» »

Nadomestek za M$M Me$$enger

Nadomestek za M$M Me$$enger

Shatzy ::

Pozna kdo kaki dober nadomestek za MSN Messenger? Probal sem Mirando IM pa je še večji kurac, probu sm Easy Message, ki je sicer zelo dober, sploh za počasnejše računalnike, ampak me noben ni prepriču. Ne poznata šumnikov, požirata cele vrstice in ne morem poišljat fajlov okol, le sprejemam jih.

Praktični iščem program, prek katerga se bom lahko pogovarju, pošilju datoteke, fajn bi bla tud funkcija da mi preverja POP3 pošto. Pozna kdo kej tazga?

Druga varianta bi pa bla da bi si namestil kkšno starejšo verzijo messengerja, samo kako prepričat program da se ne bo updatu? Ker mi napiše da če hočem še naprej uporabljat storitev moram nadgradit program.

Aja, še tole bi blo verjetn fajn da povem: komp je zeloooo star ThinPad @ 233mHz, 64 MB, running Win 98SE.
  • zaklenilo: OwcA ()

knesz ::

flashek ::

gaim je kr ql in ma podobne fuknicje kot msn
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

darkolord ::

Kaj pa Windows Messenger?

Shatzy ::

Če se ne motim je bil Windows Messenger samo v XP-jih. Jst mam pa WIN98SE.

Shatzy ::

No, tale GAIM je pa še najvčji krš kar sem jih do sedaj probu. Niti zalaufu se ni, se je že sesul. Da ne govorim o tem kolk eni fajlov rab en usran program da laufa! Mislm da si bom probu 6.2 naza inštalerat...pa upam da bo delal...

OwcA ::

Miranda IM.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Shatzy ::

Owca, ne streli kozlov pa preber še enkrat moj prvi post. Mirando sem že sprobu in je kurac. Ko sem se vpisu z messenger accountom so bli kr vsi stiki offline. Kr neki.

A obstaja windows messenger za vindouz 98?

matvoz ::

trillian?

OwcA ::

Pa si se povezal (Miranda privzeto ne podpira kretenizma in se moraš ročno povezati)? ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

flashek ::

tej pa je s tabo neki narobe....če je vsem msn dobr.če pa že msn pa vsaj en drug teh programov ki smo jih nastel.
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

OwcA ::

Se kar strinjam s flashekom, kajti nič od tega:
Ne poznata šumnikov, požirata cele vrstice in ne morem poišljat fajlov okol, le sprejemam jih.

ni res.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Shatzy ::

Owca, ne bit pameten da ne boš končou v novi Rašicini kolekciji. V Mirandi sem namestil račun in se povezal. V Easy Message-u sem naredu isto, in tm je kr dobr kazal, dokler mi kolegi niso rekli zakva šumnike požiram. Pa jst jim nism mogu slik pošiljat. In to me valda mot. Šumniki bi še šli, sam slike pa to je pa že mal zoprn no.

Ne upošetvata dejstva da mam jst skropucalo od kompa (P MMX 233 mHz z 64 MB), in da mi MSN Messenger 7 šteka in obremenjuje cel komp, tko da outlook, word pa IE ne morejo istočasno normalno laufat, in se men začne cufat. Ena tipkovnca je tko že najebala (sem zelo temperamenten ;(( )...

Rd bi en simpl proggy, k pozna čšž pa zna pošilat slikce. Dol mi visi za emoticone, mežike, drgljaje in podbno sranje k ti požre 25% resursov.

Kapish?

Aja, tok za informacijo: Easy Message je velik nič več kot 249 kB - inštalacijski program. Miranca je bla okol 3 če se ne motm, Gaim je pa čez 6 mega. Še MSN je manjši.

Noben ni odgovoru če mogoče obstaja Windows Messenger za Win98.

LP

OwcA ::

Če se potrudiš, lahko Mirando spraviš krepko pod 1 MB. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Shatzy ::

No, če ni preveč zajeban mi lahko na hitr razložiš.

