» »

Windows 98 - NUJNO

Windows 98 - NUJNO

mahi ::

Ali magoce ima kdo od vas strastnih racunalnicarjev CD od WIN 98 (prva ali druga izdaja) ki podpira upgrade iz win95 - torej NE pise na CDju: samo skupaj z novim rač.

Jaz ga namrec imam, ampak je fuuuul spraskan cd in mi noce prebrat ... rabim pa ga nujno.
Ce bi se mogoce dalo zmenit da bi mi dali dostop do kakega FTPja da si dol image potegnem.
tenks

Microsoft ::

Jst mam doma originalen CD, samo zdele nisem doma. Če ne drugega, ti lahka to zrihtam v nedeljo zvečer.:\ Boljše, kot nič.;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

mahi ::

bojse kot nič je ja ... ampak je resnicno mal prepozno ... ker mora bit računalnik do ponedeljka ze dokoncno zrihtan ... jaz pa sem v sluzbi samo se jutri.
RES bi vas prosil, da če ima kdo to stvar, naj naredi image na disk in mi zaupa ftp.

ToniT ::

Preimenuj win.com v win.co_ in boš lahko zadevo uredil tudi z drugim CD-jem!

Microsoft ::

mahi, ce ti dovolijo iti v sluzbo v nedeljo, pol ni prepozno.;) Sploh, ce je nujno.:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

mahi ::

sem probal to foro z preimenovanjem ... res deluje da ne zazna da ni pravi cd, ampak se potem med instalacijo pojavi napaka neka protection fault ... ce dam instalacijo v obstojeco mapo windows od WIN95 ... ce pa dam v drugo mapo pa dela setup vredu.

vseeno vas zelo prosim da ce kdo ima ta CD naj naredi en image.

Lith ::

v obstoječih win95 preimenuj:
WIN.COM - win?? (nekaj??)
WINVER.EXE - ?? (nekaj??)

potem zaženi setup W98
mora delat .... men je že ene 36x

mahi ::

javi mi:

Application error

SUWIN caused General protection fault in module KRNL386.EXE at 0001:4DE7

to mi javi tudi ko une fajle spremenim ... to upgrejdam iz win95 na win98SE Slo

help me!

mahi ::

hehe, zanimivo ... ce pa dam iz win95 na win98 prva izdaja pa dela brez problema :)

tenks vsem ... ce pa slucajno kdo ima CD se bi priporocal enkrat ob priliki da naredi en image

jimibtn ... upam da bos nasel kaj casa zato

mahi ::

ma presneto!!!!

po prvem rebootu - preden dokoncča celoten setup - mi javi napako:
zaščitna napaka, prosim znova zaženite rafunalnik!!!!

jaz sem v bitvu iz drugega diska/racunalnika naredil image celotne particije kjer je win95 in ga restavriral na novo masino (p4 2.4GH,...) kjer so mi win95 ob butanju javili to isto napako. Pomislil sem, da bo boljse ce jih reinstaliram (povozim z WIN98) ampak kot kaže ni vredu!!!!

KAJ lahko naredim????????

Microsoft ::

mahi, če mi poveš, kak naj naredim CD image, ga lahka.:D Mam nek nero (mislim, da 5.5) naložen, sam jst še nikoli nism delal teh image fajlov, ker mam dva CD pogona, pa pol kr direkt presnamem in zapečem sočasno...;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Gandalfar ::

mahi: ce je sfukan HW na katerega namescan winse se ti bodo usuvali ne glede na to katero cudno podverzije winsev zelis namestit

delfinus ::

SUWIN caused General protection fault in module KRNL386.EXE at 0001:4DE7


Ta error sem imel tudi jaz nekoc nekje, resil sem ga tako, da sem celotno vsebino CDja presnel na disk in instaliral z diska. Mogoce bo pomagalo tudi tebi, lp, D.

McHregec ::

Windows 95 in Pentium 2.4 :\.
Destroyer Of The Worlds.

mahi ::

ja saj je FULL cudno!! ampak to nujno rabim da deluje. Namrec na stari masini kjer so prej tekli winsi (P100) se je plata sesula. In so se na firmi odlocli kupit novo masino.
Na tem starem disku pa so vsi racunovodski programi (nekateri za DOS, nekateri za WIN). In problem je, da itak ne bodo delovali ce na sveze instaliram WIN98 in nato samo skopiram programe na disk!!!!! Zato mislim da bi delovalo ce bi naredil star image na NOV disk in tam te winse povozil z WIN98. --- ampak to noceeee delat :((( una zaščitna napaka se pojavi.

Najvecji problem pa je, da NIMAJO instalacijskih disket niti CDjev ... ker ti programi so se iz casa titota!

help me!

Gandalfar ::

majerhold ::

Jst mam Win 95 upgrade original.

L.P. Majerhold

Spajky ::

išci na MS sajtu NDIS.vxd fix za 98 za proce nad 2,1GHz ali pa zacasno downclockaj mašino pri instalu! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

nicjasno ::

Ali pa raje takoj daj kak bolj moderen os na racunalo, ki celo podpira danasnje tehnologije.>:D
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Lith ::

če ti piše:
Application error

SUWIN caused General protection fault in module KRNL386.EXE at 0001:4DE7


potem tebi nagaja hardware in ne instalacija Win, precej verjetno te muči RAM, testiraj...
( memtest86
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

ToniT ::

Problem je v tem, da si skopiral disk in hočeš zagnati windowse na popolnoma drugem hardveru.
Rešitev je v enakem oz podobnem hardveru. Če pa boš našel kako drugo rešitev, pa poročaj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP-jem dodatnih šest mesecev (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
23320481 (12659) knesz
»

Snemanje win98 brez CD-ROM-a

Oddelek: Operacijski sistemi
171580 (1331) Lincolin
»

Je kdo Upgradal Win98SE ..

Oddelek: Operacijski sistemi
8774 (713) Pancho
»

nadgradnja

Oddelek: Operacijski sistemi
5767 (625) AvAkI
»

XP-ji 4 krat pocasneje iscejo doloceno datoteko kot win98

Oddelek: Programska oprema
181188 (804) Boky

Več podobnih tem