» »

c&c generals slo liga

c&c generals slo liga

1
2
»

Quickbeam ::

Online je bol bogo, zadne čase ne igrav več prav dosti. Preveč bolestne tekmovalnosti je gor, vsi jemljejo igro tak resno da me boli glava. Se mi zdi da bi me trinajstletnik na drugi strani resnično ustrelil če bi mu ob napačnem trenutku prekrižal pot. To ni noben način, pobje zmerjajo, goljufajo, se grdo obnašajo, so nesramni, uporabljajo vsako možno podlo finto vse za zmago in ponižanje nasprotnika...
Za nekoga ki išče sprostitev to ni. Ne igram iger zato, da bom cel živčen pretepal računalnik ali pa preklinjal čez nevzgojene otroke...
Škoda da so se pobje na ircu tak skisal in nočejo več igrat, lepo je blo dokler je trajalo.

Brilko ::

Maš zelo prav Quickbeam, čeprav nevem če je na onlinu tak, ampak je čist možno. Je pa fajn ker če si s SLO guysi potem se lahka še kej pomeniš ap da se še zabavš, čeprav je kr dost čakanja. :D

Freelancer ::

Jaz že dolgo nisem špilal na ZHOL. Mislim da me od aprila naprej sploh ni bilo gor. Kot je že lepo povedal Quickbeam, folk jemlje ta špil preveč resno in to ubije vso zabavo. K temu teži že celoten sistem s statistiko. Folk bi pač naredil vse za eno ušivo zmago. Sem se pa prav zadovoljno smejal ko se je EAju statistika nekaj sfižila in so ljudje naključno izgubljali zmage kot za stavo. Nekaterim je to verjetno pomenilo konec sveta :D.
Stereotip povprečnega zagrizenega ZHOL igralca verjetno predstavlja pure pwnage.
P4C@3GHz, P4P800, 1GB DDR400, ABIT Ti4200

Zgodovina sprememb…

Soldier ::

Da ne bom nove teme odpiru...js sicer se nimam originala bi pa rad igral z nekom preko direct connect, ce je kdo ki bi to igral naj mi tle pove al pa na metallmaster@hotmail.com pa se bova zmenla ,al pa se bomo zmenl, sj veste grupni je bolsi:D

Tito ::

No jst mam še špil odveč cel s šlkatlo in kodo vred, če ga kdo hoče pocen nabavt mu ga lahko prodam ... Sam ne bom pa dobrodelna organizacija, tko da free ne dam ... KEr jst sem dal takrt 5k za nga... Hočm rečt 45k za cel klan, ko smo ga mel pa mi je neki jih ustal, pa še enga sem dobil bonus :P...:D Ampak tega ma dej brt ...:\

Soldier ::

ajd povej ceno

Tilen ::

Jaz sem tut za kak match 2vs2, mail or ZS.

Igram pa generals verzijo 1.5.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tito ::

Dej ne vem recimo 2700 (50% cene) bi blo vredi? V štacun je še vedno ista cena ... Če se motim me popravte ...

(mantisplus.com)
C&C Generals: Zero Hour 5.400,-

BTW, za igranje dodatka ne nucate kode od originala! Aja pa vse je z navodili škatlo... Prideš, vzameš, greš ...

Soldier ::

Tito iz kod si? js bi stvar nabavu

Tito ::

Iz ljubljane.... ( vrhovci, če ti to kej pomen ... )

Brilko ::

Jst bi mel sam kodo če se da dobit za 2k. :D

kopriwa ::

ma dobr to za prodajo se zmente prek ZS, vsem ostalim pa pravm zDLjite si tist mirc in je, skor vedno je kdo za špil gor, pa gremo zarad mene 5v5 lohk :). Itak je pa res da so uni online preveč resni (čeprov se tut jst kdaj razpizdim..ampak tut to mine), pr ns bl za krajšanje cajta to špilamo. Ni se treba bat pr ns se skos špila

Tito ::

5v5 lohk :)" Težka bo, ker je 4v4 max!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

kopriwa ::

ne a res:D

cajac ::

oh ja kar že 2 leti odkar je bilo tle napisano zadnje sporočilo-škoda da igra zamira počasi :D
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

servo ::

Igra ne zamira - dokaz je #generals.slo, sam generali nabiramo moči za nov del c&c ;)

ginekolog ::

tako je :)
Divers do it deeper.

cajac ::

Nabiraš ti moči ja a nisi nehal :D
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

Nettisunny ::

Hey Hey:) a je kdo za online match:)???? ce je kdo naj mi posle zs:) Lp...BraaZ
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command & Conquer Generals - Zero Hour - razna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727289 (3044) Vesoljc
»

C&C Generals Zero:Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564870 (2366) Zeberdee
»

Command & Conqueer Generals Zero Hour ONLINE ping/lag problemi!

Oddelek: Igre
91078 (952) pivo
»

Command & Conquer: Generals - Zero Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564473 (3464) kopriwa
»

Command & Conquer: Generals (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18911616 (7008) jRk0

Več podobnih tem