» »

Ideje?

Ideje?

Matek ::

Torej, mislim se lotit modificiranja, pa nimam neke fiksne ideje. A ve kdo kako stran, kjer bi ble objavljene ideje, ne modificireana ohišja, ampak skice in ideje, kako bi se dalo modificirat.

Aja, kaj mislite, bi dobro zgledal, če bi prestavu beeper, tam kjer stoji izrezu lukno in vstavu stekleno posodo z pobarvano vodo, (slično, ko ma Teskan), pol pa kupu eno zračno pumpico, ki bi spuščala not mehurčke, da bi zgledlo, kot da vreje. To bi blo po mojem ubitačno.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
  • spremenil: Matek ()

element ::

Hmm za linke nebi vedu, povem ti pa, da boš najbolj zadovoljen, če bo to plod tvoje domišlije. Sej se sploh ni težko zamislt. Uzem si 5min in mal razmisli, kaj bi rad. :D

ChiefThunder ::

Tuk maš dva. 1, 2. :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Spajky ::

Ja lahko bi dal notri tudi eno Fish (Teskan-u bi crkla, ker
ima antifriz notri :-), sam bi jo moral tud futrat pol :-) !
;)

element ::

Hja, sej teb bi tud crknla. Bi jo slučajno not potegnl u cevi pa skoz vodni blok pa hladilnik! >:D

Freak ::

jah sem tik pred začetkom modificiranja. Jaz bom pa na stranici nekak narisu morskega psa z odprtimi usti, med zobmi bo pleksi not pa modra neonka, kaj pravte!

element ::

Pravmo, da najprej nared, pol bomo pa povedal a je dobr al ne. :D Je pa zanimiva ideja. :))

OldSkul ::

Ja pol poslikaj pa bomo dal v slo-tech,kot freakova mojstrovina!

Filo ::

Jest sem mislu če bi si v ohišje vdelu en coffie avtomat, ker že lih bolj po LAN-ih hodm he he. Jest bom pomoje zdej tko naredu da bom ohišje čist izrezu, razrezu uglavnem tako, da bo vse izpostavljento se pravi spljoh ohišja ne, sam tiste stvari k so nujne. To se pravi držalo za diske in pa za matično. Pa valda bo tko da ga boš lahko nosu naokol. Kr se tiče hlajenja je najbolj s prahom je pa itaq isto k zdej. Sam da ne bo prišu not skoz vente.AJA sej je res copy right na vse to .

element ::

Hehe, jest sm se tud zdej lotu modificiranja :))! :D Kaj pa bo je pa skrivnost, da ne boste mi ideje ukradl! >:D

Filo ::

whahahahahaaa

linker ::

Ne www.chickshardware imaš ogromno modifikacij ohišja, zagotovo se bi našlo kaj zate!:D
Link me!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lian-Li V2000 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
977703 (4666) LittleDevil
»

Modifikacija miške in ohišja od računalnika.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232202 (1681) DJouža
»

Izolacija -antikondenz-

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352059 (1578) Opkow
»

Malecky!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
804171 (3086) Golden eye

SLO-TECH PORTOROZ 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1348852 (6727) FlipeR

Več podobnih tem