» »

Genius SW 5.1 Home Theater

Genius SW 5.1 Home Theater

hostar ::

Mene pa zanima če so te zvočniki OK. Ker če majo frequency response za subwofer res od 10hz naprej jih grem takoj nabavt za 30k. Če ma kdo kej izkušnje z zvočniki okol kvalitete oz. če se s to frekvenco sam zafrkavajo nej prosm sporoči ker mam zaenkrat creative 5300 pa če se mi splača te nabavt.
  • zaklenil: CaqKa ()

BlazP ::

Brezskrbi da ne bos slisu 10Hz iz kakrsnihkol zvocnikov ko stanejo tolk.
Za te zvocnike tud pise Peak Music Power Output da majo 3600W, pa brezskrbi ziv boh ne bo spravu take moci iz njih.
Pojdi v Big Bang ali BOFa, poslusi jih(ziher jih majo razstavljene kje), pa bos vidu. Najbrz ne bojo tak fejst bolsi od tvojih Creative(ce sploh so bolsi), da bi jih zamenju.

CaqKa ::

pod 24 Hz mislim da težko kteri pridejo.

glinik ::

To je že prav hecno, kaj eni proizvajalci navajajo za podatke. Ssssss... 10Hz, tako nizko gredo le redki zvočniki na svetu!!! Zdaj pa bi šli tako nizko neki PC-boxi za 30k, da se ne bom smejal :\ .

Zelo važen podatek je, kako so prišli do te vrednosti. Kako so jo izmerili, lahko ti napišejo da zvočniki gredo do 5 Hz pri +- 30 dB. Kaj je res! Recimo moj stolp gre do 20Hz pri cca +- 25dB. Ta podatek je absurd.

Lahko tudi rečem tako: Fičko leti po števcu 200 km/h, ni pa podano da ima ta števec "neskončno " veli toleranco meritve. Kaj ti pol to pomaga?

Zvočniki višjega ranga se merijo v +- 3 dB za bas. En samostoječi zvočnik gre cca 35Hz na +- 3 dB.

Tako, kot je napisal CaqKa. Pod 25Hz zvočnik samo še čutiš, kaj šele, da bi ga slišal...

Je pa dejstvo, kadar slišiš zvočnik, ki gre do 30Hz in ga primerjaš s tistim, ki gre 40Hz, potem boš še samo sanjaril o tistih 30Hz. Razlika je več kot očitna ...

Večina ljudji misli, da čuje neki globoki bas. V resnici pa so to samo stojni valovi, ki samo nekja brundajo.

Najbolši bas (najbol definiran), ki sem ga poslušal od PC-box setov so imeli Z-680. Nasploh imajo Logitech zvočniki bolše bas področje od Creativa (moje mnenje).

Vsekakor pa, preden kaj kupiš, je potrebno vse primerjat in stestirat. :)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

merihuana ::

Mene zanima če so
Zvočniki Genius SW-5.1 Home Theater Wood

dobri glede na komentarjev na strani http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
KOMENTARJI SO SLEDEČI

1 kupec..Zvočniki niso slabi ampak majo eno pomankljivost ;(( (vsaj pri men je tako) center se manj močen ko pa stranski zvočniki8-O to je edino kar me moti pa tud ko dam do konca ni zvok kot nekateri pravijo perfekten8-O pa nevem ka še vse ampak drgače so pa zvočniki perfektni ni nobene druge napake
ampak za ta denar ne moreš dobiti boljše še enkrat ne moreš za zdej mal več ko pa 25 k je zvok več kot odličen
tak da nakup za tiste ki nimajo oziroma ne dajo več kot 30.000 za zvočnike mislim da je ta nakup perfektn


2 kupec..Splaca se jih kupt sam,ker so res dobri zvocniki samo ce se boste odlocili za nakup zvocnikov si obvezno kupite sound blaster live 5.1 ali boljso zvocno kartico ker brez dobre zvocne kartice ne boste dobili tako dobrega zvoka kot ga ponujajo zvocniki,samo to bi se dodal lahko bi naredili malo boljsa zadnja dva zvocnika pri malo vecji glasnosti malo hrescijo.
8-Opomoč!!!:( Zvočnia kartica za kje pa zakaj?pa zakaj hreščijo more biti ojačevalec?:(

CaqKa ::

podvajanje teme: [5.1] Genius zvočniki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926642 (10728) Hrenowsky
»

woofer vs nizkotonec

Oddelek: Zvok in slika
164251 (3898) BluPhenix
»

woofer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565448 (4968) cojss
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168546 (6230) Pyr0Beast
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472302 (1599) boštjan

Več podobnih tem