» »

Kaksen avto vozite?

Kaksen avto vozite?

««
5 / 37
»»

IceIceBaby ::

Mah, olja meni ne pije.

LuGi ::

Lepa laguna arrr 8-)

jurre ::

huda lagunca ja, bi takoj mel 8-) mas 4-kolesni volan tudi verjetno?

Drugace pa vozim Cliota II 1.5 dCi 101KM.:)

flood ::

focus mk II "kupe"
115km
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

tadvet ::

honda accord 2.2i-DTEC tourer Executive

Fadil ::

Kdo vozi majhen avto ( Punto, Clio, Fiesta, Corsa...) in ima veliko prevoženih kilometrov?

Isotropic ::

jst, slabih 230k, 1.3 60km. zakaj?
motorji zdrzijo take km brez problema, malo vecji problem je udobje (no klima pa to).

;-) ::

Fadil je izjavil:

Kdo vozi majhen avto ( Punto, Clio, Fiesta, Corsa...) in ima veliko prevoženih kilometrov?


Fiat punto moj 1.2 je mel preko 220.000 brez glavnega servisa (menjanega jermena in vodne pumpe).

D3m ::

Heh brat vozi Smart Forfour, CDI 1.5 dizel, Pulse paket, črno - bele barve, prevoženih ima 60.000 km, letnik 2006. Dobil ga je za 7000 EUR
Luškan avto.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Fadil ::

;-) je izjavil:

Fadil je izjavil:

Kdo vozi majhen avto ( Punto, Clio, Fiesta, Corsa...) in ima veliko prevoženih kilometrov?


Fiat punto moj 1.2 je mel preko 220.000 brez glavnega servisa (menjanega jermena in vodne pumpe).


In si ga potem prodal, ali je umrl?

;-) ::

Prodal ^popravo
kilometre za polovico in več nazaj in se še sedaj vozi.

kalko ::

;-) je izjavil:

kilometre za polovico in več nazaj in se še sedaj vozi.

Z lepim se hvališ, ni kaj.

flood ::

ja, upam, da bo kdo njega zajebal
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Zheegec ::

kalko je izjavil:

;-) je izjavil:

kilometre za polovico in več nazaj in se še sedaj vozi.

Z lepim se hvališ, ni kaj.

Ja, očitno ga še ni nihče "discipliniral"...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Isotropic ::

ce ma avto ketno, sploh ni panike glede jermena. menja se ga takrat, ko zacne skripati oz. napoka.
hej, kaj ste pa pricakovali od nasega ;)?

Zheegec ::

Takšni ponavadi ne menjajo tudi olja, filtrov in ostalega...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Isotropic ::

zanima me, kaj nekateri pri 25 letih delate s karavani
koliko je placa zadaj za odraslo osebo v takem novejsem malem avtu ala corsa, fiesta... se da pridet na morje, na pag recimo, ne da umres (180, 190)?

bond007 ::

zanima me, kaj nekateri pri 25 letih delate s karavani

Amm?!?? Punce majo rade karavane!

Isotropic ::

ja zih
jst bi se v enem takem pocutu ko kak star fotr;((

urli ::

Trenutno vozim BMW 120d s precej (super) dodatne opreme. Avto je res prva liga. Mogoče ne zgleda tako prestižno, a je zame vreden čisto vsakega centa. Res super zadeva, pa še drag ni ne vem kako. Me pa kar pri srcu stisne, ko pomislim, da je bil pred leti ob nakupu v igri tudi Golf 5, ki se s spodobno opremljenim BMW 120d niti v sanjah ne more primerjati pa čeprav je isti razred. Kot dan in noč... škoda, ker mnogi to ne vedo in se vozijo v povprečnih golfih...

Brico ::

Honda civic 1.6 VTI in Honda Integra TypeR :)

Steinkauz ::

To s karavani je mal obsedenost raje kr naenkrat, da če maš familijo rabš karavana. Brat si ga je kupu alfa 156 karavan pa prav da je mel v nissan primeri več placa.
No zdej se gre že na SUV pa tut če sam po mestu furaš :>

djordjevic ::

Steinkauz je izjavil:

Brat si ga je kupu alfa 156 karavan pa prav da je mel v nissan primeri več placa.

Kar bi moral vedeti, še preden se je podal v nakup. ;) Moj megane karavan recimo poje prtljažnik 159-ke za šalo, but then again, hudi babi tudi ne zameriš, če ima samo 75B joške. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

D3m ::

urli je izjavil:

Trenutno vozim BMW 120d s precej (super) dodatne opreme. Avto je res prva liga. Mogoče ne zgleda tako prestižno, a je zame vreden čisto vsakega centa. Res super zadeva, pa še drag ni ne vem kako. Me pa kar pri srcu stisne, ko pomislim, da je bil pred leti ob nakupu v igri tudi Golf 5, ki se s spodobno opremljenim BMW 120d niti v sanjah ne more primerjati pa čeprav je isti razred. Kot dan in noč... škoda, ker mnogi to ne vedo in se vozijo v povprečnih golfih...


