» »

Pogled na NV40

Pogled na NV40

kihc ::

ok kdo bo odprov novo temo prvi pogled na R420?
x

Hammer ::

še nekaj slik:

spredaj:

zadaj:

čip:

ram:

Mr.B ::

Po štirih prebranih testih, je nekako tako. Obe kartici sta nekako enaki, če povečujemo kvaliteto ter resolucijo pridobi ATI prednos, ponavadi tudi pri FarCry-u oz. nekaterih novejših igrah, OpenGL ima prednost.
No NV sped optimizira, tako da je kvaliteta slike pri NV nekako slabša, tore, kjer je NV malo v prednosti sklepam da je na račun kvalitete......

Glede na ta link, je NV40 le limited edition 10000 komadov, bomo videla kaj se bo čez poletje dogajalo. Žal sklepam da je ATI žal boljša izbira... No sreča da svojega r9700pro bom šele čez kak dober let in pol menjal za pci expres verzijo, takrat bo lahko že vse drugače...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zheegec ::

Je kdo našel mogoče kakšne teste kjer zraven povprečnih dajejo še minimalne in maksimalne FPS? To bi me zelo zanimalo :D
Mr.B: nVidia ne optimizira, to v FarCry bo še popravljeno z novim patchem, ker 6800 še vedno uporablja kodno pot NV35, v novem patchu bodo tudi PS 3.0.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Mr.B ::

Nov patch v1.1 že vsebuje podporo za ps3.0.Saj so jo tako reklamirali, no NV je primerjala PS1.0 proti PS3.0, tako po hitrosi kot KVALITETI, poglej sliko vode v katakombah.
Za povprečne pa minimalne frejme sem na THG-ju videl teste.

NO ŠE VSEBINA POPRAVKA, KATEREGA NAMEN JE BIL POLEG MULTIPLAYER POPRAVKOV TUDI TOLE:

Other

- Improved shader speed (up to two times faster) for NVidia Geforce FX cards on very high settings
- Fixed fog bug with NVidia drivers
- Added support for NVidia NV40 chipset
- Fixed realtime shadows from blended trees
- Made improvements to lighting shaders on very high settings
- Fixed bug with lake reflections
- Added support fro PS3.0 shader profile
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Super Sonic ::

"Mr.B: nVidia ne optimizira, to v FarCry bo še popravljeno z novim patchem, ker 6800 še vedno uporablja kodno pot NV35, v novem patchu bodo tudi PS 3.0."

no ja, tele patche naj kar imajo, ker zgleda da bo vedno potem kšn drevo manku al pa kej podobnga v špilu.
res je ena stvar: ATi je tehnološko gledano uzadi, kar pa me sploh ne skrbi, saj je R500 pripravjen, v skrajnem primeru bo to R480.


Mislm pa da nVidija v vsakem primeru neki serje. Tle majo čip (220 miljonov tran. napram 160 Atijevih tran.) ki je na papirju precej močnejši, pa jim ne gre in ne gre.
Imajo za knjigo debelo novosti, pa v praksi slabšo sliko. WTF?
Izdal bodo neko "ultrasuperduper" varianto 6800-tke, ki pa bo vsakem primeru prva za par % in nič več. Še več, mislim, da bodo imel strahovite probleme z X800 pro-jem. Slednji je (če le Ati ne bo kej spet šmurglu) best buy in daje strahovite rezultate za svojo ceno, napram konkurenci.

prihodnost ostaja Ati (itak), čeprav je tehnološko zadaj.

da sploh ne omenjam dejsta, da za 6800 rabiš imeti nekih 480W.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Mr.B ::

NV je precej močnejša v OpenGL-u, to se pozna tudi COD-u! Kar lahko pokaže na daljši rok, kompletni prevzem profesjonalnega marketniškega dela, kjer so še drugi igralci, ampak le. No počakati bo potrebno še kake konkretne teste OpeGL aplikacij.
Drugače pa v FarCry ne trdim da NV optimizira, gre se samo zato da je patch v1.1 uzuni, in so dali posebni delež samo za NV ter PS3.0.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Dr_M ::

kakorkoli...mene zanimajo cenejse verzije...tm do 50k sit :)
kar je vec, je metanje stran €....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Freelancer ::

To se pa strinjam.
Sej res... Zej ne smemo vec pisat $$$, ampak samo se €€€ :D.

