» »

Neuspešno upgrade-an firmware - POMOČ

Neuspešno upgrade-an firmware - POMOČ

Lucio ::

Sicer sem to poizkušal na starem Pioneer DVD-104, kateri ni deloval najbolje (zato sem tudi poskusil).
No kot piše že v naslovu je firmware upgrade bil neuspešen. Med flešanjem sem pritisnil na enter (ker je postopek trajal za moje pojme predolgo - okoli 1 MIN) pa je napisalo da je bil postopek prekinjen od uporabnika. Takoj sem poskusil še enkrat zagnat (brez reboota), vendar je program javil, da ni primerne enote.
No sedaj enote ne zazna več, zanima pa me ali obstaja kakšen način da bi enoto obudil???:\

Viro ::

po moje bi blo treba iz stroma dat in razastavit in poskat baterijo not nekje mora bit tko k za biose...po moje k moj kolega je mel v dvd player-ju not tako baterijo in jo je dal vn za par dni in je blo vse kull k je neki se isto zezu... poglej...razstavi...sam ne unici... :D

LP Viro

SasoS ::

V DVD pogonih ni nobene baterije. Lahko probaš bootat DOS in iz njega še 1x flešat, če pa to ne rata --> u štacuno po novo

Lith ::

eni uporabljajo tale: MtkFlash ali FlashFix, iz forumov na Club.CDfreaks, oziroma stran rpc1.org/0page

vse najprej preberi, da ne boš še enkrat storil podobno...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Lucio ::

sem probal vendar zgleda da MTKFLASH ne deluje s pogoni Pioneer :'( .
Pozna kdo še kakšen tak program za flešat Pioneer DVD?
V nasprotnem primeru pa mi svetujte kateri DVD pogon se splača kupit, če je možno naj ima ČRNO masko.

Han ::

Mogoče bo zagrabil firmware s spodnje strani...

The Pioneer Region Free DVD firmware page

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Lucio ::

sej ta firmware uporabljem, problem je v programu. Rabu bi enga ki omogoša flešanje kljub temu da enota ni prepoznada ob bootu. MTKFLASH je en tak, samo kaj ki noče flešat PIONEER-ja.

Lith ::

FlashFix, sej ti piše...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Lucio ::

flaskfix je samo za liteonove pogone in sicer da lahko flashas starejše verzije firmware-ov. Samo nekaj spremeni v exe fajlu za flasaht Liteone, ki ga potegneš z neta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610601 (6840) delfinus
»

NEC 2500 in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
201728 (1254) e-marko
»

DVD pekač 451S @ 851S -> 451S Ne dela več !

Oddelek: Pomoč in nasveti
191672 (1369) willson
»

dvd rom problem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11963 (868) Han
»

Odstranili smo rip limit v Toshiba DVD-ROMih

Oddelek: Strojna oprema
482286 (1229) TheHijacker

Več podobnih tem