Ti nisem nič nevoščljiv če voziš BMW. Ampak povprečni Golfi??
Kaj si s tem mislil? Ker jaz vozim Golf 5 s comfortline opremo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

clix ::

urli, golf je pa čist fajn avto, ni nč slabši od tvoje bemfe. Sicer bi si pa jaz itak raj alfo kupu. :)
Sicer pa vozim družinsko Multiplo. :D

rfmw ::

Ti kar imej tisti 120d traktor, mam že raje golf TSI.
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Wasted ::

... < Ford Focus RS

FFRS

vir: Wikipedia


8-)
When I'm done there will be nothing left of you...

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

krucymucy ::

Alfa Romeo 145 QV l.2000 ... Imam ze 6 let, pa imam namen imeti se vsaj toliko.

M@73Y ::

Hyundai pony 1.5 GLS letnik 1994 prevoženih 149000km požrešnost: na 2000km liter olja, bencin ES95 pa okoli 8-8,5 litrov. Brez kakršnekoli elektronike le elektronski uplinjač ("zaug") in vsa štiri okna so na električni pogon :))
..jump into psytrance tunnel..

Ciklamen ::

Fadil je izjavil:

Kdo vozi majhen avto ( Punto, Clio, Fiesta, Corsa...) in ima veliko prevoženih kilometrov?


Renault 19, l. 1995, 134k km :D
- End of the Post ->

Fadil ::

Ciklamen je izjavil:

Fadil je izjavil:

Kdo vozi majhen avto ( Punto, Clio, Fiesta, Corsa...) in ima veliko prevoženih kilometrov?


Renault 19, l. 1995, 134k km :D


To ni veliko prevoženih, 134k km! Pa R 19 ni majhen avto! :)

urli ::

D3m je izjavil:

urli je izjavil:

Trenutno vozim BMW 120d s precej (super) dodatne opreme. Avto je res prva liga. Mogoče ne zgleda tako prestižno, a je zame vreden čisto vsakega centa. Res super zadeva, pa še drag ni ne vem kako. Me pa kar pri srcu stisne, ko pomislim, da je bil pred leti ob nakupu v igri tudi Golf 5, ki se s spodobno opremljenim BMW 120d niti v sanjah ne more primerjati pa čeprav je isti razred. Kot dan in noč... škoda, ker mnogi to ne vedo in se vozijo v povprečnih golfih...


Ti nisem nič nevoščljiv če voziš BMW. Ampak povprečni Golfi??
Kaj si s tem mislil? Ker jaz vozim Golf 5 s comfortline opremo.


S povprečnim sem mislil, da pač ni nič posebnega (izgled & oprema) vendar to ne pomeni, da je slab. Daleč od tega. Tudi sam sem pred časom mislil kupiti Golf 5 s comfortline opremo (sem si jih nekaj ogledal, jih vozil...) vendar se s solidno opremljenim BMW 1 pač ne more primerjati. V BMW imam električne športne sedeže (napihljive blazine), fancy zaslonček z GPS slo navigacijo, govorno izbiranje, multifunkcijski volan, keyless, led osvetlitev kljuk in še en kup raznoraznih "cukrčkov". Oprema, ki je v kakem golfu bolj znanstvena fantastika kot realnost. Golf imam pač tempomat, avtomatsko 2-consko klimatsko napravo, el. pomik vseh stekel in pri tem se počasi že konča. Da voznih lastnosti BMW 120d vs. Golf sploh ne omenjam :D


clix je izjavil:

urli, golf je pa čist fajn avto, ni nč slabši od tvoje bemfe. Sicer bi si pa jaz itak raj alfo kupu. :)
Sicer pa vozim družinsko Multiplo. :D


Vsekakor je golf čist fajn avto! Lep, spodobno opremljen, udoben, s fancy modro-rdečo osvetlitvijo. Ne glede na to pa je BMW 1 skoraj v vseh pogledih za razred boljši od Golfa, kar pa je nenazadnje razvidno tudi iz cene (Golf 5 s spodobno opremo si dobil za dobrih 20.000EUR, če se ne motim, nov BMW 120d z opremo, ki jo imam pa je stal preko 35.000EUR :| - še dobro, da sem kupil rabljenega :P) Se pa strinjam, da je to težje opaziti, če avto gledaš samo od zunaj.


rfmw je izjavil:

Ti kar imej tisti 120d traktor, mam že raje golf TSI.


Presenečen bi bil, ko bi slišal kako tih diesel ima BMW 1ka. BMW je le BMW ;)

D3m ::

BMW če se ne motim že uporablja common rail motor.
|HP EliteBook|R5 6650U|

IceIceBaby ::

Urli, enka je vse prej kot poceni. Si sam napisal, 35k za tako jajco z 2.0 dizlom je znanstvena fantastika.

