» »

Kako do poceni neta ???

Kako do poceni neta ???

Dalmatinc ::

Zanima me kako naj pridem do skoraj zastojn neta, pa mogoče celo po ilegallni poti....za ideje ki so ilegalne mi e-maile pošiljate druge ki pa so legalne pa tukaj..

Sem dobu račun za 49 jurjev in sem obupan !!!!>:D

OZZY ::

Nabavi si kabel ali adsl. Drugače pa je arnes poceni. :D
Go with the flow.

Dalmatinc ::

mam Arnes....kabel ali ADSL.....pri enem se hiša ne strinja, pri drugem pa Telekom....

Kaj je kaj ilegalnega !?

OZZY ::

Zlo težko. Mojemu frendu so na ukradli geslo in pass (bil je na siolu) pol so pa tisti nabil račun skor 85000 sit in pa pol drug mesec še za 45000 sit. Samo se je pritožu in so mu potem domov poslali obvestilo, da so kršitelje dobili, njemu pa pravi račun za 2x2000 sit (približno).
Go with the flow.

iBojan ::

Najceneje prideš do neta, če delaš na kaki firmi, ki uporablja SiOLa in ti potem dovolijo uporabljati tisto geslo tudi doma (za službene namene ;)). Tako plačaš samo tisti prvi impulz pa je, samo je takih podjetij malo, ki bi ti to dovolila ;( Glede tega ali je to legalno ali ne pa ne vem.

lp, _GeS_

andro ::

Jaz sem na taki način na netu.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Huey P ::

Ilegalno se da zrihtat!

Samo nebom to tu pisal, da ne bodo razglasili mene za GnojaTM al zaklenili teme!


..::DOOM III: The Legacy::..

`DoC ::

Čakaj, če se ne motim si rekel, da se doma ne strinjajo s kablom? Kaj pa če bi ti takole 2 svoje mesečne porabe impulzov sup pršparal, pa si samoiniciativno Kabelj™ ubodu??8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Dalmatinc ::

maker ne hiša ne da; blok

PaJo ::

Sploh pa nevem kak ti rata tolko neta nabit, ce recimo vzames neomejen paket na Siolu, si moral za taki kes bit vec kod nosnstop na netu;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

baghera ::

Jest mam neomejen paket, pa sm dobivu 18 jurjev. Zdej mal pazm da mam 9. Bil sem pa takrat gor kake 3-4 ure na dan, pa ponoc warez dol vleku. Kje so ti cajti...
Kabla pa tle itak ni, kaj šele ADSL.

lordgreg ::

Pajo?? urg.. kolikor jaz vem je takole:

siol (ki mi mimogrede gre na kozlanje, ker je pod Telekomom):
za eno uro surfanja bomš odštel 150(+/-30) na uro plus impulzi.. torej rečmo še nekje 70sit(+/-10) na uro.. pa še naročnina itd...

hm.. in to naj bi bilo malo? Ufff

BigFoot ::

ok, samo men še vedno ni jasno kako je dalmatinki ratalo dobit račun za 49 jurju. ok, malo matematke. ura neta (impulzi, ostalega se itaq ne plačuje pr Arnesu) je približno 140 SIT/h (višja tarifa, nižja pa 70 SIT/h, correct me if i'm wrong). no, rečmo da je človk na netu po 7 ur na dan (5 ur višje tarife, 2 uri nižje). to pride 140x5 + 70x2= 840SIT/dan. mesec na povprečno 30 dni, se pravi 840x30=25200 SIT. pa 7 ur na dan sploh ni malo, pa smo še vedno zelo daleč od Dalmatinkinih 49 jurju. za tak račun bi mogu bit na netu skor 14 ur na dan.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

OZZY ::

Ja mene tud zanima dalmatina kako si lahko dubu tok velik račun. Kok pa si sploh na netu.
Go with the flow.

blue96 ::

080 1000. 5 h free
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil-Gprs (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11412593 (7355) [_MW_]
»

TELEKOM !!!

Oddelek: Omrežja in internet
442487 (1827) tejo
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411986 (8018) swalow
»

Kakšni so dejanski stroški neta??

Oddelek: Omrežja in internet
231534 (1124) Tomi
»

Koliko ur mesečno surfate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
604592 (4015) Janus

Več podobnih tem