» »

boot failure....

boot failure....

macplus ::

zaradi zezanja compa smo ponovno instalirali win me.

instalacija kao uspela vendar mi sedaj vsak drugi restart oz. vklop racunalnika pokaze "BOOT FAILURE... INSERT SYSTEM DISK" (oz. podobno)
torej enkrat starta normalno enkrat mi pokaze tole.
kaj je to?
a cem probat zamenjat kako komponento?
bios nismo tikali.

Paramedic ::

To se lahko včasih izpiše, če maš disketo v rač. ko bootaš, ampak dvomim, da tega nis opazu. Probi zagnat rač. iz CDja (če maš wXP al w2k) pojdi v recovery console in vpiš "fixmbr", dostikrat pomaga, če se noče win zagnat. Lahko pa je še kaka bios nastavitev za popravit...
End transmission.

macplus ::

mam win me.
enkrat zažene drugič pa ne.
a je možno da je neki z hardwerom, ker je ze prej neki zezal? (plav monitor pa to.)
kaj ce probam instalirat drug hard disc za začetek?

mihec87 ::

jest mam isti problem sam pomoje je to neki disk kriv ko pr men ko to napise disk tak cudn zvok spusca pol pa resetiram pol je pa normalno naprej.Mam pa ibm 80gb 7200obr. min desktear.

macplus ::

Ja tud meni včasih spušča zvoke. a misliš, da je pametno probat drug hard disk?

mihec87 ::

Ja jest mislim da bi blo najbol probat en drug disk.Jest ze razmislam o maxtorju wd-ju al pa hitaciju 120gb.Ker mam obcutek da mi bo ta crknu ceprav upam da ne je pa ze ene 2 leti kr star cene vec.Zvok k pa tko cudn laufa je pa tk ko bi ga neki bremzalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Klemenn ::

ne vem, men se je tut to včasih dogajalo na wd-ju......em pošlataj mal tist kabel za napajanje, pr men je še vedno deloval.....sicer se sprašujem zakaj mi sm disk to dela cdromi pa ne...ampak lej...backup pa je ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF TI4200 problem z Battlefield 1942

Oddelek: Igre
281206 (903) ERGY
»

ne vem kako se priklopi disk

Oddelek: Strojna oprema
171684 (1477) MrX
»

WinME mi delajo hitreje od WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
221856 (1470) daylight
»

win2k in sumenje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
271189 (988) SpiDEr8
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
775200 (4319) Simko

Več podobnih tem