Shatzy ::

OK tole je pa druga zgodba! Zgleda da sem prej mel eno drugo verzijo mirande, ker pri temule je bil že installer drugačen.

Problem rešen. Zdej morm sam še POP3 checker pa GMAIL notifier plugine najdt...

LP

Damjan Jagar ::

Owca morm priznat, da maš dobre živce. Vsaka čast.
http://jagar.si

flashek ::

Shatzy: vidiš zj ko si govoro da je Owca pametn....pa je res:D
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

Shatzy ::

U bistvu ne vem zakaje sem gor pisu v dvojoni, da oba programa požirata šumnike in vrstice - to se je dogajalo le pri Easy Message, miranda se spoloh ni povezala. Mal sm se zatipku, owca je pa tkoj u to ugriznu. >:D

No sej, glavn da je volk sit pa owca cela pa da men Miranda normalno dela. :D

Damjan Jagar ::

Shatzy: prej sem te pozabil opozoriti, da se lepše obnašaj do uporabnikov, ki ti skušajo pomagati.
http://jagar.si

Shatzy ::

Owca:
Pa si se povezal (Miranda privzeto ne podpira kretenizma in se moraš ročno povezati)?


Sorry, nism jst začeu. Jst sm vse lepo povedu. Zmerju me pač ne bo noben. ;(

Damjan Jagar ::

Res je.
http://jagar.si

Myth ::

¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Shatzy ::

Uf, hvala lepa za trud, ampak trenutno mam že Mirando IM, ki me je prijetno presentila. Rabš sicer neki cajta da jo pregledaš ker je nenormalno nastavljiva ampak bo že.

Tensk useen.

LP

Myth ::

Saj v bistvu ti nisn htel pomagat. Samo dopovedat da z malo truda in par klikov z stricom googlom dobiš vse. Očitno še iskanja ne znaš dobro uporabiti sebi v prid. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Shatzy ::

:|

Verjam da sva jst pa stric google v dobrih odnosih že vrsto let, in sm ga tut uporabu. Ampak:

- trillian me ne zanima, ker je prevelik
- MSN 6.2 ne moreš uporablat, ker ga morš upgrade-at če hočeš meseđerat
-Skypa tut poznam vendar mi ubije računalnik
-ICQ odpade ker noben od mojih frendov ne uporabla tega
- za windows messenger sem šele od tebe dobil pametno operacijo, stric google mi ni znal pomagati

Zdej pa FUCK YOU ALL pa prosm da mod al pa admin pobriše tole kurčevo temo! ;((

Myth ::

Pa kaj se vedeš kot otrok...

MSN Mesenger 6.2 se mora sam posodobit , ne bo se nadgradil na verzijo 7.0. To sam dobro vem. Jaz ne vem od kod tebi ta misel. :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Shatzy ::

Zakaj se vedem kot otrok? Da sem na istem nivoju kakor vi!

Drugače pa inštaliraj si Messenger 6.2, in potem ko te vpraša oz. bolje rečeno ko ti ukaže da moraš naložiti novejšo različico, mi povej kaj dobiš! Dvomim da MSN Messenger 6.3.

Jst sm načeloma zelo miroljubna žival in brez problema participiram ne več forumih, kjer pa verjamte da je kultura ne velik višjem nivoju kokr klele. Tole pada na nivi Siolovih forumov.

Človek vpraša zadevo, in potem ga zmerjajo s kreteni in podobno, in potem ko se brani mu očitajo da se vede kot otrok.

Poznam vse IM programe o kerih smo/ste govoril dons, ampak noben (razen Mirande ki jo še krotim) ne ustreza mojim potrebam.

Kapish?

Pa brez zamere če sem koga užalu. Sej do poroke bo dobr.

Myth ::

Mislim da si ravno ti s tistim zadnjim stavkom povedal o tvojem nivoju... pa dobro, ne bom o tem.

