» »

DVD pecica da/ne ?!?

DVD pecica da/ne ?!?

Twoface ::

Ali se sedaj splaca kupit dvd pekac? Ali se raje pocakam kak mesec, vec??
Kokr vem pecejo za en krat njvec na 4x in 8x speed al pa se motim!?!
Pa se to: Kok traja da zapeces dvd???

10x

Caligula ::

Kaj naj ti recem. Ce se ti res ne mudi pac se pocakaj malo. Kak mesec dva. Zna ravno se kak zanimiv model ven priti ali pa cene se malo past,..

Ce se ti ne mudi ful se vedno splaca kako malenkost pocakat. :D

nsignific ::

Js ga mam ze par mescov (nabavu za ene 35k se ne spomnm vec) in veselo pecem in mi ni zal.

Nvem zdj kero firmo mam tocn, sam vem da vse standarde podpira pa 4x pece. Ene 20 min gre da nardi DVD, ampak me sploh ne mot. 5 let nazaj sm isto casa caku za en CD, tko da napredek je ociten.

PrimozR ::

Sam to tut loh obične CD-je pečeš an.

Al se motm?

boštjan ::

P|P|,se ne motiš.Sicer pa tukaj nimaš običnih cd,ampak so cd mediji in dvd mediji

Twoface ::

Pravis da peces 20min 1dvd!Na 4x speed?? Hm.. To je zame u bistvo full hitro ker mi je kolega rek da pece vec kot 1h na 4x! Tk da... N vm ka nj recem! :)

TribesMan ::

Ubistvu sama peka pri 4x traja nekje 15minut... pri 8x pa ene 9minut... Zelo hitro glede na količino zapisanih podatkov... Pa še bolj praktično je vse skupaj... en DVD namesto 6.5 CDjev...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Big Poppa ::

Plus to,da je prazen dvd zdaj že cenejši od šestih praznih cdjev.Seveda se splača.ža kakšno leto se.

PrimozR ::

Pa itk se ti bl splača DVD počakat, ker navadne CD-je morš še vn pa not dajat, pa tut nekej cajta traja da zapeče, pa vč barve gre od flukija>:D ,.....

Caligula ::

Ze ze, sam, ce se ti ne mudi ful al pa ce se nimas kej velik za pect pocak dokler lahk.

Drgac pa tistih 27 jurjev na dan pa po NEC 2500.

Sam znajo cene 8kratnim past cim se 12kratni pojavjo, kar bi znal bit cez mesec ali dva. 16 kratnih pa se en cajt ne bo.
Pa tud ne rabis tok, pa mediji bodo nezanesljivi, dragi, redki,..

7777777 ::

A sploh prodajajo DVD-je za peko hitrejšo od 4x?

DjTonic ::

Kdor čaka vedno na hitrejše modele, da padejo cene trenutnim nebo nikoli kupil kakšne nove komponente. To je zlato nepisano pravilo. Skratka za teh 27k nimate kaj sfalit, če vzamete NEC-a 2500A, s katerim boste definitivno zadovoljni le ne šparat z mediji. V mislih imam predvsem kakšne SmartBuy,...Traxdata, Verbatim so kul tudi Intenso se mi ne zdijo slabi čeprav so Cheap.

7777777 DVD mediji s podporo 8x pečenju pa že obstajajo kar nekaj časa.

Caligula ::

JAz v bistvu ne pravim, da naj caka zaradi padca cen. Caka naj, ce se ne potrebuje. Kupi naj, ko bo res rabil. Ce bi kupil pa zdaj pekel 2 DVDja na mesec je brezveze. Pol ze bols, da si se kak disk kupi,..

Ko pa bo rabil za peko,... konkretno,.. pol pa naj kupi.

Dr_M ::

odgovor na to je sila preprost, ce rabis, kupis brez vprasanja, ce ne rabis, sploh ne razmislas o tem. ce pa sprasujes in cencas, pomeni, da hoces dat usem vedeti, da mas precej dnarja prevec in neves kam z njim.

a sm zadel? :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

alexb ::

Jaz sem prav tako raymisljal o DVD yapisovalniku, a bom se malce pocakal, pa ne toliko zaradi cen (nec 2500A bi lahko dobil ya 90eu) temvec bolj zaradi dual layer DVDjev. Se kar pozna, ce lahko stlacis na dvoslojni DVD medij vec kot 10 CDjev.. Ce bodo sledili se obojestranski DL DVD mediji je pa to ze cel disk skoraj. Zaradi tega jaz zaenkrat se ne bom kupil DVD pekaca.

Ce ti pa to ni pomembno, pa mislim da zgresit nimas kej ce sedaj nabavis tega nec-a.

Caligula ::

Cakt na dual layer je brezveze. Mediji bodo dragi, verjetno bodo se dolgo buggi, pa se RWjev ne bo kar je pol ze res brezveze.

Twoface ::

Men gre bolj za peko iger na dvd (UT4,FarCry..) ker mam itak 160Gb disk tako da mi ne gre da spravim vec filmov na dvd, no morda pa vseeno..
Za 30k bi ze moral dobit solidno pecico?!?
Ker dvd.i se itak dobija za 300 sit/kom. tako da to ni panike!!

Caligula ::

27k je NEC 2500
Sam jz sm kr nehu igr gor pect.
Raj na RW pa dat se komu sam pol si itak spet takoj z DCja dobim kar rabm, ce rabm.
Redkokej tazga si se pecem.

PrimozR ::

Jah DVD je fajn za kšne stvari, k jih je več (npr. risanke al pa kj tazga) k ti ni treba dat 20 CD-jev.

Caligula ::

Jp, par sezon South parkov na en DVD oz kr vse sezone,.. :D

Ceprou spet drugic si reces, pa zakaj nebi jz v casu k si lahk z neta v dnevu skinem karkol,... kupu raj se enga 160 giga Hitachi diska k se dobi za 23 jurjev v oglasih. Novega.

Morm rect, da se sam kdaj to vprasam. Pa mam DVD pekac. Pa sm z njim ful zadovoljen sam se vcasih vprasam kaj za vraga pecem gor. Tist kar bi pa rad kdaj frocom pokazu pa itak nau docakal na teh nezanesljivih praznih DVDjih k se prodajajo.

Ce prou ves kaj bi peku pol ja, drugac pa ne. Marsikej zapeces pa ne bos nikol rabu.
Ce mas kako kamero pa urejas video pol definitivno DVD pekac recmo...

Drgac je pa ze kaksen ekstra disk mogoce kr bols.

Dilema :\

Dr_M ::

al si pa pomagas z DVD+RW ce mas mejhn disk. jest na en navadn dvd zapecem 20 rw-jev...:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220239 (11755) svejk
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610282 (6521) delfinus
»

DVD zapisovalnik LG GSA-4082B ali NEC ND-2500

Oddelek: Kaj kupiti
191706 (1231) Zako
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389896 (7049) reber
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656131 (4747) pingo76

Več podobnih tem