» »

Problemi, problemi

Problemi, problemi

leinad ::

Problemi v Win98:
1. Zadnjič je foter nekaj s fonti zbrkal na računalniku in sedaj mi kaže pod ikonami na namizju in v start meniju take male neberljive črke, baje, da je nekaj spremenil pod control panel>fonts.
Kako to spraviti nazaj v normalno stanje?

2.Kje dobiti take fonte, ki bi mi omočali šumnike, v programih kot je Corel draw, mislim, da so to tisti s CE končnicami (Arial CE, Times CE,...)?

3. Hočem instalirat adobove postscript driverje pa mi javlja, da že imam novejšo verzijo gor in mi pove, natančno destinacijo in ime filea pa grem gledat tja pa ugotovit, da sploh ne obstaja. Kako ga dokončno izbrisat, da se izognem javljanju te napake?

JOKER ::

Na prvo bi ti morda znal odgovorit.
Desna miškina tipka -> lastnosti -> videz

Tam imaš potem ikone na namizju in tam lahko spreminjaš tudi pisavo pod ikonami in velikost. Če se da na "default" nardit pa ne bi vedel.
Nisem videl Win98 že en lep čas. :))

Za druga dva vprašanja se bo pa brezskrbi kdo oglasil, ki obvlada zadevo.
Lep pozdrav.
________________________________________________________
Ka te češ ....

leinad ::

Pa zanima me če bom driverje samo skopiral pod windows/system a bodo potem delali?

leinad ::

Ne ne gre tam spremenit fontov.

JOKER ::

TRETJE vprašanje :
Probaj v nadzorni plošči -> dodaj/odstrani programe in tam zbriši oz. poišči stari fajl. Ko to zbrišeš pa probaj z novo namestitvijo.
________________________________________________________
Ka te češ ....

leinad ::

3. problem sem že uspešno rešil.
Za ta dva pa nimam pojma kako rešit. Zato prosim pomagajte.

Ferplay ::

Za drugi problem:

USE GOOGLE - central european fonts slovenia - Prvi zadetek - Pisave z šumniki

Lp, Ferplay

P.s.: Upam da ti bo kaj pomagalo.
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ferplay ()

leinad ::

Ja samo na tej strani nikjer ne omenja fontov.

Ferplay ::

Lej na hitro sem preletel stran in sem videl točno kje lahko dobiš fonte z šumniki in tudi kako jih instaliraš v winsih. Dej si orek poglej prosim pa preberi tudi kaj. Lenobo pa res ne bomo podpiral tukaj. Razen če ne znaš angleško potem povej.
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

leinad ::

Jaz Win98 sploh nisem videl navedenih, večine res ne razumem, zato bi ti bil zelo hvaležen, če mi poveš kje se nahajajo ti fonti in navodila za instalacijo.

leinad ::

Kaj pa glede tistih cudnih pisav v menujih in pri imenah ikon nihče ne ve pomagat? Ker stvar je res moteča.

leinad ::

Zdaj pa sem doživel najbolj čudno napako kdajkoli:
Namreč imel sem naložene dvojne driverje za Hp-jev laserjet ČB, pa potem mi je vedno, ko sem hotel v Acrobatu printati .pdf fileje javljal napako in se je Acrobat zaprl, pol sem pa rešil stvar tako, da sem zbrisal en driver in pri tem še spremenil default printer s tega, ki sem ga izbrisal na drugega. No stvar je delovala super vmes sem še preklapjal na inkjeta pa vse brez problema, potem pa ko sem eno dve uri printal mi je na lepem začel javljati isto napako. Prisežem da nisem vmes nič spreminjal Acrobata sem imel cel čas odprtega in nobenih drugih programov nisem zaganjal.
Potem sem pa spet šel spremenit default printer na inkjeta in stvar zopet dela.
Kako zaboga lahko nekaj dve uri BP dela pol pa na lepem zopet začne javljat napako?8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

Ferplay ::

winsi :\
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

leinad ::

OK s tistimi čudnimi pisavami pod ikonami sem tudi opravil, torej rabim samo še TTF fonte s šumniki, kje jih dobiti?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

27" ekran

Oddelek: Strojna oprema
203807 (3182) Sale_One0
»

[php] PHP -> PDF šumniki

Oddelek: Programiranje
234762 (1922) mtya
»

ekran in prevelika resolucija

Oddelek: Zvok in slika
252706 (2299) c00L3r
»

Acrobat PDFWriter in šumniki?!

Oddelek: Programska oprema
101075 (975) lopov
»

Predelava v PDF

Oddelek: Programska oprema
101447 (1264) mnlkpo

Več podobnih tem