» »

MoH Breakthrough

MoH Breakthrough

MrX ::

a jst prov vidm?? a pride zdej kmal Medal of honor 2?8-O
gamespy

Deathlike M Tito ::

Medal of Honor Allied Assault™ Breakthrough is the new expansion pack*
nikakor ni MOHAA 2 ampak dodatek kot je spearhead.
Ce bos teu spilat breakthrough bos morau met prej MOHAA na pcju.
Komaj cakam da sprobam.>:D
do what i say not what ive done!

Oblivion ::

Mislim da MoH 2 bo Pacific Assault.

boom-bar ::

Odkar so vodilni pobeglni k Call Of Duty se je MoH poslabšal
Legalizirajte mehke droge!!!

kilergas ::

Poslabsal? Ne igrat tii kaj prevec Medal a ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kilergas ()

boom-bar ::

Mislu sm na dodatek Speerhead drugač pa MohAA zdej obračam tretjič.
Legalizirajte mehke droge!!!

kilergas ::

Spearhead,..je res kratek dodatek,..je pa tolk bolsi multiplayer.

teleban ::

To vprašanje sm urinu k drugim zato ker ni nobene pametne teme o spearheadu!!! ;((
Dej naj mi en pove zakaj men k pr Spearheadu in AA-ju si dam nove skine not v mapo main mi ne delajo. No tm k si naštimam multiplayer options tm se mi pokažejo pač ker skin si zberem. Pol pa k igram prek neta me pa drugi vidijo kot enga navadnega vojaka. Prosil bi za odgovor če ga kdo pozna.
No pa zanima me še kaj pomeni tug of war način igranja prek neta. En majhen opis bi prosil.

lp, teleban

kontra ::

Zakaj mene vrže iz igre, to je že proti koncu in mi napiše "Unsupported marker type 0xa2". Lepo prosim za pomoč! To mi se zgodi ko mi nalga en level! LP

AtaStrumf ::

A ma še kdo drug probleme z inštalacijo ko napiše, da ne najde UK_US verzije in da ne more Patch-at in da se inštalacija ne bo nadaljevala? Imel sem isti problem z Spearhead-om.

gonilnik ::

Ata Strumf uporabi reg fix pri mohaa.Pa bo šlo brez problema.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

AtaStrumf ::

Aaaaaaaaa to je bilo treba. Svasta! To pa še nikjer drugje nisem zasledil; no važno da sedaj dela. Thanx!

bf4ed ::

teleban za skin je to zato tako ker maš ta skin samo ti in ti pri sebi vidiš to kar maš, drugi pa te ne morejo videt ker tega skina nimajo zato te vidijo default. Samo to ti itak nič ne pomaga ker tisti kateri hoče bo si itak spremenil skin nasprotnika kakor hoče.

Skini so samo za tebe, ne pa da te oni vidijo drugač.

Isto je pri Quake 3, jaz mam vse nasprotnike zelene in točno določen model, in ni važno kaki skin ma nasprotnik na svoji kišti.>:D

Deathlike M Tito ::

Skini bodo vidni le takrat ko jih bo imeu tudi server, na katerem igras, nalozene!!! Drgaci pa nimas kaj delat z drugimi skini kot defult skini. Zato pa so modi kot puremod d te skine k jih ma folk ne spusti skuzi, ker kaj bi blu ce bi kak prsu z nevidnim skinom MORIJA!! ;((
do what i say not what ive done!

Nettisunny ::

Alo Alo....a kdo do vas igra mogoce Medal Of Honor prek neta........mam verzije Alied Assault....pa Spearhead...pa Breakthrough....kontaktirajte me:) Lp Braaz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610050 (5349) MKC00
»

Medal of honor - patch!!!

Oddelek: Igre
273548 (2818) Deathlike M Tito
»

Medal OF Honor Rising Sun

Oddelek: Igre
7971 (819) Andrej_ID
»

Medal of Honor Allied Assault Breakthrough?

Oddelek: Igre
151457 (1119) teleban
»

online spili

Oddelek: Igre
91129 (929) Marsovec

Več podobnih tem