Super Sonic ::

B, pa ni CoD takooooooooo dobr špil, da bi samo zarad tega menju grafiko.

pa se mi zdi da je tm okol 70 fps na 1600 x 1200 4 xAA + 8xAF dovolj:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Dr_M ::

1600 x 1200 4 xAA + 8xAF

men se pa to zdi idiotizem...:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mr.B ::

Radeon Power,
COD je igra ki laufa pod OpenGL, in nekdo ki dela v autocadu, vidi da mu pod OpeGL-u Radeon niti blizu ne pride! TO je bila poanta.

Dr_M
1600 x 1200 4 xAA + 8xAF, idiotizem, če imaš kak 20" LCD ti drugega niti ne ostane, ali pa greš na nižjo resolucijo in uporabiš mehčanje robov, ki ti jih LCD daje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrX ::

za "resno" igranje CoDa preko neta itq rabš stweakano grafiko, čene nič ne vidiš;)

Senitel ::

Tako NV40 kot R420 imata 16 pixel pipelineov in 6 vertex pipelineov, kaj je tako čudnega, če je NV40 nekoliko počasnejši (saj ima R420 kar precej višjo frekvenco)?

Dr_M ::

Mr.B: se pr nobenmu spilu nism vidu potrebe po fsaa 4x v 1600x1200 (ceprov se mi zdi bedarija igrat v tok visoki locljivosti), ker ni nic za mehcat. af8x je pa kr uredu.
sam vem, da je tuki ogromno ljudi ki ima 20" LCD, zato bom kr utihnu....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Fury ::

Res skoda, da ATI nima prenovljenega čip s shader model 3.0 podporo, ker je zadeva res ql iz programerskega stalisca :)

Super Sonic ::

Senitel je že res, toda ni 16 pixel pipelineov in 6 vertex pipelineov VSE kar grafika premore.

Res je, da GeForce daje nekaj več za prihodnost, vendar se lahko vprašamo kaj je sploh prihodnost.

B: ja je že res. Toda nekdo ki se ukvarja profi z Cadom najbrž ne posega po tej grafiki (ali pač?), za amaterje je vseeno.
Sploh pa bolj ko smo na 1600 x 1200 4 xAA + 8xAF, manjša je razlika :)

pa M..
B je pač človek, ki želi dobro oz. najboljše. In če odšteješ tole mularijo na slo-techu, bi se znal zgodit, da boš kmal ugotovu, da je dost folka z profi opremo, sploh pa sej ni nujno, da je LCD 20" v igri.
Kamot se najde pilot, kateri hoče svojem (ugibam) 757NF-u igrat na 1600 x 1200..

te resolucije SO vsebolj v modi, verjem
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Dr_M ::

radeon power: oprema tuki sploh ne igra velke vloge...vem da ma dost ljudi 20"+ CRT monitorje (na 20" LCDju spila itak ne bos vidu...oz bo to velik fsaa)
ampak nekak ne vidm potrebe...ce je spil dobr in ce ga igras zarad dobre igralnosti, je pomemben SAMO fps in ne locljivost in grafiko.
jest npr igram UT2004 v 1024x768@32 bit pa use na medium oz low, z 2x AF samo zato, da mam vecji fps. seveda bi lohk nabil grafiko do konca, ampak jest tega spila ne igram zarad grafike. ce hocem gledat lepo grafiko, zalaufam 3dmark in aquamark.
sploh pa pri 1600x1200 ne rabis fsaa ker tm ni vec nikakrsnih robov. usaj na pr men ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Grey ::

Ne vem, ampak tale nVidia me začenja jezit. A se delajo norca iz nas al kaj? Majo res močno, močnejšo kartico od X800, pa je vseen ''počasnejša''. Kako je to možn? A so zdej čipi postal preveč kompleksni pa ne znajo več driverjev spisat za te kartice? Al so preveč zakompleksani pa ne razmišljajo po sistemu 'simpl je ta nartabuljš'? Lahk da tisti modeli iz 3DFxa sračkajo svojo dri**o notr. Ne vem ampak nVidia je zavila na čudna pota...

