» »

Nova home-made igra

Nova home-made igra

1
2
»

DaDila ::

Ja, od FMJ-ja smo jih dobili ze kar precej. Tako veliko, da bomo morali narediti se verzijo 1.3. kjer bodo tudi dejansko slike moskih in zenskih likov locene :), kar do sedaj ni bilo, ker se nam ni dalo risati se zenskih slik. So bile ze moske dost obupne :).

FMJju pa se enkrat hvala za slike!

Dadila.

Gwanaroth ::

FMJ ali neskrajsano Full Metal Jacket je moj sostanovalec v Ljubljani in v poznih vecernih/nocnih urah, ob kakem gramu zelenja ter hladnem pivu ustvarja(va)... :) :)

DaDila, enkrat moramo it na pijaco vsi trije!

LP
Lights often keep secret hypnosis..

FMJ ::

Hehe,.. Ja ni kej.. neki rabis za inspiracijo :) DaDila, pocakaj se malo z verzijo 1.3. ker bom rabu se nekaj cajta da narisem vse do konca,.. zdej mam malo VELIKO guzvo na faxu, ne vem niti ku mi bo ratalo,...
Aja,.. Kaj pa glede animiranih GIFov? Al pa *.swf-jev?


LP

DaDila ::

Hja, kar se tice animiranih gifov in ostalih podobnih stvari nebi pretiravali. Pomoje bojo slike cist dost. 8-)

Kar se tice verzije 1.3 bomo tudi mi mal pocakali, ker imamo tudi mi delo, s faxom :D

FMJ ::

OK, DaDila. Bom pripravu alora se slikce za dilerje in se nekaj idej mam, ma sej bos vidu,.. ti posljem na mail vse... Sej pomojem je boljse da se pocaka se malo, da bo potem res ustimano tako kot je treba,.. 8-)

LP

Gwanaroth ::

Jebes faks, drogen über alles!
Lights often keep secret hypnosis..

DaDila ::

DaDila, enkrat moramo it na pijaco vsi trije!

Enkrat na gram zelenja vsi skupaj! 8-) ;)

FMJ ::

Enkrat na gram zelenja vsi skupaj!


Ma nimam prow nec proti! :D

DaDila ::

Zdej pa dost FMJ, gremo studirat ne pa slikce za spil delat :D :D. Joke joke ;) Verzija 1.3. bo ze res cist drug spil, ker zdaj sam se slikce od dilerjev manjkajo, ostalo je ze vse predelano.

p.s.: Poglej mal na lestvico, Aleksander je cist popizdo >:D >:D

AtaStrumf ::

Zelo zabavno :D.

Tiste slike iz slikarja sem takoj prepoznal, da ne morejo bit nikjer drugje narisane. Ne pretiravat z preveč fancy slikami, ker vsaj meni je glih to cool k tko čist mim. Pa muska je zakon.

Kr tako naprej!

Slide ::

Evo moja homemade špila narejena v dobrem starem Visual Basicu 6, ni ga čez ta program.
Express Se spomnite Expressa iz Spectruma ali pa Comodorja, evo tu mate Windows verzijo :D Če koga zanima špil, naj piše, aja podpira DirectX8 , multichaneling, muska, hudo vglavnem... Sam maw pretežka men še ni ratal do konca pridt :\ Ajde mejte se..

FMJ ::

Atastrumf, ne vem, meni se mi zdi da bi blo dosti lepše če so bol fensi slikce. Uno v slikarju hm,.. no ja sej za silo je,.. Mislim da bo verzija 1.3 veliko bolj privlačna za dušo in oko :D

Tic ::

Men ni jasno kaj mores delat :>
persona civitas ;>

DaDila ::

AtaStrumf: Tko smo tud mi razmisljal, ko smo delal spil, sam pol ko vidis te fotke, hitro pozabis svojo filozofijo :D
Slide: Daj link za download, mene zanima.
Tic: Ti si prvi :P Ne resno, do zdaj tega se ni noben vprasal. Drugac mas pa mail v spilu in lahko kaj vprasas.

skyline ::

emm...Slide, kuko to spilas???:8)

Tic ::

Torej sva dva. Kar tukaj povej, prosim. Kratka navodila.
persona civitas ;>

Gwanaroth ::

Tic :( Razocaru si me... tvoj drugs-knowledge je kar wide, sam da ne znas virtualno drog preprodajat... joj joj! :))))

Torej, zberes si osebnost...kaj hoces bit.. to verjetno znas?:)

In potem pac DILAS drogo po Ljubljani...najrazlicnejse vrste drog.. od t.i. "norih gobic" do hasisa, ecstasyja ipd.

LP
Lights often keep secret hypnosis..

skyline ::

gwanaroth:
ne DaDila!
govoriva o spilu k ga je Slide naredu...par postov nazaj je link

Tic ::

Ne, jz govorim o DaDila. Ne, sej nisem se probu igrat kej dost. Tko enih 43sekund. Sam nekje sem prebral da kupujes isto kot prodajas? Al nevem, kako mors delat to :) Mislm jst sm ze na zacetku dolzn nekomu? ah..
persona civitas ;>

Slide ::

Evo link za Express. Klik to DL Moj brat k je star 10 let je pršu do šestga levela :D Aja tipke so GOR = JUMO, DOL = CROUCH. Ajde uživite

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slide ()

MarushY ::

Kr ql tale Express!
Največ mi je ratal prit skor do konca levela 3... Nauk te igrice: zarad tiča jih lahko dobiš po buči... :))

DaDila ::

Slide, nasel bug ;) Ko se zaletis v tablo, pritisnes ESC in gres na about. Pocakas par sekund in dobis invalid call or procedure argument. Ah, visaual basic :D
Drugace pa moras bit kar vztrajen. Jaz najdlje kar sem igral, je bilo ene 3 minute.

BOCo. ::

Pa lahko bi se reklo, da je v Sloveniji vedno več tistih, ki vejo in zmorejo premagati fsrane Amerikance....:(, samo malo še treba delati na fsem :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BOCo. ()

Slide ::

Jo DaDila thanx najdu in odpravu napako :\ Keep em coming felaz!! :D

TommyLee ::

DaDila ful super špil! Neki tacga smo rabl :D !!

Lp
www.dornik.si

DaDila ::

BoCo, TommyLee: Danke, hvala, thanks ;)


Letos bo na vrsti nov projket, tko da pricakujte v prihodnje se kaksen spil...seveda samo od Booka gruPHI
:D

Seveda pa to ne pomeni, da je DaDila fertik, ker se cakam fotke preprodajelcev od FMJ-ja 8-)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841144903 (26239) Horas
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64745378 (19301) X-Hair
»

Call of duty server bo nocoj od 18.00 naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14111157 (6747) Groovy
»

Fifa 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
796870 (4923) ggospe
»

Battlefield 1942 1.2 strežnik

Oddelek: Igre
311575 (1162) Ziga Dolhar

Več podobnih tem