» »

upload torrent

upload torrent

kanabis ::

Bi lepo prosil ker ne razumem preveč angleščine če bi mi kdo lahko povedal kako naj pošljem torrent na suprnovo site. Sem se zdaj zafrkaval dve uri pa mi žal ni ratalo. Nekdo bo rekel..pa ta je butast..še sam tako mislim trenutno o sebi, ker drugače se čisto vedno znajdem za vsako zadevo..ampak tokrat mi ne gre!
LP

thramos ::

hmm, najprej nardis torrent s posebnim programom (mislm da maketorent - neki tazga),
k ka registriras z enim trackerjem - mislm da je tud na cvetlicarni neki trackerjev, k so prav zanjo, poglej na njihov forum. Pol pa samo se uploadas na cvetlicarno.
Dost u izi je vse skupi, edino pazi pr izbiri trackerja, k ce ga ukinejo, grejo vsi torrenti v kurac.

ja se to: ne pojav se ti takoj na spisku torrentov, najprej ga pregledajo, traja ene 1-2h.


lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Kriko ::

Oj najprej hvala za pomoč.
JA torrente sem del z maketorrent ter tudi z torrentspy..problem pa mi je delalo točno kar so pudrail..naslovi tackerejv, ker ne vem kere uporabit za suprnovo! Na njihovi strani stalno piše da trenutni ni nobenega trackerja na rzpolago, tako da mi pol ni bilo nič jasno kje jih dobit!
lp

kanabis ::

Thramos hvala za pomoč..vidim da se tudi drugi "mučijo" z temi zadevami, saj ima jaz enak problem, ker ne vem KAM dat te torrente. NA suprnovi tudi sam nikoli ne najdem linka saj pravi kot je rekel Kriko, da trenutno ni nobenega na razpolago.
Zato te/vas prosim za pomoč glede tega..lahko tudi na email. Kriko če ti je uspelo prosim da mi javiš, oziroma druge prosim da mi javijo kako bi dal torrent na suprnovo oziroma kak link ker imam kar nekaj zelo uporabnih zadev ki bi jih rad ponudil!
LP

thramos ::

ok, kksnih free trackerjev je na netu kr dost, evo recimo TA, k sm ag na hitr najdu z googlom. Pa ko delas torrent, ga mors doloct kot tracker v maketorrentu, sej pise na upload strani (sicer v spanscini, sam se razume :) ).
Edini problem z takimi trackerji je da niso glih trajni. Jest sm ze kr lepo stevilo torrentov dal na suprnovo, pa je slo vse skupi v kurac, k se mi ni dal vsega se enkrat seedat.

evo TUKI je lista, k nej bi se kr delala, sam te

(mislm da tle ni nc nelegalnega ne admini? Jest sm preprican, da hocjo fantje sharat kksne legalne zadeve :D )


lp

Zgodovina sprememb…

Kriko ::

Mene še nekaj zanima če lahko pomagaš..namreč ali je pomebno da damo torrent ter sam program v kako posebno mapo na disku ali kaj je potrebno narediti da bojo torrent sprejeli!
PA če se ti zdi da je surpnova najkvalitetenjša stran glede zadev ki se jih dobi ter kako hitro se dobi novosti?
Aja v maketorrent je kar nekaj trackerjev od suprnove pa so "down". Kaj če se da na kerega drugega bi bilo logično da je to za druge site ne pa za suprnovo?
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kriko ()

thramos ::

Ni vazn, ker tracker je, ce dela ga bo suprnova sprejela. More bit pa torrent narjen za dolocen tracker da ga bo ta sprejel. tm na unm spanskem ti lepo pise kaj mors dt za announce url. Kje na disku je ni vazn, sam pol k zazenes bittorrent ga poiscs (mapo).
Suprnova je drgac kr v redu, TUKI mas pa se en forum kjer so specializirani za te stvari.
( ne vem ce lahko linkam to, ce je kj narobe kr zbriste)


lp

jedateruk ::

Jaz pa nimam pojma o teh torrentih, včeraj sem nabavil Make torrent in Bit tirnado, kaj je pa treba še naredit, da bom lahko s torrenti hitreje downloadal stvari z interneta in peer to peer serverjev???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896467596 (17732) Rias Gremory
»

Konec TorrentSpya (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
589989 (6684) OmegaBlue
»

Prihaja iskalnik za BitTorrent

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
295212 (3856) MrStein
»

eXeem -- izpopolnjeni BitTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5011362 (7873) Darker

torrentbits

Oddelek: Omrežja in internet
413124 (1986) OmegaBlue

Več podobnih tem