PS: Aja zdej sm se še neki spomnu. ATi laufa na native PCIx medtem ko nVidia simulira PCIx. A mislte da je zarad tega počasnejša od hitrosti, ki bi jo morala met kartica tko al tko(t.j. zmleti X800 v prah)? Počakimo da pride vse tolepo na PCIX ker se mi zdi da HSI bridge mal sumljiv tuki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Freelancer ::

1600x1200 pocasi prehaja v modo:). Js bom presaltat nanjo takoj ko zamenjam graficno. Monitor mi potegne 1600x1200 @ 108Hz, problem je pa, da ima moj Ti4200 preslab RAMDAC in je ze nad 85Hz megla :). FSAA pa itak nikoli ne uporabljam. Je pa na 19" je pri 1600x1200 tako ali tako bolj malo robov. Nebi se pa branil 4xAA. Ampak NV40/R420 moja kista se dolgo ne bo videla :) :( 8-)

Mr.B ::

Dr_M, če imaš ti 20" klasični monitor, pa zaradi FPS-jev igraš na resoluciji 1024x768, ti svaka čast. Meni so skoraj milimeter debele vodoravne črne črte prav urijajoče. Si razmislil da bi si omislil boljš grafično.
Pa kakšen farcry z vsemi nastavitvami na low ravno ni lep.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

boštjan ::

Je kdo našel mogoče kakšne teste kjer zraven povprečnih dajejo še minimalne in maksimalne FPS? To bi me zelo zanimalo

tukaj. i think i'm in love again:D .

Senitel ::

Grey, radeon power: Oba čipa imata 16 pixel pipelineov in 6 vertex pipelineov X800 XT ima za 120MHz višji clock od 6800 Ultra, kaj je tako presenetljivega če je X800 XT hitrejši? Jaz ne vidim, kje je tle NV40 na papirju močnejši (upoštevajoč višji clock R420)? Pixel shaderji 3.0 se ne uporabijo kar sami od sebe, tako da bi vse kar hitreje delalo, ampak morajo programerji pisat software, ki jih uporablja. Poleg tega so problemi z 3.0 shaderji in DX 9.0b (in kolikor sem gledal so vsi testi narejeni z DX 9.0b).

Grey ::

sentinel:
Ja to je res, da so problemi. Po testu Marko Dolenc pa nVidia porine vse X800 v ri*. Vsepovsod je hitrejša, zakaj pol ni hitrejša v praksi? Drgač je pa res, 100MHz se kr dost pozna na kartici, ampak moraš tud upoštevat, da je tole še vedno AGP8x kartica. Ko bo GF native PCIX, se bo mogoče veter obrnu v smer nVidie.

HM...zakaj na testih ni nikjer omenjen PCIX za ATi kartice? a to pomen, da še vedno laufa na AGP tale X800?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

AtaStrumf ::

Joj Grey od kje si tale PCI-Express prvlekel. To so še vedno VSE AGP kartice. Pa saj še niti plat z PCI-Express ni zunaj, kaj šele grafičnih kartic. Za te stvari še malo počakaj.

Glede hitrosti, bi bilo pa treba en pameten pregled naredit, kdo je sploh hitrejši, ker če tega ne narediš je vse samo ugibanje. En test zmaga ena kartica, drug druga, ... Različne strani imajo različne cifre za iste teste, ... Namesto 1533 posameznih grafov bi morali narediti enga orenk, kjer bi primerjali direktno X800 XT in 6800 Ultra, ter X800 Pro in 6800 GT pa pobarvali ATi-jeve zmage rdeče, nVidiine pa zeleno. Pol pa bi že iz barve videl kdo ima več zmag. Pa primerjave bi morale biti relativne, glee na počasnejšo kartico, tako da vidimo koliko procentov je ta hitrejša sploh hitrejša in iz tega bi se dalo izračunati tudi eno splošno cifro, kdo je hitrejši, tako kot so pa rezultati podani sedaj je pa en fuc*ing mess. A noben od teh piscev ne pozna vsaj mal statistike? Čist na vsakmu faksu jo fašeš, pol jo pa noben ne zna uporabljat.

Mogoče je kje na netu kak tak test, ki je naredil kaj podobnega, ker se razume, da nisem vseh pregledal in če je, bom zelo vesel, sam dajte mi link. Takole v tri krasne pregovarjanje kot se grejo pa vsi sedaj je pa kar nekaj!

