» »

EuroSong 2001

EuroSong 2001

Tr0n ::

Heh, nasa ma baje dobre sanse letos. Kaj pravite? ;)

OZZY ::

Jest sem slišal ,da bo pela v angleščini in da je prevod zelo dober. Me rpav zanima a se bo res tako dobro uvrstila kot napovedujejo.
Sigurno pa bo prevod v angl. prinesel kako mesto višje kot če bi pela v slovenščini.
Go with the flow.

R0K ::

Upam da nebomo zadnji.Vsaj kakšne ciperčane mormo prehitet:DDrgač največ točk na bodo itak dal hrvati ker mi njim vedno damo 10

srale ::

upam da bo zmagala nemka..ta komad mi je še najbol ušeč...mišel in njen vo leben libt...

za našo pa ne navijam..pač osebni razlogi...pač ne prenesem da če gre človek na orion skliče vse ravnateljice iz bližnih srednjih šol ter jim naroči naj otroci glasujejo zanjo...pa brez zamere prosim...

BlackHole ::

Ma ta evrovizija bi bila lahko celo zanimiva, če bi bilo točkovanje pošteno, tako pa je vsako enako, sosednje države sodelujejo...

BlackHole ::

Zdajle naše poje, predstavitveni video je bil zanimiv, naša pa ima tudi dobro obleko.

BlackHole ::

Naša bo visoko, sllutim, če je to sploh pomembno (malo že).

Dr.Miha ::

kr vsi točke dajejo, sam ne bomo prav v vrhu.
Za domovino z Nintendom naprej!

tejo ::

1. Danska
2. Estonija
3. Slovenija

BTW: Tista iz Grčije pa je bla nekam čudna...

R0K ::

7. smo je*** jim mater

tejo ::

Pvo in drugo mesto sem dobro napovedal (če ju obrnemo), ampak s Energy (SL) sem pa čisto zgrešil! :D

mrbig ::

Glede na prejšnja leta smo letos dobro uvrščeni
Bo že bolje

OldSkul ::

Lahko bi blo bolj če kakšne države ne bi bile pristranske.(Ma kaj bo slovenija če pa je tako majhna)

Elemen_T ::

Mislim...tale evrosong je pa kriza!
Komerciala taka, da se iz sebe ne vidi. Kako je lahko npr. BiH-i Hrvaška dala 12x več pik kot druge države?
Nekateri pač držijo skupaj. Glaba tukaj nima skoraj nič.
Zadnji, res dober glasbeni dogodek je bil, leta 69 Woodstock.

lp

whatson ::

Elemen_t: se strinjam...
Nazadnje sem spremljal Evrosong, ko je mel svojo priloznost Vili Resnik... od takrat dale se pa hvalabogu izognem TVju, ko je prenos Evrosonga...

kot sem slišal je bila naša 7. To se mi zdi kar soliden uspeh za našo državo.

Pač na Evrosongu ne gre za kvaliteto glasbe, ampak za ime in promocijo... :\
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

R0K ::

Nevem kok ste lohk gledal eurosong!?!Na pop tv so bli kremenčkovi:))

OZZY ::

Ja je bila sedma. Če pogleadmo na splošno kar dobra uvrstitev. Ampak sedaj pa poglejte in se vprašte kok pesmi se je pelo v narodnem jeziku. Večinoma so bile prevedene v angleščino. Kar meni SUX BIGTIME. Samo zgleda, da brez tega ni uspeha, kar je slabo. Samo je res, da večino folka razume angleško in raj slišijo angleško preveden komad kot pa nek drug jezik o katerem nimajo pojma in poslušajo samo muziko ter se sprašujejo KVA HUDIČA PA TISTI SPLOH POJE??????:|:|
Go with the flow.

Thomas ::

Hehe Element - a ti je o woodstocku dedek pravu?

Jest se na musko ne zastopim, vesel sem pa, da je Derenda bla tko dobro uvrščena.

Tudi nedemokratično odločanje pri nas, kdo gre na Eurosong - morda ni bilo tako neumno.

Vredno razmisleka ... :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OldSkul ::

Kaj se matrate,nikol ne bomo dosegli dobre uvrstitve ker smo samo ena mala Slovenija.Sej ste vidl dajal so točke čist enim brezveznim skladbam,nam pa nič.

Avenger ::

Em. ne strinjam se čist s tem vašim jamranjem o nepoštenosti in mali Sloveniji... zmaga lahko kdorkoli, če ima dobro pesem, ki odgovarja vsem, ne verjamem da ima politika/promocija/kaj-vem-kaj pri tem. Zakaj pa?? Naš komad je bil po mojem skromnem mnenju sicer dober, vendar je gospodična pela na robu svojih zmogljivosti - ko se dere, je čutiti da nima več zaloge glasu, če veste kaj mislm. Potem, tud na splošno je dretja - preveč Nemka je tu fakin mač luštna, kr za pojest. Njen komad tud kr luštn, ampak neki mu je mankal.. hm.. recimo, da nima pravega vrhunca... Nepristranskost? To niso lepotna tekmovanja, ko v finale pridejo tiste, ki najbolš pušijo... po moje..8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

OldSkul ::

Avanger ne nakladaj............
Koga pa bi rad da bi nas zastopal???
Helena Blagne mogoče ko pa ima tako lep glas a!!!!??

