» »

digitalna kamera jvc

digitalna kamera jvc

markospit ::

Ali ima kdo Diditalno kamero Jvc gr-d20, gr-d30, gr-d40,... kupljeno v sloveniji. Rabil bi slovenska navodila in bi bil zelo hvaležen če bi se lahko nekako zmenila za fotokopiranje!

Caligula ::

Posl mail na Medis d.o.o www.medis.si k je uvoznik pa rec da ti je mama skatlo pa navodila k so bla not stran vrgla pa ce ti lahk mailajo slovensko verzijo,.. oz kako prit do nje al pa kaksnga PDF fila...

markospit ::

sem pisal ne medis in dobil odgovor:

Če je bila kamera kupljena v Sloveniji in le-to lahko dokažete z računom vam navodila brezplačno pošljemo, v nasprotnem navodila stanejo 6.000 SIT z DDV

:) Meni se to zdi smešno!

Caligula ::

Jp, to ti je pristna slovenska gnila firma. Tudi zato morjo ekskluzivni zastopniki pocrkat. Ker on naj bi bil obraz izdelovalca. Evropska garancija ne velja sam po Sloveniji pr vecini firm,..

Rec jim, da je bla sam da je zadnja JVC zadeva kupljena od tako gnilega uvoznika, ce jim ni jasno ,da je skatla z vsem skupaj letela v smeti.

Zakaj sploh rabis slovenska?
1.JVC kamere so simpl ko pasulj
2.V anglescini nebi stekal?

Zihr je kak PDF na netu pa itak slikce se najbolj rabis verjetno.

Kaj pa te zanima?

markospit ::

Caligula zanima me kdaj uporabljati Gain up (off, agc, auto) ?

Caligula ::

Gain up je za slabe svetlobne pogoje. Ponavad je auto za zacetek kr fajn, sam najbols je, da probas enkrat,k je bolj mracna svetloba se mal poigravat pa poglej kok se pozna. To je neke vrste stelanja obcutljvosti filma kot pri fotoaparatu, ko izbiras vrsto in obcutljivost filma glede na svetlobo,..

Skratka probavi mal pa poglej, ce auto to dobr izrablja al lahk ti rocno bolj povecas kvaliteto videa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero MINI DV KAMERO

Oddelek: Kaj kupiti
352826 (1819) Mr_Globus
»

Mini DV kamera Panasonic NV-GS11 - osebno mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
736878 (5271) pivmik
»

Panasonic NV-GS15 (best buy!) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
918833 (5885) pivmik
»

Canon MVX 200

Oddelek: Kaj kupiti
161412 (1273) Caligula
»

Digitalna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
636223 (5324) Caligula

Več podobnih tem