Dr_M ::

Dr_M, če imaš ti 20" klasični monitor, pa zaradi FPS-jev igraš na resoluciji 1024x768,

ne, mam 19" monitor in crte se pojavijo v 800x600, v 1024x768 jih pa ni. za farcry mi pa dol visi, ker je precej bedn spil.novo gfraficno si pa bom omislu, ko bom dubu nov comp. in to bo ksn derivat nv40, zarad doom3 :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

X800 se dobr NAVIJA. To mi je vsec. Zlo vsec. Bo verjetn moja naslednja kartica. Sam da cena pade tam na ene 60 cukov kje v Evropi. Sej se se ne mudi drugac. 9800 PRO se dobr folga sam x800 pa je ze in sights! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Dr_M ::

ja...neki me moti pri tem...prever posplosujete.

jest lohk recem da se X800 navija za en crap.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MrX ::

x800pro se ql navija:\

Caligula ::

Vsak lahk rece marsikaj. Vprasanje komu to kaj pomeni 0:)
Z dobrim hlajenjem pa se bo navijal se boljse.

Pa brez, da bi popolnoma izropal napajalec.

Pa se manjsi je.

Pa se mutijo manj.

Ceprav bojda, da trenutno Nvidia ne optimizira teh zadnjih driverjev za 6800 za Futuremarkove teste samo trenutno ima ocitno malo slabso kvaliteto slike v parih igrah. Ne gre mi v glavo kako lahko spet z novejso tehnologijo dosezejo manjsi izkoristek vse tistih tranzistorjev, energije,.. Pa prednost v Open GLu je opazna.

Samo se vedno, zame kot za koncnega uporabnika, ki kartico uporablja predvsem za igre (in kvaliteta slike JE ful pomembna) je X800PRO zgleda najbolj pisana na kozo. Najbolj user friendly.

Dr_M ::

mene bolj zanima, kaj bo z ostalimi (cenejsimi) verzijami nv40. una zadeva z 12 cevovodi mi kr ql zgleda za $300, pa pomoje se bo hudo dobr navijala, ker bo meu cip precej mn tranzistorjev kot ultra izvedenka.
bo pa tut GT (?) verzija mela 16 pipelineov (350mhz gpu in ce se bo to dal navit vsaj cez 400mhz bo to najboljsi mozen nakup), za isto ceno kot x800pro ki ima 12 pipelineov :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Pipelini mogoce sploh niso vec tako ozko grlo, ko jih je enkrat 12.
Sice bomo pa vidli kaj vse bo se prislo na trg.

itak bo treba pocakat, da se tukaj kdo dejansko dobi zadevo v roke pa sproba pa pove kako pa kaj.

Fury ::

GT bo 399$ ;)

Tuki so se benchi:
http://www.tomshardware.com/hardnews/20...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

Dr_M ::

hoho...GT bo ocitno precej boljsi nakup od x800pro :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Ahmm, zakaj precej boljsi? Gledam pa ne vidim zakaj bi bla precej boljsi nakup.
Zakaj?

Aja, Omegacorner ma po dolgem casu za Nvidio Omega driverje.

Lahk probate, ce so za kej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Zheegec ::

Za isto ceno dobiš grafično s 16 pipelini, X800PRO jih ima 12.

X800XT se slabo navija, X800PRO se seveda bolje, saj ima 12 cevovodov, pa še po defaultu nižje frekvence.
Če pa pogledate teste - na nižjih resolucijah se X800PRO kar dobro drži, pri višjih pa ga XT popolnoma povozi, tolikšna je razlika med 12 in 16 pipelini:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

jest10 ::

Dr_M ::

sam eni ATIjasi so pa ze tok pateticni, da bi si tut jaca odrezal, sam da bi lohk sral po nvidii... sam na zalost se dost ljudi obnasa kot ovce in vsemu verjamejo.
na tomshardware je gf6800 testiran z v60.72 in v61.11 in je razlika 0-15% v prid 61.11 tko da jest kle ne vidim nikakrsne goljufije...

pa seveda nove verzije driverjev ne prihajajo zato, da bi ble stvari hitrejse in boljse, ampak zato, da mamo uporabniki vec dela z namestitvijo novih gonilnikov....


svasta majka rodi... :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Grey ::

Sicer se ne spoznam preveč na te stvari, ampak a ni to možno da bi se zarad 50MHz povečanga takta povečala hitrost? Poglejte kok tranzistorjev ma, sigurn kej pomen frekvenca na takšnem številu transov. Zakaj pa nikol ne probajo preimenovat na ATijevih driverjih? Pol bi pa vidl kdo res goljufa...
Aja pa nVidia neki na pamet piše DX9.0 kodo(zato tud error ob uporabi Shadermarka pri 6800Ultra) . Ne vem ampak a ste vsi pozabl tiste probleme in 'prekinitev' sodelovanja Microsofta z nVidio? To se je zgodl še v zgodnji fazi FX kartic, k so hotl splavit svoj grafični jezik Cg al kako je že to blo. Ker če je to res se pol js nč ne čudm da se poslužujejo 'goljufanja'.

