» »

Kdo ma creative 7700

Kdo ma creative 7700

SnakeBite ::

V petek sem šou v trgovino, da bi nabavu creative inspire 7700. Rekl so da jih bodo kmal dubil. Če bo po sreč jih dubim komi v torek;((. Rekl so mi da do zdej še niso prodal niti enega tazga kompleta. Dejte mi puvedat če kdo puzna kšnga k ma te zvočnike, k me res zanima če bom prvi?

glinik ::

Ima jih kolega in so resnično vredni tega denarja. Vsekakor dober nakup.

Lp

Clone ::

Ljudje jih ne kupujejo zato ker si gotovo večina ne lati 7.1 kartic, to je vse, drzgače je pa to soliden 7.1 sistem, brez skrbi:D

DarwiN ::

Jaz sem kolega od Glinika in z ponosom ugotavljam da sem prvi Slovenec ki si lasti te zvočnike.
Zvočniki so res zelo dobri, malenkost manj dober woofer, ampak milijonkrat boljši od INSPIRE 6700.
Šesti in sedmi speaker se bolj ali manj poznata samo pri igrah, fanj pa je da imaš Audigy2 ZS,drugače bo pa tut soundstorm vredu. .
V vsakem primeru pa ... Go for it !!!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Clone ::

Še js mam eno vprašanje!

Rad bi zvočno menjal ker sem ravno Megaworkse 5.1 THX kupu, pa me zanima kolk bi se poznala razlika med Audigy-jem2 in Audigy2 ZS, a je razlika res samo v 8 kanalu in ASIO, in zanima me če na navaden Audigy2 tud eax 4.0, al ma to samo ZS, ali je ša kakšna zadeva, ker cena je kar močno različna, ok vidu sem tud da ma ZS 108db SNR.

Zdej mam Live! 5.1 pa preden nisem slišal Audigy2 nisem verjel da je tolk razlike pa še THX certifikat ma, tko da ZS ali ne ZS?

Hvala!

L.p.

glinik ::

A si primerjal Live 5.1 in Audigy 2 ?

Si videl. Daj malo še pokomentiral kakšna je bila razlika. Res me zanima.

Ko bo novembra, decembra sejem v LJ, si bom jaz kupil zvočnike monitorje PMC DB1. Ojačevalec pa mi bo že kolega posodil :D . Kot izvor zvoka bom pač uporabil računalnik, dokler ne bo $$$ za en zadovoljiv CD-player. Sedaj imam Sounstorma na Abitki AN7-SL. Mene bi tudi zanimalo, kakšna bi bila razlika med mojim sounblasterjem in Audigyjem 2 ZS, ta je v Avstriji že poceni. Razlika definitivno je, vprašanje je samo ali je velika? A je to že kdo testiral?

Lp

Clone ::

Ja tko zame so vile zemerej Creativove zvočne številka 1. Gotovo je razlika, samo mislim da ima tvoj soundstorm že 24-bitno kvaliteto zvoka. No Live 5.1 ga niam (16-bit), tko da ne vem če se tebi splača menjat, jaz bi pa že skoraj mogu zarad zvočnikov! Pa kokr sem jst slišov je soundstorm ena boljših (integriranih) zvočnih kartic.

http://www.soundblaster.com/products/Au...

Tukaj je še nekaj bombončkov ki jih Audigy2 prinaša! Aja ASIO2.0 podpira pa DTS ES dekoder ma že vgrajen parv tako Dobby Digital EX, THX LOGO,....

L.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Clone ()

glinik ::

Mene tile "bombončki" čisto nič ne zanimajo.

Jaz samo hočem čim boljši stereo zvok in nič drugega. Vrhunski ojačevalci tudi nimajo nekih fint za "digital sound control", ki povišujejo in znižujejo določene frekvence. To je vse riba. Manj potenciometrov imaš, bolši zvok pride ven ... čist logično.

Lp

quincy ::

A je kdo že sprobal asio 2.0 na audigy2? nej sporoči kakšni so rezultati. kolko je najnižja latenca?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočna kartica

Oddelek: Strojna oprema
131316 (1158) kixs
»

[Hi-Fi] Zvočne kartice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18012618 (8506) OwcA
»

soundstorm vs. audigy 2 ZS

Oddelek: Strojna oprema
462261 (1438) igor0203
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
598139 (6934) matjash
»

Zvočna kartica + PC + Ojačevalec... Katero?

Oddelek: Kaj kupiti
272479 (2197) Oblivion

Več podobnih tem