Da pa ti pomagam. Jaz uporabljam MSN Messenger 6.2 in se mi še to ni zgodilo. Kot vem, te vpraša prvič in zadnjič to, če daš klukico da naj ne gnjavi več. Sicer pa stric google in sam WinSearchEngine mi tega ne pokažeta, tak da dvomim v tvoje besede, da je to tako nadležno.

Poznam vse IM programe o kerih smo/ste govoril dons, ampak noben (razen Mirande ki jo še krotim) ne ustreza mojim potrebam.


Si pa smešen ti, priznam. Zakaj pa pol začenjaš temo z MSN-jem, če bi rad ukrotil Mirando? NI mi jasno... a morš spljuvat prvo MSN , šele potem pa okol spraševat kako kaj narediti v drugem programu. Hmm... zanimivo, ni kaj. :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

Shatzy ::

V mojem primeru je bilo tako, da če daš kljukico pod NE, se vpis v storitev prekliče. Če pa daš DA, se program poveže z MSN Messenger stranjo in prenese najnovejšo - 7. verzijo MSN Messengerja, ki pa kot sem že povedal preveč upočasni moj računalnik.

Ne vem kakšno verzijo imaš ti, ampak na moji se tega ni dal narest. Ampak nima veze, miranda im zgleda kr kul, in dvomm da bom šou nazaj na MSN. Usaj dokler mam še tale mlinček za mejle gledat pa seminarske tipkat.

LP in hvala za vse konstruktivne odgovore. Se umikam iz debate.

Popravek na popravek: Naslov debate je Nadomestek za MSN Messenger 7 če me spomin ne vara, in nekaj časa nazaj sem probal eno verzijo Mirande, ki se je močno razlikovala od te, ki sem jo potem danes še enkrat potegnil dol z uradne strani - kje sem dobil prejšnjo se nespomnim več ker sem potegnil dol en kup programov; zato sem napisal da mi ni všeč, potem ko pa sem probu to, novo verzijo, pa sem se popravu. In nism jst smešn, ampak ti površno bereš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Shatzy ()

Myth ::

Pozna kdo kaki dober nadomestek za MSN Messenger? Probal sem Mirando IM pa je še večji kurac, probu sm Easy Message, ki je sicer zelo dober, sploh za počasnejše računalnike, ampak me noben ni prepriču. Ne poznata šumnikov, požirata cele vrstice in ne morem poišljat fajlov okol, le sprejemam jih.

Praktični iščem program, prek katerga se bom lahko pogovarju, pošilju datoteke, fajn bi bla tud funkcija da mi preverja POP3 pošto. Pozna kdo kej tazga?

Druga varianta bi pa bla da bi si namestil kkšno starejšo verzijo messengerja, samo kako prepričat program da se ne bo updatu? Ker mi napiše da če hočem še naprej uporabljat storitev moram nadgradit program.
---------------------------------------------

Hmm... površno prebral? Heh, ta pa dobra... glede na to, da si vedno zelo dobro preberem kaj koga muči, in mu lahko konkretno pomagam.

Jaz sem že omenil da imam 6.2, torej ti površno bereš. btw, imam XP-je na 200Mhz, oz. zdaj "novejši" komp P2 350Mhz in mi vse lušno fino dela.

Jaz ti nočem nič hudega, ampak me prav jezijo takšni govori kaj je bolj ku**** . In so ljudje, kateri cenijo pomoč. Če bom sprobal Mirando, pa ti bom lahko tudi zanjo kdaj svetoval. Toliko od mene v tej temi. Pa lep pozdrav in brez zamere
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

OwcA ::

Dovolj bo.
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815550 (9373) slitkx
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117261 (12941) 64202
»

Google Instant Messenger?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
353545 (3545) Jernej L
»

Kater MSN Messenger?

Oddelek: Omrežja in internet
61202 (1111) eagle69
»

Kateri messenger program uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
171662 (1492) Matek

Več podobnih tem