» »

CD-R in DVD mediji

CD-R in DVD mediji

dec ::

Zadnje čase imam precej problemov predvsem z cd-r mediji. Ker je zelo pomembno, da so zapečeni podatki tudi berljivi, me zanimajo vaše izkušnje. Prosil bi za spisek medijev, ki so odlični (niti en slabo zapisan cd), tiste, ki niste čisto sigurni da so odlični ? in tiste, ki jih tudi pod razno ne boste več kupili, ker ste jih cel paket zabrisali v koš za smeti.
Prosim brez odvečnih komentarjev o kompatibilnosti in podobnem. V e se kaj je dober CD. Tak, s katerim ima največ ljudi dobre izkušnje z njimi. Lahko kvečjemu navedete s katerim pekačem pečete cdeje.
Verjamem, da bo marsiketeremu v pomoč ta spisek.

tu bom napisal moje izkušnje:
pekač: LITE-ON DRW S145, samsung CDRW 24x, samsung CDRW48, LITE-ON CDRW LTR32123S

:)) odlični cd-r: ga še nisem srečal
:) odlični cd-r ? : plextor 700 - 42multispeed silver, Benq 700 - 48 gold
;(( cd-r mediji in dvd medijiza v koš cd-r: smart buy 700 - 52 modri tisk

Caligula ::

Za Liteone so Eproformance optimum. Zapisani i citljivi brez napake po vec kot leu pa se poceni.

Samsung je jetro od pekaca in ga nebi nikoli vec dal v kisto. Ne CD RWja.
Gnojil je z vsemi mediji, vse je hotel pocasi pect in mislim, da je ravno samo ene noname pekel skoraj s polno hitrostjo,..

Zamenjal takrat vec firmwarov in vse enako-zbircen kot hudic pa peka zelo povprecna.

gkovac ::

Pri meni pa gre nekako tako:

Odlični CD-R: Sony, Maxel
Malo manj odlični: E-proformance
Za v koš: Smart-buy (zeleni in modri) in pa Princo
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

Lime ::

Drugače je bilo že tisoč postov na to temo, ampak moje izkušnje:

:) odlični cd-r ? : Traxdata, TDK, Fuji, Smartbuy (tisk z mandarino)
;(( cd-r mediji in dvd medijiza v koš cd-r: smart buy 700 - 52 modri tisk, Pisanka, Joker

Dr_M ::

odlicni cdji: /
dobri cdji: verbatim
slabi cdji: traxdata,ultra,princo.

pekaci: yamaha crw 3200 in liteon 411S@811S.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

T(he) Boss ::

Odlicni: Sony tortica 50 komadov, philips tortica 25komadov in v debelih skatlicah
Mesani obcutki: Mmore, bili so prva klasa, zadnji komplet pa me je razocaral, ceprav pri pecenju na 24* kar gre, crni smartbuy - plus je to, da so vsi dosedaj posneti vredu berljivi, minus pa to, da smo smartbuy
Zanic: smartbuy modri v vseh pakiranjih, pa LG 52* v tortico 50

To je za cd-r, dvdjev pa se nisem toliko posnel, da bi lahko dajal kake koncne ocene, smartbuyi so boljsi kot cdji, samo vseeno bolj bogi, e-prerformance pa so ker vredu, prav tako mmore. To so vse plusi, minus pa sem kupi do sedaj samo traxdata

TheJack ::

- odlični cedeji: Vsi ki so made by TY (plextor recimo), Fuji
- srednjedobri cedeji: MMORE, Verbatim (po mojih izkušnjah kvaliteta niha), eProFormance (nič posebnega ampak poceni, kvaliteta ZELO niha)
- slabi cedeji: smartbuy modri, traxdata + večina vseh ostalih v naših trgovinah, ki se jih z desetmetrsko palico ne dotaknem

O philipsih, sonyijih in TDKjih nima smisla razpravljati, ker jih dela preveč tovarn. Lahko dobiš take ki so made by TY ali pa take ki so made by CMC.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Memorex CDji - Is it live or is it Memorex? - opozorilo pred nakupom (slike)

Oddelek: Kaj kupiti
251646 (1172) TICKO
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379909 (6233) jastreb
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776476 (4387) pingo76
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978662 (6908) Zheegec
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382237 (1486) LeQuack

Več podobnih tem