» »

MP3

MP3

kobe ::

A mi lahko nekdo kaj več pove o mp3 predvajalnikih in sicer prenosnih, ki imajo shranjene na karticah(posebnih).
Zanima me predvsem sledeče:

1. Koliko stane predvajalnik + naprava s katero posnameš te mp3 na kartice?
2. Kakšen program potrebuješ?


Hvala!

Lp

iskra ::

Ker si se javil na Slo-Tech, sklepam, da že imaš računalnik na dosegu roke. mp3 predvajalnik preprosto povežeš z računalnikom preko USB vmesnika in navadno se ti v mapi Moj računalnik pokaže še en pogon, ki predstavlja spominski prostor na tvojem predvajalniku. Nato mp3je samo vlečeš iz mape na računalniku na ta pogon.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Mamaplata ::

Pred kratkim sem dobil mp3 player 128Mb flash varianto ,brez možnosti nadgraditve spomina (meni sicer ustreza) in moram rečt ,da sem ostal brez besed ,ko sem ga poslušal.
Zvok je odličen že s slušalkami ,ki so bile priložene ,baterija mi zdrži zelo dolgo ,ker je navadna AA 1,5V približno 20 ur ,akumulatorčka na žalost še nisem preizkusil.
Gre pa za zadevo Iriver IFP380T.

Gandalfar ::

danasnji predvajalniki imajo vsi usb povezavo in se ti potem prikazujejo kot diski in samo copy/paste gor ali pa dobis zraven posebne programe (MusicMatch, iTunes) s katerimi kopiras podatke gor. Ce imas nek normaln rac. z WinXP ali pa Win98 in USB-jem ne bi smel imeti tezav s katerimkoli.

kobe ::

Ampak jest sm mislu, če se da menjat te kartice ali pač moraš eno in isto brisat in na novo snemat?

Kok so pa kartice?

Lp

Tugo ::

glede na tvoje vprašanje... po želji :)
lahko eno brišeš ali pa jih imaš več, torej, kot želiš.

lp, T.

iskra ::

Obstaja sploh kak mp3 player na SD al MMC al kake druge kartice?? 8-O Če ja, ga kupim takoj! Za Memory Stick vem, da obstaja ampak je to Magic Gate, ki je zaščiten in lahko samp premikaš pesmi nanj, ne moreš jih kopirati.

Sicer pa je cena odvisna od kapacitete in tipa kartice. Več hočeš, več daš. >:D

Je že kdo razdrl te USB palčke z mp3 playerjem? Predvsem me zanima kaka je vsebina... Morda pa je le nadgradljiva ... :\ >:D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Tugo ::

na SD ali MMC... v Megahitu imajo:
http://www.e-misija.si/artikli.php?sifr...

tega ima kolega in uporablja z 256M MMC kartico.

lp, T.

iskra ::

Kako je pa kaj s kvaliteto zvoka, predvajanju pri visoki glasnosti in kaj je tisto zaena Li-Ion baterija?
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Tugo ::

sam imam CD/MP3 player in ne morem drugače napisat kot primerjat s tistim playerjem. Glede glasnosti in kvalitete zvoka, seveda!
če ne uporabljaš EQja, potem je zvok zelo soliden, oz. dober (odličen ne more bit, ker je na mojem playerju boljši). Glasnost = odlična in po mojem ne rabiš imet bolj na glas, kot je tukaj. Baterija je pa taka majhna, lahka in playerja niti ne čutiš, ker je tolk lahek :)
Slabost: prenos na kartico prek USBja je počasna. na interni flash je ok, na kartico pa tko tko. Če imaš USB reader, potem ni panike!

Ima pa lepo modro osvetljen zaslon in velike znake in predvaja AAC zvok, ki je veliko boljši kot mp3, pri nižjih bitrateih.
Splošna ocena: mešani občutki. Najboljš, da si sposodiš MMC ali SD kartico in naložiš gor musko, ter greš poslušat v trgovino.

lp, T.

iskra ::

Hmmmm .. Tnx za info. Zdej še omahujem al bi kupu kak tak mp3 player al CD/mp3. Od Panasonica sem vidu en CD/mp3 player za 89€ in me res srbijo prsti ampak še vedno je velika škatla in mi teži kurit CDje. 8cm CD/mp3 playerji pa odpadejo, k so nenormano dražji ...

Hitrost prenosa na kartico pa je več al manj tudi odvisna od kartice -- obstajajo hitrejše in počasnejše in razlike med 2x in 8x so precej opazne.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175584 (31282) M.B.
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223958 (2999) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343613 (2818) w3t80y
»

Nakup miniCD playerja

Oddelek: Kaj kupiti
171605 (1460) cvetko666
»

Nakup MP3

Oddelek: Kaj kupiti
472824 (1926) G@MER

Več podobnih tem