Zheegec ::

Lol, enka je 35kEUR?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

IvoJan ::

lol očitno je zamešal xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Wasted ::

BMW serija 1: 116i - 26kEUR

cabrio je 30kEUR+ čeprav je po moje še 26kEUR za novo enko preveč, noter pa je tisti plastičen občutek. Med tem ko leto dni staro trojko dobiš za tak denar, če imaš veze še ceneje.
When I'm done there will be nothing left of you...

LuGi ::

In kateri avto srednjega razreda ni "plasticen" 8-O in btw 3jka ma cist isto "plastiko" in ni nic kaj boljsa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Zheegec ::

Pa saj nekateri imajo večinoma plastiko, pa je vseeno občutek kvalitete. Oziroma "premium" občutek. Recimo v moji ti da notranjost res občutek, da je nekaj boljšega, dočim sem pa pred kratkim peljal čisto novo Alfo Giuluetto (sicer bolj osnovno verzijo), novi Ford Ka pa novo Škodo Yeti in povsod je občutek (sploh razni sedeži pa nasloni za roke pa tako naprej) bistveno slabši, pa so povsem novi in ne tako poceni avtomobili (za svojo velikost).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Wasted ::

bmw1



Vidiš plastiko nad okrasno letvico? Trojka tega nima plastičnega, pa še česa tako, da nebi ... na splošno zgleda enka oskubljeno, glede na to za kak denar jo dobiš proti trojki.
When I'm done there will be nothing left of you...

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

caucic ::

Trenutno Porsche Cayenne S 4.5 V8, letnik 2004.
Jajca, neudobna. Drugo leto zamenjam z Q7.

LuGi ::

Ta letvica + drugacna postavitev ventov.. ne vidim baš vlkih razlik

Glih tolk je ocitno da je drazja za nekaj EUREUREUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Saladin ::

Seat cordoba '95.

Mašina 1A, plastika in pleh švoh. Odličen prvi avto za mulce - ampak čas je da grem na nekaj boljšega.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Ciklamen ::

Fadil je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

Fadil je izjavil:

Kdo vozi majhen avto ( Punto, Clio, Fiesta, Corsa...) in ima veliko prevoženih kilometrov?


Renault 19, l. 1995, 134k km :D


To ni veliko prevoženih, 134k km! Pa R 19 ni majhen avto! :)


Vem da ni veliko, vendar sem hotel pokazat na 15 let starem avtu 134k km prevoženih :P Pa ni ravno velik tudi ne :D
- End of the Post ->

tadvet ::

Že ker ste toliko govorili o teh dveh zvereh, za primerjavo:

http://avtomobili.najdi.si/avtoprimerja...

Zheegec ::

Aua, samo to pa sploh ni lahek avto. Pa še drag v primerjavi s konkurenco... Res se dosti bolj splača 3-ko.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

urli ::

Zheegec je izjavil:

Lol, enka je 35kEUR?


BMW 120d z osnovno opremo je 28.700 EUR. Z dodatno opremo brez večjih težav prideš čez 35000EUR. Samo zate sem si šel na bmw.si izračunati koliko je stal moj, ko je bil nov in cena je...
Standardni model 28.700,- EUR
Dodatna oprema 8.860,- EUR
Trenutna cena 37.560,- EUR

Tako da ja, enka brez težav stane blizu 40.000EUR. Seveda se v Sloveniji večinoma vozijo modeli za dobrih 20.000EUR (116i "brez opreme")...

IvoJan je izjavil:

lol očitno je zamešal xD

Ti si res en burek...

Wasted je izjavil:


Vidiš plastiko nad okrasno letvico? Trojka tega nima plastičnega, pa še česa tako, da nebi ... na splošno zgleda enka oskubljeno, glede na to za kak denar jo dobiš proti trojki.


To si res dal en slab primerek. Moj meni ne deluje čisto nič oskubljeno ampak zelo na nivoju. Mogoče ga bom poslika, da vidite, če se mi bo dalo...

Če mene vprašaš, je nova enka brez kakršnegakoli pomisleka vredna 30.000EUR in več (vsaj 120d), ker je pač super avto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

IvoJan ::

rabljene imas tudi za 12.000EUR
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zheegec ::

urli, ne bi rad izpadel preveč pameten, ampak;
Alfa Romeo Giulietta - 1750 TBi 16v Quadrifoglio Verde 235HP
25.990,00 EUR

A gremo gledad še serijsko opremo :):)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

IceIceBaby ::

Alien, sej se da tudi giulietto na 35k skonfigurirat. Ampak meni se zdi grez to z enko primerjat :)
««
5 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10912379 (9273) mr_chai
»

Kok ste stari? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48349791 (22798) BivšiUser2

Free energy (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35261531 (50324) Gandalfar
»

Alfa Romeo...

Oddelek: Na cesti
132197 (1548) balocom

Več podobnih tem