» »

Pleksi ohisje-nacrt

Pleksi ohisje-nacrt

Realman ::

Zanima me ce je ze kdo pri nas naredil
celotno ohisje iz pleksija.
Oz. a ima mogoce kdo nacrt za
ohisje z vsemi merami.
Bi se priporocal. Neki poskusam
naredit, vendar je full zajeban.
8-O8-O8-O8-O

HEKO ::

Ya, jaz sn tud že razmišljal, pa je preveč zakomplicirano, kr mora res dobro bit...rajši mam les....+pleksi ob strani + neonka....:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Tomi ::

Poskusi dobiti Teskana, ki ima s samimi ohišji veliko izkušenj, njegovo škatlo pa itak poznaš. Če ne, pa jo najdeš tukaj. Prav gotovo bo vedel..
metrodusa.blogspot.com

Dami ::

Tud jst razmišlam da bi ga sam nardiu, kr popolnega zame itak ne bom najdu. Sam ziher ga ne bom iz lesa(razen sprednje stranice), ker slabo prevaja toploto. Razmišlam o aluminiju, samo ne vem še kako bi notranje ogrodje nardil.

SkIDiver ::

Jz sem se pa z enim menu pa bi mi naredel ohišje po meri. Lepil bi ga pa z mravljično kislino. Cena kište bi pa stala okol 20 jurju, luknje mi zvrtajo oni in pleksi dajo. Preneslo naj bi okol 100°C topl zrak. Sam na žalost lahko dobim tko sam eno.

MRB0rYS ::

Men se zdi da bi bilo dosti boljše če ohišja sploh nebi bilo, naprimer imel bi nastavek za plato in ostale komponente, potem bi pa okoli naredil nekakšen okvir, ki nebi prekrival cele mašine ampak bi bil luft od vsepovsod samo estetsko bi moglo bit. Mislim da bi s to inovacijo zelo pritegnil folk.
b0rys

SkIDiver ::

tut to sm že vidu. Ampak si predstavli kašno šumenje bi prenašu od kšnga bol glasnga venta, če bi ga mel kr bi blo odprto ohišje.

OZZY ::

mrboris: Sej tako ohišje obstaja in ga izdeluje senfu. Mislim, da se mu reče senfu DIY ohišje. To si poglej tukaj http://www.overclockingcard.de/ pod ohišja.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlejenje by GUFY (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11910187 (6056) gamer
»

naredil si bom carbon fibre ohišje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11921731 (15786) DimmniBurek
»

Home made ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482872 (1992) segi
»

UH Ponovno moja kišta lepo urejeno!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
361646 (1069) Tomi
»

Home made ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352084 (1602) sekundek

Več podobnih tem