» »

Epson InkJet

Epson InkJet

LojzePek ::

Sem bol švoh glede printerjev pa me zanima naslednje. Prek črne kartuše, se ni printalo že eno leto ker je tako dolgo bila prazna. Barvna pa se je nekaj uporabljala vmes. Lahko računam na kaj problemov, ko bom menjal črno kartušo npr.zamašene šobe?

Metabond ::

Imam Stylus Photo s katerim ni mogoče printati, če je katera kartuša prazna. Po daljšem obdobju neuporabe (mesec, dva) se občasni problemi z mašitvijo šob precej povečajo.

1 leto, pa še prazna kartuša? Mislim, da bo treba kar na servis - še prej pa poizkusi z razrečilom/čistilom, ki ga prilagajo nekateri generični proizvajalci kartuš, da se prešnje (originalno) črnilo počisti iz šob. V par tednih bo mogoče kaj prebilo...8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Metabond ()

Brane2 ::

Če ninaš modela s čipom v kartuši, se priporočam za refill črnilo.

Prišlo te bo ceneje kot črna kartuša, tako da bo škoda manjša, tudi če črna glava ne dela.

Če pa dela, boš itak prišparal na črni barvi, saj ti ostane črnila še za kar nekaj refillanj.

Pač nafilaj zadevo in jo daj not. Nato nekajkrat (recimo 5x) spucaj glavo in pustiu vse skupaj stati nekaj ur in ponovi vajo.

Nato probaj. Ce se bodo prikazale sledi crne barve, ponovi vse skupaj dokler ne bo vse O.K. Pomaga tudi, ce naspricas tisto gobico, kamor se hodi glava cistit s cistilom za okna CAT5 (cheap crap-imajo ga denimo v Hardyju)...

LojzePek ::

Zadeva ni za mene, ampak kartuša je že kupljena. Tak da bo treba pucat šobe. Upam da bo šlo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

inkjet printer ne sprinta nič

Oddelek: Pomoč in nasveti
182321 (1400) Yohan del Sud
»

Epsonov tiskalnik zavrže 20 odstotkov črnila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8337730 (28378) Tomi
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514691 (9271) matej5734
»

Test refillov za tiskalnike (Cosmo, Brane2, JR)

Oddelek: Strojna oprema
96274 (5167) Fukomuko
»

Refilli za tiskalnike

Oddelek: Strojna oprema
283052 (2429) OZZY

Več podobnih tem