» »

windows xp ura nekam cudno skace

windows xp ura nekam cudno skace

Idioid ::

Dobro noč!
Danes sem odkril nekaj zelo čudnega. V Xp-jih, ko kliknem na date&time desno spodaj odprem datum in čas. Samo to še ni vse! Če dobro pogledate čas boste po nekaj sekundah (4 oz. 5 -izmenoma) opazili, da se ura ustavi malo dlje kot sekundo, rekel bi 1.5 sekunde. In potem normalno(verjetno malo hitreje zaradi povprečja:)) nadaljuje naslednjih 4 oz 5 sekund. Čas je sicer pravilen. Je še kdo to opazil ali sem edini? In sploh, kaj to pomeni? Samo zaradi tega sem se prijavil v ta forum si morte mislt ne da mi miru svetega to vprašanje spat grem zdaj. Hvala za odgovor, lahko noč!8-O |O

Sambrosa ::

mislim da gre bateriaj proti koncu,probaj menjat jo:D

Idioid ::

Ne, baterija je v redu. Saj niti ni tako star PC. Poleg tega mi v Red Hotu lepo dela. Mislim, da je fora v XP-jih. Naj še kdo pogleda no pa pove.

fictionel ::

hehe.. men se tut tko zdi.. preskos iz četrte na peto sekundo :D

lol.. zanimiva fora, ni kj!

robbe ::

Waw pa res, ej fulll hudo :)) Djte še drugi pogledat to ;)

bosstjann ::

ja to je tko narjen da ti glih na mestih k so večkratinki tš 5 počaka tko k ura na železniški postaji vsako minuto počaka mal dlje

fictionel ::

lol, bostjan...

in zakaj to? ;((

BigWhale ::

Mogoce, samo mogoce, se mu pa samo zdi? ;)

Idioid ::

Ne ni večkratnik št. 5. Če maš neko trditev, jo moraš dokazat. Ustavi se izmenično na 4 oz. 5 sekund. Vsaj pri meni. In če bi se nam samo zdelo, zakaj se nam ne zdi še v Linuxu? V glavnem, čudna stvar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikon predstavil novo kamero D7000 in 35mm f/1.4 objektiv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6213757 (9989) kuglvinkl
»

Novice iz Redmonda

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
298877 (7721) Poldi112
»

Vista > (pre) počasno kopiranje datotek po mreži (npr. iz XP > Vista pc ali obratno)

Oddelek: Operacijski sistemi
101410 (1410) matter
»

Ugašanje računalnika za cca. 2 sek. po resetu & problem pri high load (3dmark)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141288 (1100) PlayTheGame
»

XP vs. 2k - hitrost (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
523908 (2958) BaRtMaN

Več podobnih tem