» »

Geforce 6800 Ultra Dry Ice Cooled

Geforce 6800 Ultra Dry Ice Cooled

DjTonic ::

Trenutno so v mlinčkih tistih ekstremnih navijalcev bolj priljubljeni kakšni ATI-jevi Radeoni X800Pro ali XT in to jim zaenkrat še prfektno uspeva. Npr. Macci, Team Finland,...Skratka vrh lestvice na ORB-u uporablja kanadske grafe. Nek overclocker iz kitajske pa je v ta namen uporabil Geforca 6800 Ultra, ki ga je ohladil kak s suhim ledom, okrog -78C odvisno tudi od alkohola >:D. Vsekakor dobra ideja, tako pa se imenuje zato, ker iz trdega agregatnega stanja prehaja direktno v plin in ne nastaja tekočina. Seveda gre pravtako za zelo zmogljiv grafični procesor NV40, ki ima povrhu še več pretikal, kar 222 mio. Več si lahko preberete tudi tukaj.

Še nekaj slikic :D



























To je to >:D
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

T(he) Boss ::

Impresiven rezultat, jaz imam kar dobro graficno, pa v 2001 SE nimam takega rezultata. Kaj to je sedaj najvisji rezultat v 3d mark 2003? :\

DjTonic ::

Kaj to je sedaj najvisji rezultat v 3d mark 2003?

Ne ni beri zgornji link za podrobnosti.

T(he) Boss ::

Aha, sem to ze prebral. Zanimivo, da pri takih temperaturah dela na taksnih frekvencah. Enako za procesorje, cudno, da je pri -50 lahko na visji frekvenci kot na +50:\

DjTonic ::

Geforce 6800 Ultra + Prescott 4,7GHz >:D

T(he) Boss ::

Divja kombinacija, samo na procesorju je imal samo 1,6V, to pa niti ni veliko za take frekvence. Pa za ram je dal skoraj vec kot za procesor>:D

mihec87 ::

sam tale overclocker se pa ni slisu za print screen.Drgac pa ql rezultat.

Wad@ ::

Mogoče se je bal da bo mu sistem zmrznu(u pravem pomenu) in je raje kar slikal>:D

SnakeBite ::

To je pa že kr hudo:D

cole-22 ::


A ni to mal cudn??

fictionel ::

haha... LOL
ncjasn>:D

njok ::

14k je prejsnji rezultat in se bo osvezil, ko se bo okno z 15k izklopilo.

cole-22 ::

14k je prejsnji rezultat in se bo osvezil, ko se bo okno z 15k izklopilo.


To je malo tesko!Ker, ko ti testiras in ko konca 4 test pritisnes ESC in ti napise rezultat na tistem mestu kot na zgornji sliki 14k... ce das kasneje se enkrat, da testira in od prej ostane rezultat in ko spet prekines po 4 testu je se zmeraj prejsnji rezultat dokler ne kliknes na options in nato details!Ko to naredis se prejsnji rezultat zbrise!
No malce sem zakompliciral:P ampak se mi zdi to malo sumljivo.Nebom pa trdil!;)

njok ::

Mogoce ma pa ORB pro, in mu ni treba pritiskat na ESC. :D


Drugace gre pa pri meni zadeva takole: po pritisku na ESC se pojavi sporocilo v stilu aborted by user, po pritisku na OK, pa se prejsnji rezultat osvezi z novim.

DjTonic ::

Točno tako, če maš Pro verzijo 3DMarka 03 in, če označiš samo prve štiri teste in narediš en benchmark se ti napiše naprimer nek score, ko pa še stvar malenkost bolj naviješ in daš ponoven zagon se ti izpiše nov score, a samo na oknu v ospredju in tam ostane, dokler ne zapreš okna. V ozadju je še vedno prejšnji, ampak se potem popravi.

Primer to sem naredil prejle na hitro en Run...

Dr_M ::

a je tole nov rekord? :)




klik
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

DjTonic ::

Super dosežek Macci bo moral zopet v roke pljunit >:D. Glih prejle sem nekaj gledal po ORB-u pa še ni bilo nič, potem pa sem ugotovil, da bi moral gledat pot All Drivers, ker ti za 6800Ultra niso Approwed. Skratka zanimiv compare med <b>6800U ter X800XT</b>.

T(he) Boss ::

Zakaj pa pri onem geforcu ni podatkov o frekvenci jedra in rama? :\

kihc ::




????????!


/edit sm kar slikco prlimal ker neznam nardit tabele....
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

DjTonic ::

To je bug v 3DMarku, saj ne zazna pravih frekvenc na 6800. Delovala je na 603/1250.

DjTonic ::

Huh Shamino oziroma LardArse je dokazal svojo moč z 6800 Ultra tudi v Aquamarku 3. Svojo zadevo je namreč navil na podobne frekvence, kot v 3DMarku 03 pri tem pa dosegel skorajda nemogočih 96,9k točk 8-O. Precejšnja prednost v primerjavi s sotekmovalci. Še eno primerjavo med mojim 9800XT ter njegovo 6800 Ultra poseka me za 70% >:D

Edi999 ::

Meni pa nekaj ni jasno!:8)

Ali jaz slabo vidim ali ima tip na 6800 Ultra 241Mb rama?:\ :\

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMark05 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1237978 (5125) Jaffa
»

Izdan 3DMark05

Oddelek: Novice / Grafične kartice
313139 (3139) lukanium
»

3D MARK04

Oddelek: Navijanje
212309 (1518) strictom
»

Pogled na NV40 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39218393 (10561) MrX
»

R9800 Vmod

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
332553 (2090) morphling1

Več podobnih tem