» »

cd burn successful, data verification failed?!

cd burn successful, data verification failed?!

zaejec ::

Zadnje case semi dogaja (zadnjic 10cdjev), da ko hocem dat divx na cd, mi ga lepo zapise in nero javi da je bil Burn uspesen, potem pa ko gre preverjat podatke napise da je divx (in fajl z podnapisi) nedostopen. tudi explorer, mi sicer pokaze vsebino cdja, vendar se vsebine ne da prekopirat na disk oziroma divxa odpret v kasen predvajalniku .. meni se sanja ne kaj bi blo lahko narobe.. 8-O :'(

..uporabljam pa Nero 6.3.1.3 in writer Samsung CDRW/DVD SM-308B ..
ce mi lahko kdo pomaga kako resit tezavo ... :(

kriko1 ::

Meni je identično to delalo na liteonu, ko sm ze mislu da je cdrw fuc, a nato sem vzel namesto smartbuy-a, malce dražje sony-jeve medije in ojoj!; napak ni več. Probaj z drugimi mediji.

zaejec ::

kar ne morem vrjet da bi to lahko bil vzrok..sem ze tolko smartbuyev posnel da boli glava..
bo treba pocakat en dan da odprejo trgovine, da grem po kasne druge cdje..zdej je itak vse zaprto :|

igaiga ::

Kar verjemi da so Smartbuyi.
Sem kupil tortico s 25 cdji v Comtronu in jih je od tega ene 20 zanič posnetih.
Sem malce eksperimentiral s tremi različnimi pekači, ker sem mislil, da je moja pečica pregorela:P , pa sem prišel do ugotovitve, da nikoli več ne kupim Smartbuyov.
Vsi CD-ji so bili lepo posneti in ko sem jih stestiral z Cd Check progijem, mi je same napake javljal.

;((

Caligula ::

Kake serije CDjev so se posebno slabe.

PrimozR ::

Kolk pa je SmartBuy CD v tortici??

Jest mam Pisanke, Ultre pa eProformance (sam teli se črni sploh ne zapečejo (why)) pa so okol 75 SIT/CD (eProformance so kšn tolar dražji) pa so vreji.

Dr0tX ::

Neeeeee stari ne kupuj smartbuy cdjev ker so preprosto povedano v kurcu. Men je isto delal z njimi, napisal je da je posnelo v redu, cd pa ni deloval. Tk da cim dlje stran od smartbuy cdjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dr0tX ()

Tugo ::

eno vprašanje:
so to MODRI ali ORANŽNI SmartBuy CDji?

lp, T.

P.S.: Predvidevam, da so modri, ker oranžni so spet dobri :)

kriko1 ::

Meni je to delalo na modrih 52x! Če sm jih hotu ok zapeč, sm mogu uporabit 24x.

Zako ::

Isto meni, ti pravim clovk Smartbuy je en shit. To ne kupuj.
Sam imam ravno 25 crnih 48x smartbuy cdje pa so na vseh divxi posneti pa mi prekopira na disk 4 filme od 25. Bullshit.. Pekac pa man Liteon 52327S

nikoli smartbuy.
Comtron se pa naj ****** s temi smartbuy, ker tja vec ne grem po cd.

Men je Verbatim itaq zakon:>

LP

Tugo ::

Se opravičujem, če bom napisu neki, kar bi kogarkol prizadel, zato se že v naprej opravičujem.
Ta problem s sSmartbuyevimi CDji je zelo podoben kot z IBM diski pred leti. Zanič včasih, zdej pa zlo dobri (kar se za oranžne CDje ne more govorit, mapak bomo vidli...).

Zanima me, če ima kdorkoli slabe izkušnje z oranžnimi SmartBuyevimi CDji in kakšne.
Še enkrat, se oproščam!

lp, T.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali so CD-R mediji izdelani v Sloveniji dobre kvalitete označba 1010

Oddelek: Kaj kupiti
302118 (1570) Poldi112
»

Memorex CDji - Is it live or is it Memorex? - opozorilo pred nakupom (slike)

Oddelek: Kaj kupiti
251604 (1130) TICKO
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379621 (5945) jastreb
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776286 (4197) pingo76
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978462 (6708) Zheegec

Več podobnih tem