» »

win2k in sumenje zvoka

win2k in sumenje zvoka

Matri[X] ::

A se kumu v win2k in zvocno karticu "sumi" zvok. Mene namre to ZELO moti. Zvok mi presketa!(v WINME isto). Nalozil sem ze zadnje gonilnike in nic! Kaj je narobe?

bastadu ::

Probi it na Volume control in ugasni vse tisto kar ne rabiš (Line In, Aux...). Če ni to, pol nevem

danielka84 ::

Meni isto šumi v win2000, samo ko npr. predvajam MP3je in med tem zaženem kak program ali bilo kaj, samo da začne po disku iskat!

LP Daniel

SpiDEr8 ::

kero zvočno pa imaš????:\

OZZY ::

Lahko, da maš zvočno bolj slabo.

bastadu ::

Kot sem prej povedal... men se je tudi slišal disk ko je brskal in CD-ROM ko ga je zagnal (Full moteče), pol sem pa ugasnu (MUTE) Line In (se mi zdi, vglavno tiste ki nisem nucu) pol pa je blo vredu. Mam SB PCI128

HUDICEK25 ::

meni tudi sumi sam mislim da zato ker mam se staro kriplo od sb16 tako da mislim da je to to
HUDICEK25

SpiDEr8 ::

Jest mam tut SB PCI128 in se mi zdi de je zlo slaba kartica!!! Na mute dam modem pa je drgač mi tut šumi pa avdio glasnost štelam kle!!!! Use zmešan!!!Usaj tko mam jest probi devat kako drugo stvar na mute!!! Drgač pa slišim (v zvočnikih) kako se Cd-rom vrti!!!!! Bl slaba zvočna je to!!!! Sej je tut sam 5k!!!!;((;((

bastadu ::

Jst mislim, da je čist vredu kartica... Jst sem pa del oko 11kSIT zanjo, sam ima 4 kanale (Quadrophonic system, al neki tazka, skor tak kot surround). A ma tista za 5 jurjev tut 4 kanale?

whatson ::

jaz mam PCI 128.. drugje dela OK sam v winsih 2k mi nekaj jebe... verjetno ta kartica ni dobro podprta... bom poskusil kake driverje za win2k DLjat... :|

SpiDEr8 ::

ja moja ma sam 3 vhode|O

danielka84 ::

jas mam SB Live Player 1024 + LiveWare 3.0,
pa mi vedno ko poslušam mp3je in med tem kaj zaženem, da orenk po disku bere, začne šumet!
pa sem probal sklopit aux, line in... pa vseeno!
mam pa EPoX 8KTA3 + D800

Any ideas?? :|

LP

SpiDEr8 ::

Probi usako stvar posebi izklopit da videš kaj šumi drgač pa dej čim bolj potih in reguliraj z zvočniki glasnost (ali obratno)



Probat ni greh!!:D

JLP ::

Ja men je tud nekej šumel pa BSODje vn dajal pa ne vem kav še use u Win2k. Pol sm se pa enkat odloču da ne bom LiveWare 3 inštalirov in zej mam sam default drijverje z Windows 2000 install CDja in dela vse normaln. Nč šmena, nč BSODjov.
Ja tko k prqavjo LW za Win2k je en velik kurac.
Live long and prosper!

Koci ::

Po mojem je problem v zvočnikih, še psoebej če maš kakšne cenene 60 ali 80 watne. A če maš prižgane smao zvočnike ti tudi šumi?. Sicer jih pa nesi na rčaunalnik h kolegu pa boš hitro vido al so zvočniki ali zvočna.

CCD ::

Probi 100% obremenit procesor. Če bo nehal šumet pol maš isto k jest. Sm tut dal nove driverje, pa ni pomagal. V skrajnem primeru (če gre za to stvar) lahko zloudaš SETI pa med poslušanjem 100% obremenjuješ proc. Men pomaga.8-)

danielka84 ::

sem probal po vrsti sklapljat, pa nič ne pomaga...
zvočniki so tud uredu (fps1000), ker prej v win98 mi tega ni delalo(ista strojna oprema), pomojem je narobe nekaj s tem LiveWare 3-om, bom probal original driverje s win2000 cdja!

LP

Matri[X] ::

Mam sbpci128 (za 5jurju) in sem izklopil vse kar se je dalo in nic. Instaliral sem tudi zadnje gonilnike z weba in nc!:|

SpiDEr8 ::

Ja če ti u Win 98 dela normaln (tko ke men) pol niso gonilniki krivi!!! Mislim da je samo zvočna!! Zato je bol dat mal več dnajra!!! Probi pa še uzadi dat v kak drug vhod, ker če mas 4 pol lahko vklopiš v 2 samo da v enmu šumi!!!! Če ni nč od tega pol newem kaj bi bilo!!!:D:\

rookie ::

Jst sm mou isti problem z ABIT AU-10!A ko sem obkljukal LINe-IN stvar deluje normalno (mogoce se se mal slis, ampakje obcutno boljse).:D
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

SpiDEr8 ::

Ja sej pr men je isto tko ke dam na mute de je velik mejn šumenja....... To je to pr men!!!!:D

Eagle ::

SLO-TECHERI NE MUČITE SE KER JE TO NAPAKA V WIN 2K!:(

bastadu ::

V Win2k že ni napaka! Kje si to pobral? Dokaži!

JLP ::

Ja zlo logičn an. K maš drjaverje navadne al pa eno drugo zvočno not dela use uredu. Pol daš not SB Live in navadne drajvere z win2k CDja dela use uredu. Pol pa sam LiveWare inštaliraš se pa začne suvat pa šmet pa podobne bedarije.
Hm moja logika prav da je drjver kriv.
Live long and prosper!

Makaron_hater ::

Ni kaj... nazaj v Dos ljudje... to je tko kot bi rekel nazaj v jame ljudje...
Ampak.... v jamah ni blo problemov z okni a ne :) !?:D

SpiDEr8 ::

Ja jest mam win ME!!!! Pa tut šumi!!!! Frendu dela ok zvok sam nima te zvočne.....Tko de......

simple is the naj trbul!!!!:D

Eagle ::

Sem se malo pozanimau pa bi naj bla napaka v
Live Ware-u 3.0

SpiDEr8 ::

pa še za to dej....SB PCI128:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP in SBlive

Oddelek: Pomoč in nasveti
151576 (1299) TESKAn
»

dump of psihical memory !?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81071 (960) danielka84
»

Win2000 in driverji SB Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
272062 (1806) MitjaM.
»

SBLive uporabniki!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161827 (1492) --Switch--
»

ABIT KT7 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
121909 (1756) GodStyler

Več podobnih tem