» »

Udba.net??

Udba.net??

sumoborac ::

Vceraj sem si zazelel ponovnega obiska internetnega arhiva udba.net in zadel sem na nepričakovano (vsaj zame :S)
Stran je nedostopna! Nedostopna je tudi preko proxyev.
Ima kdo vec informacij? So jo ukinili? Prestavili?
Ce kdo poseduje kakrsne koli informacije....


Sumoborac

[ Loza, ne pa problem clovestva... -- BigW ]

Cokolesnik ::

Mislim, da boš gradivo dobil s pomočjo katerega od množično uporabljenih orodij za medsebojno izmenjavo datotek.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

sumoborac ::

Mislis ali ves >:D
Ker mi celotna stvar zelo smrdi!
Ce je to tako...
potem naj se javi tisti ki ima stvar na svojem ftpju al pa ve se kksne informacije glede UDBA.NET


Sumoborac

jype ::

Tisto je strogo zaupno gradivo, in ga ne smes brat.

Po slovenskih zakonih imas verjetno pravico prebrat kaj so pisali o tebi, ne pa, kaj so pisali o vseh drugih.

Dejstvo je, da so dokumenti polni zelo osebnih podatkov in da se ne bi smeli nikoli podatki osebe XY pojavit kjerkoli, kjer jih lahko prebere nepooblascena oseba ZZ.

To je isto kot ce bi jaz lahko pristel do tvoje zdravstvene kartoteke, kjer pise da imas dve spolno prenosljivi bolezni, zraven pa se platfus in glivice, pa da si veckrat imel tezave z epilepsijo. Zajebano dobit sluzbo, ce so taki podatki javno objavljeni, sploh v drzavi, ki ni prevec pravna in so sodisca bolj za okras kot za resno zascito drzavljanov pred zlorabami njihovih pravic.

sumoborac ::

Eh klele si ga pa mim useku! >:D Udba.net je samo imenik vseh arhivov! Arhivi pa so nazalost izginili (vsaj velik del!!!) Pa tud ce bi blo tko kokr pravs mam pravico vidt ce je bla moja familija opazovana!!!

Tko da ce komu uspe najti kakrsno koli informacijo o UDBA.NET....



Sumoborac

Blum ::

dej probaj na kakih iskalnikih kos to iMesh, kazaa, e-mule, ... jaz sem na imeshu našel par stvari...

PROTOTIP ::

A ima mogoče kdo od vas kake osebne izkušnje z UDBO? Sam namreč bolj slabo razumem delovanje udbe. Vem le to, da si se lohk hitr znajdu na golem otoku če si imel kaj proti takratnemu sistemu.

BigWhale ::

UDBA je bila jugoslovanska CIA... :) afaik

PROTOTIP ::

In kdo je predstavljal jugoslovanski FBI? Pepca Kardelj :)) ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

www.udba.net (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
62957338 (16960) AC_DC
»

Wikipedia.de trn v peti nemškemu poslancu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
95282 (4269) ender
»

KAj je proxy

Oddelek: Omrežja in internet
54569 (4387) Uporabnik
»

Varovanje osebnih podatkov

Oddelek: Loža
61484 (1304) Thomas

Več podobnih tem