» »

Program za testiranje diska

Program za testiranje diska

GUFY ::

Rabil bi program za testiranje diska, ali mi lahko svetujete kateri je najbolj primeren.

tx-z ::

testiranje česa..zmogljivosti ali če je dober(nima bad sektrojev itd.) ?
tx-z

GUFY ::

Če je dober 0:)

Jst ::

Beseda "dober" je zelo relativna. Za strežnike je "dober", da je zanesljiv, se malo greje, dela 24/7, vse dni v letu. Pa še to je odvisen namen strežnika. No, za desktop uporabo pa ti Sandra lahko pove kar precej stvari. Seek times, buffered, sequential,random read/write.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lith ::

¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

ArtiTech ::

Mene pa zanima s katerim programom naj testiram disk, če je še uporaben. Sistem se odziva zelo počasi. Prenosnik je padel na tja pa se bojim, da se je disk poškodoval. Verjetno ga moram testirati, da preverim, če še dosega zadovoljive histrosti?

solatko ::

Z orodjem proizvajalca diska. Lahko ga testiraš iz boot-a, brez uporabe sistema ali iz OS-a.
Delo krepa človeka

ArtiTech ::

Hitachi disk je. Morda kak link od tega proizvajalca?
S programom Hard Drive Inspector mi kaže error resistance 63%... stanje pa "good"...



 slika1

slika1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ArtiTech ()

Blinder ::

js sm na novem disku pognal nek test, pa je rezultat neki pokazal rumeno lučko in neki warningov. Potencialni kupec je pogledal rezultate tega testa pa je rekel, da ne bo kupil diska. Zraven me je še opoomnil, da mi bo disk vsak čas odletel :) Disk seveda že več ko eno leto dela bp ter tudi število tistih warningov na testu se med tem časom ni povečalo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ArtiTech ::

Ampak ta program na vseh ostalih računalnikih kaže 95+... Bomo videli kako se bo obnašal po novi inštalaciji...

s1e2x3y ::

Imam disk za katerega sem prepričan, da nima slabih sektorjev in podobno. Želel pa bi program s katerim bi izmeril vse njegove parametre hitrosti in le te primerjal na netu. Obstaja program, ki te po končanem testiranju pelje na net in poda primerjavo z enakimi diski?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Del diska pokvarjen

Oddelek: Strojna oprema
353707 (2606) k4vz0024
»

Prosim za pomoč pri trdem disku

Oddelek: Strojna oprema
101450 (1246) marnit
»

Reklamacija diska maxtor 80GB in zajebancija s strani prodajalca

Oddelek: Pomoč in nasveti
364201 (3404) SepoX
»

Zamrzovanje !! Pomoč ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
141147 (943) ChraseR
»

SerialATA diski - katerega kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
945391 (4378) asPeteR

Več podobnih tem