» »

kateri MX kupiti

kateri MX kupiti

Jst ::

vceraj sem skuril v3.
sedaj mislim kupiti enga mx-a in me zanima kaj vi priporocate. mam bh6 (agp2x) pa se povejte mi v kateri trgovini v lj, se ga da dobiti.

hvala

Jst ::

nekje sem prebral (pred casom), da se najbolj splaca kupiti od herculesa, ker ma najbolj kavaliteten ram in se najbolj navija.

kaj vi mislite o tem??

freejack ::

Težko se je odločit med Creativom in Herculesom in razlika je verjetno majhna, ampak bi se osebno rajš odločil za Herculesa; Hercules Prophet II MX 64Mb. Pri Mlacomu mislim, da ga imajo za ca. 32k. Tud sam si ga mislim kupit...Če se boš odločil zanj ti ne bo žal.Je neka vmesna varjanta med KyromII in GTSom. :))

JLP ::

Bi blo bol če bi reku da je Kyro II vmes med GeForce2 MX in GeForce2 GTS. S tem da je Kyro II velik bliži GF2 GTS.
Live long and prosper!

VASkO ::

64Mb MXi niso nic hitrejsi od 32Mb verzij, so samo drazji. pomoje se en trik, kako prodati velike zaloge teh cipov pred prihodom kyra in novih generacij graficnih kartic.

Huey P ::

Vsekakor kupi Hercules (32 Md SDR) pri Mlacomu, ker je najboljši med MX 32 SDR verzijah.
Če pa nočeš Herculesa pa takoj Creative.

..::DOOM III: The Legacy::..

tomaz255 ::

Jaz mislim, da je najboljše, da se odločiš med Creativom ali Herculesom. Creativov im DDR Ram. Pa še greje se skoraj nič in se zelo dobro navija.

Dalmatinc ::

Folk sem malo tazmišlajal:

Ali je kyro vreden 10 jurjev več od MX....sem zagovornik Kyra,amapk pomoje ne

ChiefThunder ::

kokr za kerga...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

slycer ::

Dalmatinka: s polno ritjo je lahko srati:D.
Drugače povedano, kupuj, kar hočeš. Zaradi mene lahko kupiš od 3D labsov Glint Gamma GMX, ali pa najnovejšega Wildcata, dnar je tvoj:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261532 (1208) ABX
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574907 (4212) Shadowman-x
»

Kyro II nima več smisla!

Oddelek: Zvok in slika
241738 (1068) o
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371651 (1252) Lyu
»

grafična kartica !

Oddelek: Zvok in slika
311842 (1401) ABX

Več podobnih tem