MrX ::

Anyone remember Quake vs. Quack, eh? Looks like Nvidia are at it again this time with Fry Cry! Try changing the executable from "FarCry.exe" to "FartCry.exe" and see your Geforce 6800 Ultra suddenly jump 18 fps from 23fps to 41fps at 1,600 x of 1,200 pixels, 32 bits, 4xAA and 8xAF using Forceware or should I say Cheatware 61.11.

Freelancer ::

LOL :D. Kaj se sploh grejo vsi nekaj okol Fartcryja, ki je itak ena patetika od spila.

Dr_M ::

sam jest se zmeri nevem kje je kle goljufija... ce uporabljas farcry.exe dubis pravi fps, ce pa preimenujes v fartcry.exe pa vec fps pokaze...
usi testirajo z farcry.exe, tko da...pa hvala bogu da so take zadeve, da te resijo muk, ce ti spil dela prepocas :)
jest bi takoj namestil take driverje, da bi mi gf4 delu ene 30% hitrejs.


edit: pa cudi me, da nihce ne pogleda ATIjevih driverjev, bi blo zanimiv vidt kaj je tm not use...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Grey ::

Dr_M: I ask myself the same question every time I read about nVidia caught cheating...
Ne ampak res zakaj to ne nardijo na obeh karticah naenkrat. Če ATi nč ne optimizira in ne goljufa se ne bi smel spremenit nč v zmogljivosti. Zakaj res nikol od ATija taki testov ne objavjo?

Dr_M ::

Zakaj res nikol od ATija taki testov ne objavjo?

predebele modre kuverte??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Grey ::

:D možno.

Caligula ::

Nikoli ne verjami tistemu, ki skos neki muti. To je v tem primeru Nvidia.
Skos neki. A ma skos. Tam nategvat, tuki zavajat, skratka cefur od firme. Resno!

To ni za nikamor. Pi.... a ne znaji enkrat vseh kart lepo na mizo polozit?

Sej ni ATI kej ful dobra zadeva sam Nvidia pa ze naravnost zaudarja s tem izkrivljanjem.

Jebes firmo k ma tok zaupanja v svoje izdelke, da skos neki gnoji sam, da bi blo cim tezje primerjat s konkurenco.
Brez problema bi saltal na Nvidio, ce bi bla boljsa pa sm ze nekak upu, da bo zdej, ko majo dobro kartico pa pac nehal gnojit.

Sam ne. Oni morjo na 10 podrocjih neki prckat. Jebes tako firmo.;((

Dr_M ::

mah...sploh nevem kaj nej recem...brez besed sm.

z gf6800 ne rabijo nic mutit in nic "goljufat" (optimizacije niso goljufije, goljufija bi bla, ce bi na testu izpljunil 100fps, ceprov je test poteku z 80fps), ker JE in BO hitrejsi od x800...novejsi spili vecja bo razlika.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Freelancer ::

Tole je se hujs kokr AMD vs Intel :D

Caligula ::

Optimizacija je goljufija, ce gre za izkrivljanje in onemogocanje primerjav s konkurenco. In Nvidia se nagravzno trudi onemogocat realne primerjave z ATIjem.

Take firme mi grejo na jetra. To pomen, da so pregnili, da bi se posteno pomerili.

K da bi si sprinter se tam na startu startni blok brcu par metrov naprej, da bo mel ja krajso razdaljo za pretect proti tekmecu.
Ma sej ni vazn. Eni so hard core fani od ene, eni pa od druge firme.

Jz nisem od nobene sam med tema dvema mi gre definitivno Nvidia dost bol na jetra.

Dr_M ::

Caligula: uporabis driverje, ki niso optimizirani.

drugac pa mocno dvomim, da pri ATIju nc tazga ne delajo, samo ti ne ves tega.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMark05 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1237967 (5114) Jaffa
»

katero graficno? geforce 6800GT? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
834896 (3184) Jeronimo
»

Geforce 6800 Ultra Dry Ice Cooled

Oddelek: Navijanje
211985 (1477) Edi999
»

15.738 3dmarks 2003 z Radeon X800 XT OC

Oddelek: Navijanje
101452 (1075) Boki_
»

ATi X800 XT: Kraljeva vrnitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
535126 (5126) Dr_M

Več podobnih tem