» »

Kje je strom??

Kje je strom??

nelit ::

What...

Iz moje MSI K7t pro 2a plate med delovanjem potegnem ven zicko od orba da kabl mal leps spelem ... cez 15 sekund prklopm nazaj in se ne vrti več :(. Pomerim napetost na plati pa kaze sam 3-4 V. Prej pa 12. A se komu sanja kaj bi to lahko blo. (aja tud ta drugi konektor ma sam 3-4V.) - zdej sem prklopu direkt na napajalnik sam to ni tranja resitev

lp nelit

Binji ::

Si probal ugasnit comp pa spet uzgat? Drgaci pa ni najboljsa varjanta med delovanjem sarit notri. Jst sm si procesor tako skuru;((
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

frudi ::

em, jaz sem nardil isto in od takrat naprej tisti priključek za ventilator ne dela več... sux.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

SkIDiver ::

Jz sm to naredu že parkrat, seveda na moji x mašini k je ni škoda pa dela čist OK. Če maš garancijo jo uveljavli čene pa v kot pa se zjokat.

element ::

Hja, jest sm na ta način k sm pr pržganmu kompu not šaru D800 skuru, pa še garancije ne morem uveljavt, ker sm ga še okrušu ;((! :'(

Kaiser ::

Poizkusi plato cist odklopit za neki casa, in ce potem se zmeri ne bo delal je izhod verjetno skurjen. Ce mas garancijo ti samo nazaj nesi

msmiha ::

Ja to je to je tud moj frend naredu. Sam ne ve če je ventilator crkno al izhod. Bom jutri zmiru izhod
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Kaiser ::

Ventilator skor nima za kej crknt, razen če faše preveliko napetost pa še potem se bi iz njega pokadilo ali pa bi vsaj smrdel. Verjetno bo nekaj s temi izhodi na platah:(

bostjan1s ::

Sploh pa za kak orb, zadeva še kar poštebo izkri če e dost celik tok, kaj pa je enega izmed uporov al pa diod , kondenzatorjev prekurt....

Binji ::

Kaiser: lahko lahko. Vprasaj mojga (pokojnega) Durona 700.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik "umre" po 20 sekundah

Oddelek: Strojna oprema
332580 (1806) Rias Gremory
»

Comp. napajalnik za ojacevalec???

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
264997 (4594) jRk0
»

Kakšne potenciometre? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
13712348 (10516) Azrael
»

Homemade fan controler (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9511090 (9154) SodVina
»

Kako pripravit plato k delovanju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
381226 (931) zile

Več podobnih tem