Hmm, mogoče bi pralni stroj šal na balkon...:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Redkvica ::

Ne, ker bi pozimi v njem zmrznila voda in bi razgnalo cevi al kaj vem kaj že.

smilyxx ::

Ljudje sam tko, meni je ratal z Vanishom spravt barvo iz dela ohišja k Lava ni mogla. Je pa res da je potem začel rjavet, ampak to je druga zgodba:D .

Lp
Save water.
drink beer.

Jon ::

Amway.. =)

°X-bajtek° ::

1. Rousseou si ne umiva gat,ker je to po njgovem mnenju za ženske.
2. Ko ga bo žena (če jo bo sploh imel):D prosila naj gre popraviti pralni stroj bo pa rekel: To je za ženske. Haloooooooooooo?!?!?!?!?!?!?:O

BigWhale ::

Redkvica, da se ti lubi s tolk zaubami ukvarjat... ;> Jest zabrisem not pol deci tiste tekocine (btw, je ze kdo opazil, da ljudje ful previdno dajejo ta tekoci prasek v stroj, da se na razlije... zakaj?!?! ;>), mal kisa in to je to... :P

Pa na B, na 40 (vcasih clo 60) in se ze pere, pa je vse oprano.. ;>

cryptozaver ::

Sam se to cakam da bo en uprasu kok listov skret papirja ponucate pr eni seansi!!!???

Gandalfar ::

cryptozaver: ene 5 .. ti?

Redkvica ::

No, pri meni odgovor seveda ni tko enostaven, ampak ne bom odgovorila, ker sta vidva malo off topic :)

:P

BigWhale ::

Koliko? to je precej odvisno od cloveka in porascenosti anusnega grabna... ;>

More hair, more paper... Drugac mas potem klingone... :P

Pa odvisno od kompaktnosti dreka... More softness, more paper... Obstaja pa en tip ljudi, ki se gre pa vsakem velikopotrebljenju kar tusirat..

;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pralni stroj - preveč programov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8011038 (8279) Furbo
»

Pranje oblačil (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510218 (8199) kuglvinkl
»

Koliko stane eno pranje v pralnemu stroju?

Oddelek: Loža
376279 (4898) Tilen
»

Smrdi perilo in pralni stroj?

Oddelek: Loža
4925156 (23392) gruntfürmich
»

Pranje perila

Oddelek: Loža
269642 (8882) gruntfürmich

Več podobnih tem