» »

novi siolov portal

novi siolov portal

norvalk ::

vasa mnenja? pa recimo, da z ogledom zacnete tule... :\

lp

SI_J ::

Sej zgleda lepo, sam msbd radijske postaje se kar ne delujejo (vec). Pa forumi tudi niso tako obiskani, kot tale. (Se vidi kdo so carji :) )
Uporabno pa je vreme desno zgoraj.

MaverickT ::

Nice, ampak jaz se ne zanjdem preveč.

lordgreg ::

pod-monopolisti hočejo čim več folka! sovražim jih do amena! raje gledam strani, ki mi grejo na kozlanje kot pa njihovo stran! ;((

MaverickT ::

MUHAHA!!!!!! :D

`DoC ::

Stran je kako bi rekel, povprečna in se nikakor ne more niti v sanjah kosati s Slo-Tech™ ki pa itak caruje saj za moje pojme,...

SiOL eat Žgance!!!>:D>:D>:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

whatson ::

mah... počasi postajam sit takih strani... mimogrede siolova stran je BEDNA... mogoče zato ker je grda in SIOLOVA

slo-tech rox...!
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

PaJo ::

Meni se tudi ne dopade kaj prevec;(

Edino kar je pa cool je to da so koncno dali gor vse sorte cenikov za vse storitve, ki jih ponujajo in ti ceniki so lepo na enem mestu, to pa se mi dopade:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

lordgreg ::

raje se zažgem, kot pa da moram gledat siolove strani.-. preklete barabe monopolistične.. JOJ kak sem jezn!!!!!!!

Elemen_T ::

No ja, nič ne bom rekel - strani so lepo oblikovane - verjetno delo strokovnjakov, ampak pri designu se tudi vse ustavi.

lordgreg ::

točno tako.. in ti strokovnjaki ziher niso zrastli pri siolu..

kakor hitro slišim besedo siol me prtisne na wc kozlat... -barabe-

Lara-K ::

Ja men je tud stran good oblikovana in mi je cist vsec. In moja domaca stran je itak siolova stran :D, resda jo bolj mal berem ampak, sej ni slaba. Ne vem kva mate tok cez siol, men se zdi se najbolj sigurn isp v sloveniji.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

whatson ::

Lara-K:
siol je kriv za zaostalost i-neta v bogi Sloveniji in tako visoke cene ISP storitev... ;(
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Loki ::

Yep, res je.
Pa ce kerga zanima, na igre.siol.net kopirajo s Slo-Techa - sem sel gor in sem mislil, da sem prisel na Slo-Tech II :D, sam da ni blo tuk novic in da je bolj lamersko zgledalo.
I left my wallet in El Segundo

lordgreg ::

pravkar sem se vrnil iz sekreta, ker se je odtok zamašil od kozlarnice.. pa sem si malo tipkovnico pokozlal.. samo zaradi siola...

in Lara-K: siol NI najzanesljivejši ISP v sloveniji.. niti podrazno..

Lara-K ::

Ok, ker je pol najboljsi in najcenejsi ISP pri nas? da se se jest tm prklopim.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

MaverickT ::

Lara, to se pa čist strinajm s tabo. Anres: NE, Amis: Mogoče neomejen dostop, S-5: Kr neki ostali tut kr neki:)

lordgreg ::

Webmojster: lepo si argumentiral celotno zadevo.. Arnes NE? kaj arnes ne? dijaki osnovnošolci lahko surfajo prek ARNESA, tukaj pa plačujejo samo tel. impulze! medtem ko študentje grejo preko uni-mb-ja in kissa.. in tudi plačujejo samo impulze.. amis ima ugodnosti in tudi neomejen paket.. siol NI najcenejši.. je pa najbolj NEnasjtabilnejši! :D Maverick,.. bi bilo dobro, da najprej preveriš ostale provjaderje, da lahko imaš kaj o njih za povedat...

ABX ::

Ne Siol ne Telekom nista kriva da je telekomunikacija tako zaostala. Kriva je DRŽAVA. Najbol na kurac mi gre ko folk meče jajca na napačno stavbo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

lordgreg ::

ABX: oba sta monopolista.. en v telekomunikacijah, drugi v internetu.. zakaj je siol tako popularen.. a veš slučajno? zaradi vsek prekletih reklam, ki si jih ostali ISPji ne morejo privoščiti! da nista onadvakriva za razvoj? kaj misliš, koga drugi ispji fehtajo za dodelitev kakšne številke,.. pa jim ga ne da? kdo? kaj praviš??? JAAAA.. TELEfon

ABX ::

Lord: odpri oči. Zakaj misliš da imajo monopol, zato ker jim država to dovoli oz. so državne ustanove. Drugje po civiliziranem svetu je zakon o monopolu lepo razčiščen in vsaka družba ki ima več kot 25% (če se ne motim) lasti na enem področju se more prekleto pazit kaj dela. Če tej zakoni nebi obstajali bi 1 firma pokupla vse in potem izvajala monopol še nad zrakom ki ga dihamo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Lara-K ::

