» »

Prvič u lifu danes zalaufu linux ( slotechov) zadeva zgleda čist hudo.

Prvič u lifu danes zalaufu linux ( slotechov) zadeva zgleda čist hudo.

luka66_6 ::

Pol kurca mi ni blo jasn ampak prevzelo me je vsak dan bom pogruntu kej novega. Komi čakam, da bom tle lohk povedu, da mi je ratal se prklopt na net in bom postu poste iz linuxa. Net mi ne gre zvok, filmi tud ne ampak sej bo. V glavnem cd je hud, linux tud, gor je miljon preveč programov.


Aja če inštaliram ta linux na disk kjer so že Xp-ji a to povozi Xp al ne. Namreč hitel bom počasi in nemorm kr čez noč preklopt, tko kot sem z openoffice hehe.

Novi linux ( slotechov) fan

Luka

BaRtMaN ::

Naredi eno prazno neformatirano particijo na obstoječem disku, ane. PartitionMagic je uporaben za te zadeve.

luka66_6 ::

je itak da nebi inštaliru na isti disk? i am not that stupid. Furam dual boot itak že sedaj kaj pa bo če probam triple boot. a morš linux tazadn al taprvi inštalirat?

Luka

luka66_6 ::

Kolk pa sploh hoče linux mega placa met za inštal?

Luka

root987 ::

Vse od nekaj MB do nekaj GB... S-t linux, če se prav spomnim, zasede okrog 2GB.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Gandalfar ::

Za s-t linux je kaksna particija velikosti 2Gb minimalna priporocena velikost. Kaj dosti vec pa tudi ne rabi. Ce bi sel pa npr. Debian from scratch pa bi lahko prisel skozi tudi z pol manjso ali pa 1/4 od 2Gb particije

moj_nick ::

Imej tole temo za sebe, ce te se kaj zanima ;)
110111001001010001010000

luka66_6 ::

Hvala moj_nick zagotovo bo še kaj ampak začela se je sezona izpitov in če ji želim narediti bom linux ufuravanje moral prestaviti za kakšen mesec potem se pa nadejam da bo iskanje po forumu zopet delovalo.
No fen sem pa že sedaj. Driverje si že iščem hehe

Luka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luka66_6 ()

BigWhale ::

Vidis! Take ljudi kot si ti nucamo... Polni elana, cisto evforicni... To je tapravo... ;)

A bi Game Over bili Game Over brez evforije in histerije? Ne bi! Bili bi samo game over... ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

luka66_6 ::

edini game over , ki ga dobro poznam je ko v vice city-u ponesrečen skok vodi v vodo!

Gost ::

Hm, pohvalno luka, to je treba podpirati take stvari kot so slo-tech linux, bom še jaz v kratkem prešaltal iz mandraka maybe.

luka66_6 ::

Če bi programirat znal bi še kaj napisal ampak tako pa sem lahko samo ponižen uporabnik.
Aja se komu sanja kje dobit agp driverje za linux za plato k jih ni na home pagu za plato ( asus)


a more bit particija fat32 al je lohk ntfs za linux?

Luka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luka66_6 ()

BaRtMaN ::

Ti pusti particijo neformatirano, bo ti namestitveni program ponudil možnosti med file systemi, ti izberi ext3. Če imaš matično ploščo z nForce2 čipovjem, si gonilnike downloadaj kar od nVidie.

Gost ::

BTW: Predvsem poglej podpis od root987!

CCfly ::

Čestitke :)

moj_nick ::

Vecina driverjev v Linuxu je ze kar noter in ti jih ni treba instalirat (opazna izjema so drajverji za graficne)
110111001001010001010000

CCfly ::

Vsi vemo kdo je krivec za to.

luka66_6 ::

Hvala za odgovore, nekaj me pa še zanima preden inštaliram. A se bo naredu dual boot z win xp al ne?

Luka

Gandalfar ::

ne slo-tech linuxa na disk instalirat :>

luka66_6 ::

Zakaj ne. A se ne sme al ni priporočlivo?

Luka

hruske ::

zelo nepriporočljivo, ker namestitveni program ne deluje prav.

luka66_6 ::

Kaj mi je storiti. A si poberem dol kakšnega drugega ali čakam na update?

Gandalfar ::

pocaki kaksen dan.

luka66_6 ::

No to ne bo problem kot sem že reku sezona izpitov se je začela! Prejle odpise enga, čaka me celonočna jutr je že nov. Bom mal počaku.

Hvala drgač za pomoč

Aja Slotech rules, sam tok da ne bo kdo pozabu

Luka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wine zaživel v 64 bitih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
576514 (4753) Poldi112
»

Slo-Tech GNU/Linux [vprašanja, problemi, predlogi] (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Operacijski sistemi
190296779 (24436) Skrat
»

Nastavitev dveh OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
121419 (1336) Bela01
»

Kateri Linux uporabljate (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
804971 (4054) hruske
»

prvi Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
554987 (3947) mile

Več podobnih tem