» »

Fifa 2004

Fifa 2004

«
1
2

IceBreakr ::

Pošiljka Fife 2004 gre v petek na pot v Slovenijo...

Fifo lahko prednaročite na mimovrste. Tisti ki bodo prednaročili bodo dobili posebej ugodno promocijsko ceno in mogoče še kakšne dodatne ugodnosti pri nakupih...

l-note ::

Predvidena dobava v Sloveniji bo 7. novembra.

VuLc4n0 ::

Če primerjam demo FIFE2K4 IN PES-a 3 se lahko FIFA skrije:)
http://christinalake.cjb.net

Oblivion ::

Mene prekleto zanima, kaj vidite na tem Pes3. Igral sem demo, ma mi ni kaj prevec vsec. Zame bo fifa se vedno naj naj.

@ljash ::

sej PES3 je samo za PS2 a je tud za PC?

flipflop ::

Pride za PC tudi. Demo je že zunaj,le da menda to ni uraden demo.

VuLc4n0 ::

Oblivion:

No potem mi pa povej kaj je tako 'prekleto' dobrega na FIFI? Igralnost, a?:)
http://christinalake.cjb.net

thramos ::

ne, ne znajo anglesko... sicer imajo moznost spreminjanja jezika sam ne dela :(
in z mojim znanjem nemscine ( po stirih letih ucenja v sredji soli) se komaj prebijem do igranja...

ce pa komu rata nej pove kako...



lp

VuLc4n0 ::

multilang. je špil. sicer pa mislim da ko špil inštaliraš te vpraša kakšen jezik želiš met (že na začetku setup-a)

ja res da počas zavija. baje jim je celofana zmankal:)
http://christinalake.cjb.net

thramos ::

na zacetku setupa nc ne vprasa po jeziku, in tud v spilu se ne da menjat, tud na forumu od cvetlicarne :) folk pise o tem. Zgleda da bo treba pocakat na anglesko...


lp

Oblivion ::

Sem malo nesramno nastopil. Zanima me samo, kaj vam je tako vsec pri Pes-u. Meni igralnost ni vsec. Se mi zdi zelo nerodna, mogoce zato ker sm na Fifo navajen. Fifa 2004 pa se mi zdi zelo izboljsana. Pac, moje mnenje.

damirez ::

Ja fifa je bl tko za n00be k je ful u izi dat gol... Pes je dost tezji bolso grafiko ma saj zame, ker tist pr fifi tisti polomljeni stricki tis ni nc pa tiste face uglavnem bruhilda. Tudi jaz sem bil pristas fife sam ko sem parkrat PES spilal sem hitro spremenil mnenje.

IceBreakr ::

PES3 demo spilam ze ene 2 tedna..... zelo dobr, bomo vidl k prideta oba spila ven :) v slovenskih trgovinah bo Fifa 2004 vrjetno ze proti koncu naslednjega tedna...

thramos ::

aha vidm, a je kdo ze sprobu?
a prevede tud komentatorja???



lp

DarwiN ::

Sensibil soccerja igrajte raje....Ne fife, ne pes3, Sensibile soccer. Igralnost da te ubije ,ludi moji..!

damirez ::

Kje pa naj dobimo sensible soccer da dela v XPjih. Ker sensible soccer misls a je ker novejsi?

flipflop ::

napiši v google sensible soccer,pa ti najde nekaj strani,z ene si ga boš že potegnil. Samo to je demo.

Redman ::

Torej mal sem igral tole fifo in je dobra za desetletnike in za tiste ki se jim ne ljubi preveč poglablat v realistično igranje nogometa.Btw. pes3 je glih še enkrat bolj od tele fife.Fifa sux.

Tr0n ::

Lepo prosim, drzite se teme in ne pogovorov o piratstvu.

Hvala.

