» »

Iščejo se programerji razvojniki

Iščejo se programerji razvojniki

MikiSolution ::

V nastajanju je skupina programerjev , razvijalcev programske opreme. Trenutno je še vse bolj prostočasovne narave.
Trenutno sva v tem teamu 2 programerja - informatika, ki imata že nekaj letne izkusnej v razviju SW z razlicnimi orodji. V delu imava tudi že nekaj projektov in imava tudi kar nekaj idej za razvoj produktov. Zato se tudi išče kakšen programer - razvijalec ki bi s svojim znanjem in idejami pripomogel k temu da se ta skupina tudi poda na trg s svojimi rešitvami in jih začnemo tržit. Če bi mogoče koga to zanimalo naj se javi na mail info@e-resitev.com in se dogovorimo za kaksno srečanje.

Gandalfar ::

Dej .. probi se bolj splosn opis ustvarit :>

V katerem okolju delate, s katerimi orodji, katero podrocje, itd.

Zgodovina sprememb…

MikiSolution ::

Trenutno se dela največ v Win okolju na manjših projektih.
Ideja pa je v tem da bi se zbrala skupina ljudi z različnimi znanji ki bi jih lahko ponudili določenim tujim razvojnim hišam ki imajo svoje produkte. Trenutno obstaja en kontakt z eno od teh za katero bi se lahko potem potegovali za prevzem juznega in vzhodno Evropskega trga. Ampak da jih prepričam potrebujem skupino ljudi s katerimi se lahko prestavim tam. Če želiš več vedet pa pisi na mail.

Tana ::

Baje bo eno podjetje zacelo tudi z natecaji za programerje in to je lahko kar prilika. Ker bi nudilo potem tudi dobre nagrade in fine možnosti za nadaljne delo.
Sem malo iskala, pa se nisem najdla nic konkretnega. A kdo o tem ze kaj ve?

darkolord ::

drgač jaz sem mail poslal pa nism odgovora dobil :P 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se lotiti iskanja razvijalca IOS/Android aplikacije?

Oddelek: Programiranje
132576 (1699) Nublet
»

Delam v IT stroki in jo imam poln kufer (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16932507 (21085) m0LN4r
»

Na Portugalskem za javne razpise potrebujete Silverlight (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
11811150 (8142) Utk

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10138744 (26707) Primoz

Več podobnih tem