» »

Command & Conqueer Generals Zero Hour ONLINE ping/lag problemi!

Command & Conqueer Generals Zero Hour ONLINE ping/lag problemi!

`DoC ::

Lep pozdrav!

Imam naslednji problem. Za rd sem dobil dotično igro, in ko se prijavim na net (ONLINE) in ko pridem v lobby imam vedno pinge nad 500 ms posledica česar je, da noben noče igrati z menoj. Sedaj pa živim v študentu v Kranju, linija je 100 Mbit preko arnesa, dostop do routerjev nemogoč. Brebrskal sem že skozi ves net in našel nič učinkovitega. Zdaj pa bi prosil če je kdo imel podobne probleme, če mi lahko svetuje kaj mi je storiti?

Hvala v naprej

LP DoC8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

jan01 ::

Pri generalsih bi se normalno igralo tudi če bi imel sekundo pinga, sa to ni cod.
Morda rabiš odpret kake porte, če imaš router in/ali že kak firewall instaliran na windosih.
link do portov
Aja, ne vlačo dol stvari s torrenti in mulo med igranjem. Mal poskeniraj s npr spy sweeper, ewido, ...

pivo ::

ja doc,pozanimaj se katere routerje imate v študentu in odpri tele porte

pa veliko uspehov in užitkov ob igranu online :D
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

M-XXXX ::

mene nekaj zanima. Smo spilal 1v1v1 bil sm laser general, mel sem se 100 rezervnega stroma in sm ownal mapo, in mel sem zelo mocno obrambo! Kar naenkrat mi je vsa elektrika sla, elektrarne so bile neposkodovane! po ene pol minute pa je prsla el. nazauj. To se mi je zgodilo veckrat pol sem pa le zgubu. A je to ksn ceat al kaj??

TEDY ::

Nisem siguren, samo a ni ena enota, ki ti za nekaj časa onemogoči štrom?

servo ::

lol - saboter je bil, drgč pa se oglas kaj na #generals.slo na irc.quakenet.org da odigramo kako

M-XXXX ::

Kera? saboter-samo eno stavbo na enkrat pa nemogoce da ga bi notr spravu in to ene 3x in jih dal na vse elektrarne!!!

pivo ::

jp,saboter je bil. to je GLA enota, ki ti "disejbla" stavbo v katero gre - v tvojem primeru elektriko, če gre v SW ga resetira, če gre v Command center ti resetira vse dodatne moči, ki so na desni, itd

kar še bolj smrdi v tvojem primeru ker si biu laser general (tudi meni zelo všeč general) je to, da ko ti zmanjka elektrike (ali ti jo na tak način saboter "odvzame") vsi tvoji (laser) tanki obmirujejo in ne morejo za tisto minutko nič - ne premikati se,ne streljati, tako da pazi. postavi si obrambne stolpe (imaš najboljše v igri) po robovih baze, tako, da ti ne bo mogel uletet notri.

pa veliko užitkov!
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

M-XXXX ::

Ja sj vem kako to je- sm laserja fajn nadrkan sm mislim ce das saboterja v elektrarno ti samo eno disable ne pa 5 kukr bi jim mogu pr men (pa skor nemogoc da ga bi mim obrambe spravu)

pivo ::

1. ne disejbla ti eno ampak ti disejbla kompletn štrom za ta cajt
2. očitno je prišel mimo obrambe al ti ga je pa mimo spravu čist na začetku igre ko še nisi biu zavarovan z stolpi
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z routerjem in e-mulo

Oddelek: Informacijska varnost
131244 (981) Revenant
»

Strežnik - SAGEM F@st™3344

Oddelek: Omrežja in internet
72311 (2125) R-H-O
»

Od kar mam T2 mi google ne dela normalno in COD2mp tut ne, zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5929 (748) M-XXXX
»

c&c generals slo liga (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
684537 (3484) Nettisunny
»

Low ID eMule na WRT54G

Oddelek: Omrežja in internet
71703 (1520) Luiggy

Več podobnih tem