» »

Ram zanič zaradi nekompatibilnosti??

Ram zanič zaradi nekompatibilnosti??

Nigga ::

Ram 128/100 sem vstavo pravilno. Naenkrat se je skadilo. V trgovini pravijo da bi blo možno to da nekateri rami ne pašejo na določene plate. Jaz to ne verjamem kaj pravite??? mam pa še 256/133 ki delajo brez problema.8-)

ChiefThunder ::

Kva, a kr vn se je pokadilo, a plata ti dela zdej? Čudno, čeprav dvomim da je kriva nekompatibilnost, prej kratek stik al pa zjeban ram... :O
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Nigga ::

plata dela brez problemov, ram je tudi delal prej na drugi plati zdaj pa je cel zasmojen in črn..

Binji ::

Ce bi blo zaradi nekompatibilnosti samo ne bi delalo - se ne bi ali vzgalo sploh ali pa samo ne bi zaznalo. Da bi se pokadilo more bit napaka ze mal hujsa.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Mr.-Viko ::

Kaj pa če ima RAMe na previsoki frekvenci? Ali je možno to, da imaš frekvenco za RAMe npr. 133 MHz, pa daš notr RAMe s frekvenco 100 MHz in ti jih skuri zaradi preobremenitve?

Ne vem če je to možno...Eh, sigurno imam domišljijo! :D
No comment, really

Mr.B ::

Če greš previsoko s frekvenco , ti bo mašina friznila.

Lahko bi rekel , ampak je zelo težko , da si vtaknil 3.3V SDRAM v 5V slot , ampak je to zaradi različnih zarez na ramu , skoraj ne mogoče.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

OZZY ::

Ma teb so se zlagal kokr so dolgi in široki. So ti kje prodal defekten ram pa nočjo dat drugega. Zateži jim pa bo. Če si kupi in plačal in maš garancijo, ti ga morajao zamenati.
Go with the flow.

cekr ::

A si ga mogoče vstavljal, ko je bi stroj prižgan ?
Če je bil ugasnen, pa si ga mogože uničil s statično elektriko. Vedno ko kaj šariš po stroju, mora biti ta ozemljen, zraven pa tudi ti.

OZZY ::

Uh. Ta bi bla pa huda, če bi kar pri prižganem compu svtavljal notr ram. Upam, da to vsaj ve. Če ne....:\
Go with the flow.

Nigga ::

vtaknil sem v čist pravo zarezo, navit ni bil rač. čisto nič (takrat vsaj ni bil) rač je bil izklopljen. Saj se je stvar rešla (garancija). Zanima me samo če je to res kaj pravijo oni bureki da vsi rami niso kompatibilni z nekaterimi platami. Jaz v to ne verjamem!!
Too Drunk to Fuck

OZZY ::

Nekateri rami slabše delujejo z nekaterimi platami. To so bolj tisti slabše kvalitete. Jest sem mel enkrat en no name ram pa mi ni delal (drugje pa je bilo čist uredu) na plati in sem ga zato moral zamenat.
Go with the flow.

msmiha ::

Jaz sem enkrat pri enem kretenu ko ma neko firmo nabavu rame pa mi niso delali. Če sem jih dal zraven ostalih not mi je napisalo še zmeraj kot, da imam 32 rama. Če sem pa dal on drugo ploščico ramov ven so pa ti delali brez problema. čudno
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

dexter ::

HEllo!

Slabse delujejo al pa zajebavajo celo kisto,skurjo kiste pa ne.Po vsej verjetnosti ni lepo sedlo v rezo da je imelo po vseh nozicah stik in je zakurlo.
Prvic slisim kaj takega z dimm ramom,s simmi mam se sam izkusnje. To res hudo zasmodi. Saj na kok pa dela ram na 3.3v/?A, da ga lahko tako zjebe.

LP

ChiefThunder ::

ja, mislim, da dela na 3.3v. To, da se je skurl zaradi nekomatibilnosti je bav- bav. :\
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Igor ::

to glede rama je res
sam delam v racunalniskem servisu in je bil primer mal nazaj, da je ram obvezno mogu delat na 100 mhz, ceprov je bil v plati c2 ki ma 66 mega clock, sicer se to res v biou, ampak neke vrste nekompaktibilnost je vseen
skurt pa jasno ne mores nic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero plato za 939 priporocate (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604179 (2758) VASkO
»

Iščem dobre - res dobre RAMe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1308767 (6495) WhiteWolf
»

AGP na plati je 3.3V, grafična pa rabi le 1.5V !!!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
543853 (3152) TribesMan
»

QDI Advance 10T + Tualatin, max. overclock ?

Oddelek: Navijanje
481985 (1457) Spajky
»

athlon xp 1800 ne dela na fsb 266 ampak samo na 200mhz.....

Oddelek: Pomoč in nasveti
231115 (842) borut-t

Več podobnih tem