» »

Msn Messenger

Msn Messenger

mirko ::

Mam malo težavo z messengerjem.Ko je prišla tale nova verzija 6.1 sem šel na uradno stran pa si nadgradil.Nikjer pri installaciji pa nisem videl jezikovnih nastavitev zato mi zaj ve piše v neki skandinavščini.V glanem za popizdit vse skup.Kje sn se zmotil?
Fc Bayern

Sims ::

http://messenger.msn.com/Download/

Tule probaj pa spremeni jezk ...

LP,

Sims

pujsek_ ::

Kaj vem celga spucaj pa daj novga gor :\



Welcome www.wlan-sat.com

Myth ::

Kako ti je pa to uspelo? Ce si upgradal iz stare, nemogoce da si spremenil jezik. Te bi meni tudi to se zgodilo. Najbolje, da pogooglas za 6.0 izberes lepo download v slo verziji in nadgradis. Vsaj tako sem jaz naredil.

Drgac pa lp
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Buzzard ::

jaz še eno vprašanje .. :D vsake tolko časa mi msn ne pošlje mojih odgovorov ali pa jih jaz ne prejmem.. pa 99% sem da ni od povezave krivo ker sem probal na večih omrežjih. pa sem ga reinštaliral pa nič bolše.

tomos ::

tudi jas imam vprašanje. par dni nazaj sem zbrisal svoj messenger z računalnika in sedaj ko si ga namestim na novo, mi napiše da me ni možno vpisati. :/ negre ne z mojim in ne z drugimi računi. sicer bi uporabil obnovitev sistema, vendar pa sem ravno tisti dan brisal vse programe s prenosnika in bi mi potem še tiste zopet namestilo, takda če kdo ve rešitev mojega problema se priporočam. povezava pa sem tudi 100% da ni kriva.
LP

st0jko ::

@Buzzard
KLIK Upam da pomaga.

@tomos
Katero napako (kodo) ti napiše? Imaš datum pravilno nastavljen?
keks?

fosil ::

Sem imel podoben problem.
V Internet Explorerju zbriši vse piškotke. Tudi če ga sploh ne uporabljaš in uporabljaš recimo Firefox.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676024 (16665) tilinho20
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479495 (5068) Zoro3
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117678 (13358) 64202
»

messenger 7.0

Oddelek: Programska oprema
484966 (2742) Jan987

Nadomestek za M$M Me$$enger

Oddelek: Programska oprema
311952 (1738) OwcA

Več podobnih tem