» »

Gigabyte 7N400L in Zalman CNPS7000A

Gigabyte 7N400L in Zalman CNPS7000A

Loser ::

Torej imam en problem in sicer kupil sem to novo ploščo od gigabyta in nisem pogledal da nima lukenj za nastavek za ventilator;(( .Torej nikakor ne morem spravit gor tega mojega Zalmana pa se lahko še kako trudim , na žalost na tej plati ni lukenj za nastavka !!!

Zanima me če ima kdo kakšne ideje kako bi spravil Zalmana gor s kakim drugim načinom pritrjevanja imam pa Bartona 2500+ torej vse ideje dobrodošle !!!:D

krucymucy ::

nic ne bo ... zato pa se prej pogleda ce ima plata luknje in se jo ne kupi ...

Gwanaroth ::

Sam si tudi lastim Gigabyte-7n400pro2 plosco in nima lukenj.. pravtako sem preklinjal..

..in na zalost moram zdaj ustrajat pri hrupu Volcano 9+ :\

Kaj cmo..

Mislim da ima Zalman nek model, ki se sam VENT pritrdi na stranico ohisja, hladilnik pa na socket.. nevem, pobrskaj malo po zalmanovi strani... Drgac pa presedlaj na volcanote.. kaj ti cem.

LP.
Lights often keep secret hypnosis..

gamer ::

lohka bi si thermal righta ubodu...

Loser ::

j**** ti vulcanota sem dal noter 11 pa je bilo kot bi vključil sušilnik za lase zalman kraljuje v tišini in učinkovitosti bom že neki stuhtu naredil nekakšen nosilec neki že ker drugač pa k*** pa taka plata !!! ;((

Mr.B ::

Za koliko pa bi ga prodal, jaz ga rabim za ASUS P4C800-E Deluxe
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

krucymucy ::

volcanotu se da fino in z ne prevec truda zmanjsati obrate pa je pravtako tiho ...

Loser ::

Ze res glede vulcanota lahko ga das na 2500-3000 obratov ampak zgubi hlajenje , kot pa vem je max okoli 5000 obrati - zdej pa racuni zalman je na 2800 obrati se mi zdi max potem pa se vedno lahko nižaš in zgubiš hlajenje je pa v vsakem primiru tišji in boljši Zalman !!!


- Mr.B ne bom ga prodal sem že neki zgruntal tak da bo moj zalman pristal na gigabyte plošči brez problemov samo vprašanje časa , ker ko enkrat vidiš kako deluje in ga preizkusiš si lahko siguren da ga ne boš dal stran in da boš vse naredil da ga lahko uporabiš , v glavnem priporočam nakup !!!!

:D Zalman ROCKS !!! :D

humanoid ::

Ti tega Zalmana lepo prodaš pa kupiš Thermalright SLK-900A (pazi, mora biti A različica, ker za različico U mora plošča imeti 4 luknje) potem si kupiš še kakšen dober 92mm vent in si na konju, vendar je ta rešitev 2× dražja od Zalmana. Lahko pa počakaš na hladilnik od Gigabyte-a ali pa kupiš kakšen SIlentBoost, ki tudi ni tako slab.

Dr_M ::

al pa lepo kupis sk7 in si niti nc dnarja zgubu... seveda ce ga dubis se kje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gamer ::

al pa alx800... k je bolši od sk7 in verjetno tudi cenejši... pa še dobit ga je lahko

Loser ::

Folk , hvala lepa za vaše odgovore in sicer da povem da mi ni uspelo spravit gor Zalmana tko da sem za enkrat primoran imeti original hladilnik od bartona , vendar cudi me da je tmp. proca okoli 54st. , a se bartoni grejejo tolk al ne , en tip mi je rekel, da bi moral barton imeti okoli 40 st. a je to res ????

Dr_M ::

vse je odvisno od plate in senzorjev. jest se naceloma ne zanasam kej dost na te zunanje senzorje. itak ma usak proizvajalec to neki po svoje narjen.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Shark-357 ::

kar se tiče hladilnikom moram rečt da sm zadovoljen z SILENTBOOSTOM od TT deluje super neslišen (dela na 21 decibelih) + da odlično hladi mojega palominčka (2000+@2400+)
tko da ga priporočam za nakup :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417980 (15103) Wofk
»

cooler za AMD

Oddelek: Navijanje
281329 (894) MEDENA
»

Kje v Sloveniji dobiti SK-7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492697 (1822) profii
»

Temp. AMD Athlon XP 2500+/Barton na ABIT NF7-S r.2.0???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241616 (1261) DjTonic

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373448 (2866) boštjan

Več podobnih tem