Luksi ::

Kakšne so kej zahteve? Predvsem me zanima grafika. Bo dovolj FX 5200 128 MB? 8-O

VuLc4n0 ::

Grafika je čudna. Teksture las so čudne, drugače pa bi moral biti FX 5200 zadosti.
http://christinalake.cjb.net

monster-x ::

Danes je igra tudi uradno zunaj -- v angleški verziji seveda. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

mchaber ::

Res je zunaj:))

In je že tem, kjer sem jo naročil,:) ravnokar čakam v vrsti zanjo:)
.

jurcy ::

Kaj naj naredim z mdf. in mds. datotekami:\





lp:D

Predator ::

to je format datotke od alcohol 120%

pa nehajte z requestom za rožice, passe za rar file in pdoobno... ;((

jurcy ::

kr ql špil:D

VuLc4n0 ::

mah špil je krneki. bom kar na tretjega pesa počakal:)
http://christinalake.cjb.net

damirez ::

Kasn gnil spil, nevem zakaj sm probal PES spilat ker ce ga ne bi bi bi zdaj veselo igral tako pa ne morem ker spil suxx, igralnost suxx, grafika suxx. Je pa velik truda vse je tko k more bit grbi, veliko klubov itd..

Edino svaka jim cast za musko to pa vedno dobro izberejo, sam kaj ko spil suxx.
A mogoce kdo ve kako naj dobim musko ven ker mi noce zaluafat asf koncnic.

damirez ::

Pa se LAN mode ni suxxx pa z sosedom ze 5 let spilava preko lana fifo.

Oblivion ::

Pes je prelahka in zelo prepocasna igra. Jst prisegam bolj na dinamiko kot pri Fifi, naj mi pa noben ne rece da je kaj dobrega v grafiki od Pes 3, tipicna konzol igra, da ne bo kdo mislu da hvalim fifo zaradi tega, samo me pes3 se ni preprical, bom pa pocakal celotno verzijo, da jo lahko ocenim.

Tr0n ::

Isti olaz kot 2003. 'nuff said.

damirez ::

Fak stari sj ne morm verjet ta fifa 2004 je totaln podn morte priznat no, da je res grda.
Pa vse PES so ble tezje od fife mislm tezji je blo gol zadet. Kasna grafika je pa pri fifi pogon suxx spila sploh ne tece gladko niti na ti4200. Ljudeki niso tini podobni realnim kr take setavljene noge majo k ostrzek, nevem no mogoce kermu res ni vsec PES sam tak fifa 2004 a morte priznat da je totaln crap no.

@ljash ::

a se da igrat prek IPja? Ne tist online, vendar tko kt npr. pri 2003 - vtipkaš IP in voila!

(p.s.: če sm prou razumu, je tud to šlo stran - bljak!)

OldSkul ::

Pri Fifi me motijo predvsem meniji, ki so kr neki, pa tudi igra kot sama ni nič posebnega.

andrej ::

edini dobri strani FIFE 2003 sta muzika in licence. V vseh ostalih pogledih jo PES sisa. PES ima se vedno igralnost, ki je svetlobna leta pred FIFO. Grafika gor al dol, igralnost je tista, ki te vlece k igranju in ne grafika.

mkovac10 ::

A se pr tem špilu na da spreminjati razporeditve tipk, časa trajanja polčasa (max 10min)...?

mako

Oblivion ::

Ja, to je res ja. Pes ima fajn igralnost, skoda mi je le tega, da ni igra kaj bolj dinamicna, gibi so marsikje zelo leseni, pri fifi pa sploh. Grafika je pa zal iz konzole, pa ce bi se to ustimali, bi bla pa res dobra igra, se strinjam z vami.

andrej ::

mene taksna grafika ne moti, ker tak spilam na konzoli ;)

odklop99 ::

totaln podn!
Menu kr neki...igralnost kr neki...grafika ok...
Se najbolsa do zdej mi je bla fifa 1998!
P se najvec for si mel na tipkah...vsaj mal zanimivo!
Crap...vsako leto huje!



Lp odklop

Tr0n ::

Mislis, vsako leto isto :).

