» »

Win XP ne upoštevajo več izklopa vizualnih učinkov

Win XP ne upoštevajo več izklopa vizualnih učinkov

V-i-p ::

Čudna reč. Inštaliral sem xpje. Ker me grozno moti vsa tista navlaka, sence, glajenje, modri robovi, itd... kar samo upočasni mašino, sem v sistemu nastavil vizualne učinke na "Nastavi za naboljšo učinkovitost delovanja" se pravi, nikjer nobene kljukice, vse izključeno. Pa je tako tudi bilo. Včeraj pa slučajno želim samo slučajno dati izgled na "Nastavi za najboljši videz", ki ga je tudi pokazal. Od takrat pa lahko odstranim vse kljukice, restartam, pa vendar so winsi še vedno enaki. Vse sence, obrobe, glajenje itd.. so še vedno tu :( Kaj mi je storiti? BTW: kje se vključi win2k pogled (ali je to že to)? Hvala lepa!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
  • spremenil: V-i-p ()

darkolord ::

V-i-p razočaral si me :'(

PARTyZAN ::

Display propreties -> themes...d0h:P

Sims ::

idi pod administrative tools -> services -> in Themes (disable)

V-i-p ::

Res sem idiot, da nisem še tam pogledal =) res, hvala lepa. Darkec, darling, nisem te razočaral ;P Ko stak...[khm]...kupim Win2k letijo takoj nazaj, ker ta nesnaga res ni zame. /me joka za win2k...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BaRtMaN ::

Meni se pa joka po XPjih, ker imam zdaj 2k. Bolje je tisto, na kar ae navadiš in razne malenkosti, ki jih prej ni bilo, ti po malem grenijo uporabo.

pivmik ::

WinXP... lepe ikonice, Align to Grid na desktopu :)
Win2K ... smrad od ikon
Samo zaredi tega nočem met Win2K
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029627 (13061) darkolord
»

Ali bi z win server 2003 kaj pridobil?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607313 (5869) krneki0001
»

Geslo za dostop do interneta

Oddelek: Omrežja in internet
122060 (1861) CaqKa
»

XP vs. 2k - hitrost (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
524044 (3094) BaRtMaN

Zakaj samo redki uporabljajo win2k??

Oddelek: Operacijski sistemi
432128 (876) -MiS-

Več podobnih tem