LORDGreg, jest sm te sam vprasala da mi povej boljsega ponudnika in bol sigurnega v sloveniji, da se tudi jest ke priklopim pol. No, keri je bolj sigurn in cenejsi kot siol? Dej se men povej jest bi se tud ke rada prklopla. Pa glej na to da jest nism student in da placujem kr komplet vse!Pa dej mal obrazlozi kako so ostali bolj sigurnejsi. Ker mene iz siola nikol nc dol ne mece, pa pr siolu nimam nikol nobenih problemov. Pa se ce rabim na zastojn linijo poklicat, so zmeri full prjazni.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Tomi ::

Podjetje s toliko denarja bi si lahko umislilo kaj boljšega. Stran je kar v redu, samo še vedno pa Slo-tech ne seže do pet>:D
metrodusa.blogspot.com

lordgreg ::

Lara-K: poglej.. vsak ISP v Sloveniji ima določene težave.. enkrat priklop, enkrat mail server.. najbolje, da preizkusiš kakšne večje.. recimo Amis.. tudi tile imajo 5ur/mesec brezplačno.. preizkusi.. kako pa s5 ipd?

res pa je, da bi za to, kolikor ima siol denarja nudil veliko več in veliko boljše zmogljivosti! kar se pa tiče neizpadov pa me prav čudi, da ti tega nimaš. jaz namreč v MBju ko hočem gor, sem moram prej kakih XX-krat na novo priklopit, saj drugače "strani ni mogoče najti".. da ne govorim o njihovih pop3 in smtp strežnikih

seveda so na 080 8765 res prijazni.. ampak vse kar jaz hočem nikoli ne vejo.. meni še niso niti enkrat pravilno odgovorili na vprašanje.. prijaznost pa taka, ko potrebuješ pomoč

blue96 ::

njihov novi portal je sicer kar všečen za oči in to, ampak ga nikoli ne bom nmastavil na domačo stran! slo tech je domača stran in bo še kar nekkkkkaj časa.:D:D
.

abcde7 ::

Sej je res lep (če bi bil črn, bi mislu da je slo-tech:D), sam slo-tech je pri men tud za domačo stran in tko bo vedno!!!:))

Mr.B ::

Ah navadil sem se na slo-tech , če bi bil kaj podoben , pa ne samo barva , bi bil ok , ampak slo-tech je ok.

Kar se pa tiče ISP-jev v slo , bo pa tako , tisti , ki ti nudijo samo dostop do interneta , bodo propadli , ker v nobenem primeru ne morejo konkurerati SIOL-u , sploh pa po ceni. Sorry ampak cena imulza je kar draga , če ne kličeš na 0880 .Razen za ti. večne študente , ki jim ostane arnes , itd.
Če kakšno leto pa bo naveza ISDN+ASDL itak tako poceni , da ne bo noben več šel na kabel , ker bo v vsakem primeru dražji. Že sedaj je Kabel dražji od ISDN+ASDl naveze.Tako lahko pričakujemo znižanje stroškov modemov , ali pa se bodo modemi talali zastonj , prav tako pa ukinitev, kakeršnih koli omejitev na prenose s tujine. Le tako se bodo ljudje še odločali za kabel . Tisti ki so pa že na njih pa , svojih modemov ne bodo mogli prodati.

Je pa res da je ASDL še v povojih , in se bodod pokazale težave , skozi prve navdušence , ki so pripravljeni plačati toliko , da testerajo zastonj , SIOL-u ter Telekomu.

Koliko ljudi je pa telemach za -j , ko je spremenil IP-je , ter ugotovil , koliko ljudi je dodatno obešenih na kabel , sicer če uporabiš WIn2k Server , ti itak ne morejo nič , pa čeprav imaš vzadaj sto mašin .

Sploh pa je ASDL zelo uporaben za podjetja , ker se sedaj stroški telefonije bistveno manjši , tu mislim email , ter podobno , kdor je v tej stroki , že ve zakaj se gre tu.


France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ahac ::

Lara-K: Na najboljšega ponudnika se lahko prijaviš na www.slo-lanparty.com.

Lara-K ::

Sej nism vprasala kje kupim burek, ampak za najboljsega internet ponudnika. A slo-lanparty je po novem ponudnik internet storitev? >:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

ahac ::

S tem pomagaš slo-lanpartyju do boljšega linka. :))
Drugač je pa un ponudnik kr dobr in pocen. Sigurn boljši kot SiOL.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL mrk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
17210229 (10229) hruske
»

vprašanja v zvezi z novico "Siol does it again" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14012938 (10415) Bakunin
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316474 (16474) Bakunin
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411912 (7944) swalow
»

Koliko ur mesečno surfate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
604554 (3977) Janus

Več podobnih tem