Thomas ::

Po moje ma Avenger poplnoma prav.

Tale jamrarija, da nas boge Slovence zatirajo pa to ... je čist eno navadno cmizdrenje.

Vsak v načelu lahko zmaga. Tudi Turki. Tudi Francozi. In vsi ostali.:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OldSkul ::

Ja lahko bi zmagal če bi bli francozi!


Priznajte!

R0K ::

Sigurno bi zmagali če bi bili danci

Thomas ::

Sigurn bi zmagal, če bi imel (še) boljš song.

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

freejack ::

Eh k*rc,..naši še nikol niso meli kaj posebej možnosti,..zakaj bi se z Nušo Derendo to kaj spremenilo,.. no,..razen, če bi Britney Spears dali SLO potni list :))

Elemen_T ::

No potem pa mi povejte zakaj je BiH dobila toliko glasov prav od hrvaške in sosednjih držav? Tukaj ni niti politika in niti noben podoben formalen privilegij pač pa navadna idiotska subjektivnost.
Meni se zdi ta muzka narejena samo, izključno za denar. Sploh se ne čuti tiste prave energije. Mogoče je to moj okus, ne mogoče, sigurno je tako. ampak vem, da je ogromno soskladnih okusov meni.
Thomas:: Nihče od mojih ni bil v Woodstocku, sem pa prebral (in pogledal) skoraj vse materialne in pisne vire, ki obstajajo.8-)

jetam ::

Element: Katera muzika pa ni narejena za keš, razen hipijevska iz 60.ih?
Pa lažje se identificiraš s sosednjim narodom kot z enim z drugega konca Evrope, še posebej če v tvoji deželi živi določen (velik?) odstotek ljudi z narodnostjo sosednje države...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Freak ::

No ja 7. mesto zadovoljivo!

Elemen_T ::

jetam: Saj mogoče imaš prav...ampak povem ti, da obstaja še ogromno dobrih (tudi slovenskih) skupin, ki jih boli k**** za $$$. Drugače pa...:kdo je rekel, da ni več hipijevskih skupin?!?!?!

Thomas ::

Tole je bilo meni zmeri mirakolo - kako eni pišejo "nekomercialno" musko.

So eni face, ki jim denar le ni najpomembnejša reč.

Me prav veseli, da je tako. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Avenger ::

No ja. Kdo ne bi želel pokasirat za dober komad keša?? Mislim da nekateri delajo komad za srce, ne za denar. In taki komadi ponavadi grejo mim naših ušes... ker jih ni na top lestvicah, al so pa na xxx mestu.

Em, in ne nakladam. Niti ne predlagam da bi nas Helenca zastopala, samo mislim, da si je Nuška zaslužila 7. mesto. Na tem mestu bi bla tud če bi bla danska francozinja živeča v angliji.... ni blo dost za več... pač.8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

OZZY ::

Če bi bilo vse komercialno ne vem,če bi zmagala estonija. Ampak po drugi strani pa se strinjam, da je celotna stvar zelo komercialna. Čudno to moje mnenje.
Men se zdi čist brez veze to gledat.
Go with the flow.

abcde7 ::

sam men je bil komad od Derende tabol, res so ga cool predelal iz ne, nires v energy, energy bi prišel še v Evropo, če ne bi bili Slovenci...:D

tomi77 ::

Kako bi nam lahko uspelo zmagat z pesmijo, ki ima naslov ENERGY!? Drugič naj dajo naslov VICTORY pa bo!!!!:D

misko ::

danska je bla prow lušna pesmca
ampak estonska mi pa spljoh ni bla ušeč

OZZY ::

Ja včasih so skrivna pota glasovanja. Misliš, da se bo odrezala dobr pa pogori. Ali pa obratno. :O
Go with the flow.

`DoC ::

Mah to z evrovizijo je vse skupaj eno velko nategovanje folka. Po mojem je že vse dogovorjeno navprej in do obisti se otaplja v korupciji. Ste se že kdaj vprašali zaka Italija ne tekmuje več? No dejte se.;((;((;((
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

jetam ::

Heh Element: kurc jih boli samo toliko časa dokler ne vidijo $$$ potem je pa konec...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Elemen_T ::

jetam: Tudi to je res, ampak verjemi da obstajajo izjeme. Kot sem rekel, tudi v Sloveniji.
Nekaterim keš ni vse, pa tudi če bi lahko dobili milione.

Nekoè je nek klošar rešil eno deklico pred drvečim avtekom in njeni starši so mu ponujali ogromno vsoto denarja, ki pa je ni sprejel, češ da ma on svoj stil življenja in, da mu denar ne pomeni nix oz da hoče živeti naprej - rutinsko 8-)

blue96 ::

meni je bil najboljši rus. komentator je rekel, da je rocker, v resnici pa nabija pop....

kaksen kreten je bil komentator...
.

R0K ::

men je bla pa najbolj ušeč una pesem k jo je bosanec pel


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMA 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712470 (10611) Spc
»

Eurovision 2006 glasujte za Lordi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566691 (4811) gzibret
»

Eurosong 2005 / Omar je dobil svoj "stop" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
936868 (4906) BigWhale
»

A bo Karmen peta nocoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1119342 (7087) Vlady
»

Evrosong

Oddelek: Loža
372360 (1666) DoloresJane

Več podobnih tem