» »

Težave pri kopiranju z diska na disk

Težave pri kopiranju z diska na disk

HudPes ::

Pozdravljeni,
imam težavo pri kopiranju določenih video formatov(mpg,mpeg,avi-dv)
iz enega diska na drugega!
Oba diska sta WD in sicer prvi je 60GB iz katerega kopiram na WD1600JB-160GB disk.
Ko datoteko prekopira, mi ob ogledu le-te prikazuje samo cca 3mm velike kvadratke različnih barv, video zapis je nerazpoznaven.
Poleg tega mi ob zajemu videa z videokamere preko FireWire na večji disk prekine zajem in
javi napako 'Zakasnjeno pisanje ni uspelo!?', pri zajemu na manjši disk nimam težav.
Ob kopiranju večjih količin podatkov(10GB) mi vedno zamrzne računalnik.
Se je mogoče kdo od vas soočil s podobnimi težavami?
Hvala za pomoč!
lp

HudPes ::

Po dolgotrajnem iskanju sem našel tale članek, ki opisuje zakaj naj bi prihajalo do 'Delayed Write Failed' http://support.microsoft.com/default.as...
Zdej me pa zanima, kje vidim koliko žilni je ide kabel 40 ali 80?
ThX!

hruske ::

Najlaze ce odpres kisto... 40 zilni je dosti bolj grob in ima 40 kablckov skupi zlimanih, 80 pa jih ima 80. Vcas ti tud ob zagonu izpise opozorilo, da mas sam 40-zilni oz. da ni 80 zilni...

HudPes ::

Če je plata 845g, stara 1 leto, a obstaja možnost da so bli 40 žilni 40 pinski kabli zraven?
lp

jest10 ::

Ja.

HudPes ::

V manualu piše da so zraven kabli ki podpirajo ultra dma-33 in ATA 66/100 prenosne protokole, to je hkrati vse kar piše o njih. Iz tega se ne da razbrati ali so 40 ali 80 žilni?

VASkO ::

40 zilni do ATA33
80 zilni do ATA133

ali3n ::

levi - 40 žilni; desni 80 žilni; na oko se vidi, da ima 80 tanjše žice, da je bolj gost,... navadno je en od priključkov na 80žilnem kablu modre barve (ta gre v matično ploščo)

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ali3n ()

HudPes ::

Hvala ti še za sliko:)) si se res potrudu, ja take kable sem mel že prej...Sem vseen kupil nov okrogel kabel za 1200sit pa namestil sem še neke driverje za plato in intel aplication accelerator, pa deluje ko šus. Problem rešen,hvala vsem...
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj narediti ko prvic prikljucis disk

Oddelek: Strojna oprema
161181 (978) mihec87
»

spet nekaj o ID-kablih

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61238 (1135) Blisk
»

master/slave

Oddelek: Pomoč in nasveti
91562 (1484) TheJack
»

Ide kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141175 (856) McHusch
»

rack in ATA66/100 in stari disk...

Oddelek: Strojna oprema
81085 (962) sinko999

Več podobnih tem