» »

Zabrisana pisava Windowsov

Zabrisana pisava Windowsov

deyo ::

Ja, imam en problem. Uporabljam sistem Win 98, problem pa je v tem, da se mi npr. imena fajlov na namizju (pisava), v nekem trenutku zabrišejo, tako da ni mogoče prebrati pisave, enako tudi v IE (windows explorer, ...) ni mogoče nič prebrati, ker sploh ne razločiš pisave. V ta namen sem formatiral disk in se rešil balasta, a ni nič boljše. Ali bi mogoče poskušal še grafično malo pošlatat !?!
Hvala!8-O

nicjasno ::

Probaj se z win2k/xp.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Slowenc ::

pobaj win98SE
Skiny gate.

pirat ::

probaj Win95...



...dejmo še kakšen kontraproduktiven odgovor, sej verjetno ima ta user doma vse kopije Windowsov /legalno seveda/ in veliko časa in volje, da bo menjal OS-e, zato da bo na koncu ugotovil da je:
a) crkuje grafa
b) veča se dioptrija

Mislim reso, vse več je threadov, ko imajo ljudje določene probleme in odgovori nekaterih vseznalcev so vedno eni in isti - zamenjaj OS. Upam, da jim avtomehanik reče (ob vprašanju zakaj jim na cliotu brisalci ne brišejo več prednje šipe) - probaj še na Škodi forman, če pa ne bo šlo pa še na fiat puntotu....


lp, pirat

Slowenc ::

Pirat, ne bit prevec brihten.:\

Če ima samo sonovne win98 in ne win98SE, potem je verjetno problem v tem, da sistem nima nikakršni popravkov oz updatov. Če si pa že tako natančen in samo grajaš druge, zakaj ti nisi potem povedal nič pametnega in mu nisi nič svetoval, razen sarkastično: probaj win95. Kot bi mu rekel probaj fičota.>:D
Skiny gate.

drsitar ::

ne pravi gonilniki za grafično so vzrok za zmešnjavo v pisavi:O

Matev ::

jaz ti predlagam da na nov instaliraš windowse....
seveda na sveže formatiran disk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je bolše windows ali linux? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
565823 (4578) MasterMind
»

Problemi, problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
131028 (884) leinad
»

Težave z win98SE

Oddelek: Operacijski sistemi
191555 (1260) Donheled
»

Selitev na Linux

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
121912 (1912) undefined
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
775201 (4320) Simko

Več podobnih tem