» »

linux...ze...a kateri?

linux...ze...a kateri?

Lizard ::

situacija je naslednja...mam celerona 366, 128 rama, 8gb diska...ker mam gor win98 plus ostale stvari,mam le se 4gb prostega...torej s placom moram full varcevat...pa bi rad dal gor linux, pa ne vem, katero verzijo(rh, suse) naj dam, da mi bo zasedla sim manj placa pa se da bo laufala hitro. naj povem, da pc rabim cist za osnovno rabo(nimam neta..), tko da ni treba vse packarije zraven...le osnove....torej,katero distribucijo priporocas in kero verzijo?

damjo ::

Poskusi s slo-tech linuxom, edino ne vem, če ti bo hotel tvoj pc laufat iz cd-roma (ampak tudi to se da baje rešit):

Poldi112 ::

Kaj je to cist osnovna raba? Office?
Jaz ti predlagam slo tech, ki tece iz cd-ja. Ce se ti dopade pa lahko kasneje na disk kaj drugega instaliras.

Lizard ::

kje pa lahko dobim tale cd?

Lizard ::

osnovna raba? osnova...igre...uporabni programi+compilanje c-ja

Poldi112 ::

http://www.slo-tech.com/linux/
Igre ne delajo vse. Uporabni programi je pa sirok pojem. Za vecino imas zastonj nadomestke, za nekatere pa pac ne.

damjo ::

Se strinjam s Poldijem;
Ravnokar preskušam Pinga, (dobiš ga v DVD-ju priloženem v tej številki monitorja), vendar nisem kdo ve kaj navdušen. Je pa res, da dela nekoliko hitreje kot slo-techov linux, je pa bolj zoprn za konfigurirat.

root987 ::

@damjo: A si ti namestu slo-tech linux na disk? Ker če bi poskusil poganjati pingota iz cd pogona, bi verjetno čakal zelo dolgo... In z diska je st linux prav fino hitr.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech GNU/Linux [vprašanja, problemi, predlogi] (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Operacijski sistemi
190295347 (23004) Skrat
»

Linux in popolni zacentik...

Oddelek: Operacijski sistemi
351937 (1427) cbelica
»

Namestitev Linuxa...

Oddelek: Operacijski sistemi
271448 (1239) jype
»

Mandrake Linux 9.2 in ADSL

Oddelek: Operacijski sistemi
191303 (950) Poldi112
»

Windows ali Linux? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
554634 (3872) moj_nick

Več podobnih tem