» »

Wireless kombinacija z obstoječo mrežo

Wireless kombinacija z obstoječo mrežo

alf__ ::

Zanima me nekaj. Imam obstoječo mrežo in bi si rad ker je lepo vreme zunaj na vrtu uredil wireless povezavo med laptopom in notranjo mrezo za delo.
Problem je, da bi rad cimceneje prisel skozi ker ne rabim downloada (hitrost sploh ni pomembna), rabim le kakih stabilnih 20kb/s za delo z internetom.
Torej ne rabim ksnga dlinka 54MB ker je prvic predrago in se prehitro. Zakaj bi kupil mercedez ce hocem moped.
Stanje pa je tako.
V stanovanju imam ob zunanji steni pri oknu na polici Ruter ki je priklopljen na Adsl in tukaj bo verjetno kak Access point. Od okna kakih 7metrov je oddaljen vrt kjer naj bi bila mizica in seveda pivo v sendi marele.
Daljava ne bo problem, zna bit pa problem stena siroka okoli 40cm. Kakor vem ni železa v njej.
Rad bi kar se da najcenejso robo, ki seveda dela. Najbolje da je kar 11Mb
Torej rabim:
-pcmCIA kartico
-Access point
+ trgovino kjer mi bodo to posodili in pol ko vidm da dela odkupim. Ali pa ce mi kdo to pride s trgovine narest jim jaz dam 10% vec pa se pivo hrano kar hocjo za unih 5 min dela da prklopjo pa vidjo ce signal dela.
Ali je kdo imel podoben problemcek, kje zadevo posodjo (das dolocen denar da majo garancijo pa osebno ce hocjo). Verjetno razumete da pac ne bi brez potrebe dal 40k sit ce lahko zadeva dela solidno za 20k. S tem da nategnil se pa tudi ne bi, ker rabim pa stabilnih vsaj kakih 15-20kb/s za normalno delo.

hvala vsakmu za kakrsnokoli informacijo
lp
A

CaqKa ::

preglej ta oddelek z podobni temami.. tema je že xkrat obdelana ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezzicna mreza iz bloka v blok

Oddelek: Omrežja in internet
191549 (1109) bili_39
»

Modifikacija WLAN kartic (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
588084 (5908) pujsek_
»

WLAN rešitev

Oddelek: Strojna oprema
201484 (1191) CCfly
»

wireless LAN (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
734542 (3295) pujsek_
»

wireless mreža (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10412320 (8874) pujsek_

Več podobnih tem