» »

Problem z Radeon 9800

Problem z Radeon 9800

princo ::

Pozdravljeni!

Imam problem z omenjeno kartico, stvar je sledeča. Po namestitvi sem inštaliral drajverje s priloženega cd-ja, ter zagnal igro Farcry. Po par sekundah postane slika neuporabna (artifekti), ter moram ponovno zagnati pc. Prav tako sem jo stestiral z AtiTool, ampak so težave po par sekundah enake. Drugih iger še nisem preizkusil.Zdaj me pa zanima, če je lahko vzrok za to morebiti slab napajalnik (300W - no name), ali slaba grafična. Drugače pa so na grafični Samsung rami 2.8ns, namestil pa sem jo na os.ploščo Asus P4P800 s proc. P4 2.4GHz. Naj še omenim da grafične nisem navijal in je nova.

lp in hvala

Primoz78 ::

Probaj novejse driverje po moznosti kake Omega ali kaj podobnega...

Lp Primoz

car ::

Ce imas moznost stestiraj graficno na 400W napajalniku, kjer bi mogla delat ok razen ce je kaj narobe z grafo. Ker ce imas 300W potem je ze verjetn presvoh, sploh ce se imas vec drugih komponent prikljucenih na napajalnik npr. vec diskov, ventilatorjev... Mozno pa je tudi da se graficna pregreva ali kaj podobnega. Kolega je imel podobno tezavo pa je priklopil mocnejsi napajalnik in je zadeva lavfala ok.:\

princo ::

Hvala, bom probal še z novejšimi drajverji. Ali je slučajno kdo z območja SG-MB, da bi mi grafično stestiral na svojem PC-ju.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik se mi resetira med delom

Oddelek: Pomoč in nasveti
412064 (1518) gpetrov
»

Bo 300W napajalc dovolj za...

Oddelek: Strojna oprema
372122 (1215) laaz
»

PC ne vzge na "prvo"

Oddelek: Pomoč in nasveti
111501 (1225) RamOne
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432369 (1313) LeQuack
»

PowerMagic Radeon 9000 probljem spljoh in oh

Oddelek: Pomoč in nasveti
7776 (655) TribesMan

Več podobnih tem