» »

Velikosti radijatorjev

Velikosti radijatorjev

Boško ::

Dajte prosim malo premirt vaše radijatorje v ''kišatah'' in mi prosim povejte dimenzije le teh! Zanimajo me predvsem radijatorji iz avtomobilov!!

Torej: Višina X širina X globina(debelina) + avto iz katerga je prišel radiator!

Pa še to: Kako velik radijator bi potreboval, za hlajenje C 700@??? (zaenkrat 1Ghz)??

L.p.
  • spremenil: Boško ()

morphling1 ::

Imam radiator od Lade mere so prib 22x18x6cm z dvema 120mm vent. Da pa je zelo učinkovit ti pove to , da se mi voda ne ogreje za več kot 3 stopinje nad temp okolice. Imam pa verjetno najbolj vroč proc. trenutno v teh krajih TB1000 navit na 1639 pri 2.26V ki oddaja pri 100% 158W toplote , torej je tvoj celeron v primerjavi z njim ledena kocka.:D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

OZZY ::

Jest mam senfu dual radiator. Mere nekako d22, š11,v11 cm hlajen z dvema 8x8 ventilatorjema. Temperatura pa še ni optimalna. Bom dal še dva 8x8 venta gor.
Go with the flow.

Boško ::

Torej lada a ne? Sej se mi je zdel, da morjo Rusi orenk ''hajcat''!>:D>:D

morphling1: Kaj to si vzel od navadne lade? Ne vem glih oznake avta, ker mi ni ravno želja mel LADO.

L.p.

Ash ::

Če želiš ti lahko radiator izdelam takšnega kot je treba po tvijih željah in ne avtomobilskega ki je prvič prevelik drugič so umazani in še kaj se bi našlo , torej primeren je majhen radiator ki dovolj oddvaja temparaturo. Če želiš več informacji mi piši na mejl.

Alekdander.Kus@boter.net
Ash


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569024 (37093) lufy
»

A bo ta radiator v redu?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462720 (1783) nUMb
»

katere ventilatorje za na radiator?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321925 (1397) GUFY
»

Moja kompilacija H2O hlajenja!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251494 (900) WinsuckeR
»

Nakup radiatorja za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221748 (1537) mloncar

Več podobnih tem