» »

Zalman ZM80C-HP VGA Cooler + ZM OP1

Zalman ZM80C-HP VGA Cooler + ZM OP1

trs ::

Hi,

zanime me ce kdo ve za kako trgovino kjer prodajajo VGA cooler omenjen v naslovu? Pri Mlacomu so mi pred enim mesecem rekli, da ga bodo dobili cez en mesec, vceraj pa so mi odgovrili, da ga dobijo se cez en mesec(nikoli vec?). V JAE imajo samo ZM80C Cooler, nimajo pa dodatnega ZM OP1, kig a nujno rabim za FX5900LX.

V glavnem, hocem vedet za kako trgovino kjer imajo ta cooler, ali pa vsaj ZM-OP1 dodaten ventilator(cooler ze lahko kupim pri JAE).

Lp

celica ::

Zdravo.

Poglej malce sem, in jih poklici ce se imajo kaj !
negre..! gre ..? joj GORI ..!

fAtso ::

trs a si res tolk nesposoben da ne mors gor namontirat kakega drugega ventilatorja.

Jaz imam ta zalmanov hladilnik in gol lepo 8cm ventilator z modrimi ledicami. Lahko pa das kerkoli 8 in 9 cm ventilator gor. Tist k od zalmana prodajajo ventilator je cist navaden 8cm ventilator. za pritrditev pa uporabiš 2 šraufa M3 in dve matici M3.

Folk je čist neoroginaln, nc ne znate sami pogruntat! ;(( ;(( ;((

trs ::

@fAtso

Malo te je*e karakter, ampak si podal koristne nasvete :) No, to da bi dal normalen ventilator gor sem ze pomislu... problem je tu, da nisem bil 100% ce bi pasal gor. Skoda mi je dat 5 jurjev za neko stvar, katero jo pol lahko samo vrzem v smeti.

lp
trs

trs ::

@fAtso

Aja BTW, kaksne so to M3 matice & vijaki? :))

trs ::

@celica

Thnx, samo izgleda da ga nimajo na zalogi ;) Jim bom poslal en mail ...

fAtso ::

Sorry, bil malce tečen... :D

Sedaj malo manj, tako da ti povem, M3 je velikost vijakov in matic, se pravi 3 pomeni 3mm... Drgač pa Glej da bodo šraufi malo daljši od debeline ventilatorja. Klele maš pa še eno slikco kako imam jaz to narejeno.





trs ::

@fAtso

Thnnnx!! Mega slikce :) Grem se danes po hladilnik in en zalman F1 :))

Thnx very much!!

lp,
trs


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtomobilske žarnice H4

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
223858 (3291) zlabo
»

Navijanje FX 5900 XT (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
624835 (3351) Caligula
»

Izrez Raznih motivov v ohišja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
956370 (3883) DimmniBurek
»

Procesor AMD

Oddelek: Kaj kupiti
181584 (1236) Dr_M
»

ISO 400 napajalnik v Megahit-u

Oddelek: Kaj kupiti
161333 (1094) Buggy

Več podobnih tem