» »

Fifa 2004

Fifa 2004

1
2
»

VuLc4n0 ::

flipflop;

se strinjam glede vsega, najbolj pa motjo podaje ki so krneki. žoga leti v čisto drugo smer kot jo pošlješ:|

Kje je PES 3? Kje???:'(


EDIT: Raula v Dravograd :D :D
http://christinalake.cjb.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VuLc4n0 ()

damirez ::

God dammit a mi lahko kdo pove kako bi dobu musko ven ker je to edina stavr k je dobra pr tej spili.
Tisti k prvi pove dobi za pir!

Aja drugac smo pa zanc probal pr frendu na TVju spilat pa sploh ni tko slabo. Ceprav je se zmer way down pred PESam.

VuLc4n0 ::

Probi najti na netu kakšen [format muzke] to mp3 converter ali neki podobnega:)
http://christinalake.cjb.net

damirez ::

Rabm se 2 stvari iskal sm povsod pa ne najdem.
LINK=pes3demo
LINK=fifa2004 patch - na uradni strani noce.

damirez ::

Noben converter ne dela ni stvari ki bi znala prebrat \fifa2004\data\audio\music\*.*
Muska mi je pa res zakon na spletni starni mas sicer kao da lahk poslusas sam tud ne morm.
Res bi rad to musko, ce ma kdo kasno idejo naj pleas pomaga!

mkovac10 ::

Patch 1.1

Sem ga namestil po navodilih iz EA pege-a, vendar glej ga zlomka razporeditev tipk se ne da spreminjati. Res je, da v meni doda opcijo (ostali dodatki mislim da so ok), vendar pa ko hočem sprementit tipko mi je ne prime in ne gre več ne naprej in ne nazaj. Če ima (je imel) kdo podobno težavo naj deli izkušnjo.
Patch pa sem namestil ravno zaradi spremembe tipk, ker ne morm špilat drgač kot na svojo razporeditev...

please help
thnx
mako

VuLc4n0 ::

Tule poglej pod FIFA 2004 in potem download sekcija, mislim da je tam en programček za spreminjanje tipk, nastavitev, itd. , ki je v bistvu bil napisan za DEMO vendar deluje tudi pri celemu špilu
http://christinalake.cjb.net

damirez ::

Kaj pa da bi ta lag odpravil pri fifi ker imam obcutek da se slika zatika, a obstaja kaksen patch, ker to je stkrajno motece ko nabijes zogo cez ekran.

sergejp ::

kak mi gre na živce ta fifa!!!

tipi niso dali niti multiplayerja preko mreže, no so se le spomnili v patchu.

ampak če špilaš preko mreže te na koncu ne vpraša za golden gol ali penale ali restart mach, ampak te kar ven vrže!

kako je mogoče, da tipi delajo igro celo vrsto let, pol pa delajo take začetniške napake, kot da še nebi nikdar fuzbala delal.

vendo ko neham špilat preko mreže sem jezen na ta bedn špil!

še najboljša vedno ostaja WC 2002! pa naj že pride PES 3!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sergejp ()

Mlchk ::

damirez: stvar sem resil! najdes me na IRCu (IRCnet - irc.arnes.si) na chanu #gimskloka, pod nickom kostko! Ulet gor pa ti sendam patch/popravljen fajl! Bos vidu kako rata zadeva igrabilna, prow zakon je..

Pce,
Mlchk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mlchk ()

VuLc4n0 ::

Mlchk dej men tud pošl. A lahko na mail?
http://christinalake.cjb.net

damirez ::

Dej nite nc gor na ircu dej tuki postav link al pa posl na atomic2000@email.si please no k tko sploh ne morm spilat.

bigk ::

Ali lahko še meni pošlješ popravljen patch? Pri originalnem patchu mi igra zmrzne, ko bi se računalnika mogla povezati (Direct IP in Network). Pošlji na klemen@humerca.com. Ali mogoče kdo ve kaj je narobe, da mi zmrzne?
l.p.

//bigk K

VuLc4n0 ::

naj men nekdo pošlje bom dal na server za dljat.
http://christinalake.cjb.net

Mlchk ::

Nekateri so zmotno mislili, da gre za popravljen patch, ki ga je izdal EA Sports. A-a. Preberite par postov nazaj, gre za odpravljanje ,,trzanja'' !

Evo, vam link..pa povejte, ce vam dobro dela:

Fifa 2004 FPS Patch

royal ::

Mam tezavo pri prijavi(register)in sicer mi napise da coda (code) ni pravilna,up ime pa geslo pa mam.Kako se vi prijavite..................Hvala8-O

@ljash ::

kupimo originalno igro ali pa ne igramo online :))

flipflop ::

al pa ne kupimo originalne igre in igramo čez direct connect.(ne vem če je pri fifi tudi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

@ljash ::

pri dodatku je ja.

royal ::

KJe bi dobo tisti DODATEK.......................LP:\
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

damirez ::

Das cd1 not pa check for update in to je to.Drugace pa ti zelo priporocam vsem ki imajo malo bolse racunalnike FPS patch ki je link zgoraj dal Mlchk.

royal ::

Pod kam pa ta patch posnamem........LP
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

royal ::

OK zej sem posnel tisti patch not pod fifo 2004,sam nevem kk zdej prid do direct connect......posod me sprašuje za prijavo........Hvala
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

royal ::

Ne vidim kakšnjih sprememb ko sem namestil tisti patch........a vam gre igrat prek direct connect...LP:| :|
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

damirez ::

K das cd1 not pa update mors cakat saj 5 min po temu k ti napise patch installed da se patch res nalozi.(za direct connect pa tipke stimat)

Pol mas pa se 2 patcha ki pa nista uradna en je fps patch ki ga je dal Mlchk da spila bolj gldko tece (my favorite) pa se en kennys gameplay patch kao za bolso igralnost(nism vidu razlike)

robinzon ::

Jaz sem zdaj probal originalen patch, pa tistega omenjenega zgoraj. Pa se vedno ne morem nastavljat tipk. Meni za nastavljanje tipk se sicer doda, ampak ne morem nic kliknit.

Ve kdo kako resit problem?

Andrej_ID ::

FIFA 2004 prow seka, OTBC je zakon in ne vem ka usi tok kritizirate

Klampfer ::

Zakaj nama FIFA, ko igrava s kolegom preko Direct IP (ARNES 1024/256 - oba), par minut igranja trza, potem pa napiše lost connection? Nimava vklopljenega noebenega firewalla. Patch imava oba isti naložen.
Bogomir

royal ::

Ja, kako je pa z akcijami pri fifi 2004 (dribling..itd) jih je kdo ze uporabljal in se da to kje dobit....LP

ggospe ::

Ti si pa n00b !
Prtisnes C pol pa Shift pa mal kontorle zravn pa je
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525040 (2844) Ghost007
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273047 (2133) chrush
»

Fifa 2004 (kako izvajati proste strele)

Oddelek: Igre
111253 (1065) VuLc4n0
»

To jesen oziroma zimo najbolj pričakujem...

Oddelek: Igre
231574 (1243) Thanatos
»

Simulacije nogometa! Katera je najboljša?

Oddelek: Igre
111312 (1195) Redman

Več podobnih tem