Mlchk ::

Important(e):

Zadeva mi spila z 50+ FPS na 1024x768, pa vendar je podobno kot v Fifi 2003 (preden smo napako odpravili) prisotno MOTEČE trzanje. Zgleda kot da bi slo s 15 FPS, gre pa ponavadi saj 3x vec (sem meril s FRAPSi). V Fifi 2003 se je to dalo urediti z vrstico v soccer.ini (Render_Every_AI_Frame opcija)...Tle tega ni. Kako bi resili ta problem?

Kje si CankaR?

Kdor resi problem mu dam za pir ali dva + kako rariteto.

BTW: PES 3 in Fifa 2004 spilata s priblizno isto FPS..pa poglejte razliko..tudi tisti, ki ne vidite ,,haklanja'' boste opazili..

Peace,
Mlchk

P.S.: PES te zasvoji, Fifa j pa za tacas spilat dokler PES ne pride vn

Urajmal ::

Mlchk prosim če lahko še enkrat razložiš nastavitve za tisto trzanje pri fifi 2003 ker me ful zanima. Ta nova fifa pa realy sux nikak ne daš več golov omejen si le na nekaj podaj ni več dobrih starih fint kot iz wcja, odpadlo zavijanje žoge, prostih strelov se ne da več streljat grafika je tudi bolj crap, ni več tribljanja (al pa jaz nisem bil dovol pozorn). Skratka podaje so v nuli prav tako streli daš kr ene brezvezne gole oz. So nasprotniki (še tako lahki) zajebani. :\


Igral sem vse fife do zdaj in se mi zdi da sta še bli najbolj vredu wc in 2003 drugače se jim pa iz leta v leto poslabšuje ne vem če ne bom prestavil na kaj druga;((

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

andrej ::

Mlchk: na PES pa sploh ne rabis cakat - enostavno spilas na PS2 ;)

Nutcracker ::

@Tad3j: driblanje je, proste strele se še vedno da streljat, pa tud zavijanje žoge še vedno obstaja.

Sem igral demo PES2, pa me je popolnoma razočaral.

andrej ::

nutcracker: PES3 ne PES 2 ;)

Nutcracker ::

Sorry, PES3 ja. Lapsus calumni.

damirez ::

Mlchk! Too jest sm pa mislu da to sam jest vidm, pa sej to je grozno pa folk niti ne mot.


A mi lahko kdo pove kako exportat te asf music fajle in jih dat v mp3, ker men jih noben program ne odpre.
No ja morte priznat da je mela musko fifa ze dolgocasa najbolso in ta 2004 ma komade dolge po 1min zakon mas CD gor 50 komadov in savi vrhunci dobrih komadov.

Nikita H ::

Fifa ma samo eno prednost...ki bo zame, ker sem bolj nedeljski fuzbaler verjetno bistvena....

z novim patchem omogoča špilanje direct preko ip (brez registriranja ali česa podobnega) in stvar res odlično laufa!

VuLc4n0 ::

vendar igralnost je še vedno pri dnu. ali pa zelo blizu:\
http://christinalake.cjb.net

flipflop ::

Igralci se res premikajo kot upokojenci, žogo skoraj vedno gre v drugo smer kot jo sam pošlješ,... Kje je liga prvakov? Sem vzel karierni način s Celticom pa ni lige prvakov.:\

Zanimivo je,da je za prestop igralca v tvoj klub dovolj da ponudiš dovolj $$$ pa pride. Verjetno se bi na ta način še Raula dalo v Dravograd kupit:|
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525029 (2833) Ghost007
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273045 (2131) chrush
»

Fifa 2004 (kako izvajati proste strele)

Oddelek: Igre
111251 (1063) VuLc4n0
»

To jesen oziroma zimo najbolj pričakujem...

Oddelek: Igre
231569 (1238) Thanatos
»

Simulacije nogometa! Katera je najboljša?

Oddelek: Igre
111308 (1191) Redman

Več podobnih tem