» »

Nakup miniCD playerja

Nakup miniCD playerja

cvetko666 ::

Najprej sem imel navaden CD player iz Metroja, ki je imel samo 10s antishocka in ni podpiral Mp3jev. Potem sem si pa kupil Mp3 player z 256 MB spomina za 25k SIT v nemčiji na katerega gre približno 50 pesmi, kar pa je pošteno premalo za en teden dopusta na morju! Sedaj pa nameravam kupiti en miniCD player ki bi podpiral Mp3, WMA in CD-RW in me zanima katerega mi vi priporočate. Drugače pa jih v Sloveniji ni kaj preveč na izbiro!
Torej?!?
Nema burek, peč pokvarjen, dođi sutra!!!

iskra ::

Mislim, da imata Phillips in Inno neke take zadeve. Innov miniCD mp3 predvajalnik je bojda zanič in precenjen, za Phillipsa pa ne vem kako je oz. kaj se dobi pri nas :\

Kupi 1GB mp3 player :D

Zakaj pa te sploh mučijo mini CDji? Misliš tekat okrog z predvajalnikom okrog pasu?
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

mtosev ::

Apple iPod 4GB >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

cvetko666 ::

Glejte, Mp3 playerja več ne kupim ker tistih 256MB za 20k sit vsaj 10x preplačaš in ti gre gor okrog 50 komadov, ki se jih na enotedenskem morju pošteno naveličaš! Tisti z 512MB ali 1G pa pridejo nekje 40k ali več kar pa je pošteno preveč za moj žep! Če pa še pogledamo iPode z 4GB prostora ki pride v Sloveniji nekje 70k (za ta denar dobiš nekje 560GB S-Ata diska) in imaš prostora za 1500 komadov, vendar toliko prostora za Mp3-je nikoli ne izkoristiš! Za en teden dopusta pa sigurno potrebuješ kakih 150-200 komadov, to bi sicer res lahko spravil na 1GB Mp3 player(in bi plačal ok. 40k sit), ampak če dam npr. 20k za miniCD player kupim 5x CD-RW in že imam 1GB prostora za nekaj več kot 20k SIT!
Nema burek, peč pokvarjen, dođi sutra!!!

mtosev ::

Koliko para toliko muzike. >:D :D :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

cvetko666 ::

Ma kdo kake izkušnje s katerim miniCD playerjem?
Nema burek, peč pokvarjen, dođi sutra!!!

ganzi ::

mini disk.. imam enega skoraj novega za prodat (ima garancijo). Nov je 40 tisoč prodam za 20 tisoč. KLIKNI TUKAJ je moj oglas in v oglasu imaš povezavo za več informacij o minidisku. Če te zanima pokliči cifra je v oglasu.

Pa se opravičujem ker je malo offtopic.:\

LP

ganzi ::

Aja pa na petih minidiskih ki jih dobiš zraven imaš lahko 20 albumov muske. (seveda pa si lahko kupiš minidiskov po želji;) .
Pa v primerjavi z nekim cd playerjem za 20 tisoč je tale MD veliko bolje.

cvetko666 ::

Kakšni pa so ti minidiski, a so to pomnilniške kartice, za koliko komadov je na enem prostora?
Nema burek, peč pokvarjen, dođi sutra!!!

iso2000 ::

JAz sem imel od Aiwe XP-Z3 (zdi se mi da je ta model) in kvaliteta izdelava in tudi zvok so bili odlični. Igračka je bila pred 3 leti tudi hudičevo draga. Vendar sem sedaj prešel na 1Gb flash. Pri nas boš ta model zelo težko dobil, v tujini se pa baje da dobiti zadevo za male para (e-bay...)
LP

cvetko666 ::

Sedaj sem zasledil tole stran
http://www.mp3-heaven.net/Hardware/Test...
Med njimi pa je tudi tale Aiwa XP-Z3, ki v prosti prodaji stane 239€, na eBayu pa sta se začeli dve avkciji!
Nema burek, peč pokvarjen, dođi sutra!!!

Arcueid ::

Lol, za tako ceno pa ze dobis kakega creativa ~20GB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arcueid ()

cvetko666 ::

Saj ne bom dal za njega 239€!!!! Rraje se bom na eBayu na avkciji potegoval za njega, pa še nov je!
Nema burek, peč pokvarjen, dođi sutra!!!

Highlag ::

Minidisc je magnetooptični disk zapakiran v ohišje podobno kot 1,44MB disketi. Disk je malo manjši a rahlo debelejši. Omogoča snemanje in presnemavanje kot disketa.

Razlika med MP3 in drugačnimi playerji pa je v tem da minidisc uporablja svoj format muzike - Atrac. Za kakšne novejše playerje ne vem točno kako delujejo, moj ki pa je že malo v letih snema na Minidisk brez kompresije, ali pa z dvema stopnjama, s katerima spravim na en minidisk kapacitete 80min 160 oz. 320minut glasbe. Kakovost največje kompresije je takole na uho rahlo boljša od 128K MP3 formata. Snemam lahko preko optičnega SPDIF kabla ali preko navadnega stereo kabla z banano. Snemanje pa precej traja - v najhujši kompresiji 320min :\

Novejši podpirajo priklop na usb, in snemajo precej hitreje.
Never trust a computer you can't throw out a window

ganzi ::

cvetko666 glej zasebna sporočila, ti ga podrobno opišem pa povem vse kar te zanima če želiš seveda.;)


LP

Pithlit ::

Imaš pa seveda na voljo tudi mp3 playerje ki uporabljajo CF kartice, pa SD kartice, pa usb ključe...
Life is as complicated as we make it...

mmmato ::

Imam waitec hiphop. Podn.
Sicer izgleda lepo, vendar dela na AAA baterije in še to le polnilne (1,2V in ne 1,5!!!!). Baterije zdržijo celi 2 uri!!! :\
Pred dvema letoma sem dal zanj 30ksit, 2 meseca nazaj pa sem nabavil 256 MB mp3 player red sky za 18k. Waiteca niti povoham ne več, ker se mi ne da več ukvarjati z dnevnim polnjenjem baterij in peko tamalih 200MB cdjev z 10x hitrostjo.
Bljah....

cvetko666 ::

Jaz pa imam ravno nasprotno mnenje o mp3 playerju z 256MB placa, kot sem že omenil 50 komadov muzike je krepko premalo! Tisti player Aiwa XP-Z3, ki ga nemeravam kupiti pa deluje na dve AA bateriji, torej če npr. kupim 4 2300mA baterije lahko poslušam muziko bistveno dlje! Peka malih cd-jev z 10x hitrostjo je pa časovno približno enaka kot da bi pekel 700MB cd z 32x hitrostjo!
Nema burek, peč pokvarjen, dođi sutra!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mini CD predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
13892 (765) iso2000
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525697 (4591) Boky
»

snemanje glasbe na pšrenosni mini disc player

Oddelek: Zvok in slika
111481 (1418) Cuoresportivo
»

kateri mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
5825 (767) spader
»

Roba iz amerike

Oddelek: Kaj kupiti
141360 (1058) Red_Mamba

Več podobnih tem