» »

konzola kot predvajalnik multimedije

konzola kot predvajalnik multimedije

CaqKa ::

tako..
pište vse o tem kako pripraviš xbox ali pa ktero drugo konzolo da predvaja čimveč multimedijske vsebine.
upam da nebomo s tem kršili kakšnih st pravil.. glede na to da so mod čipi v italiji postali legalni se tega zaenkrat ne bojim :)

torej predvajanje divxa in dvdja na konzolah...
pa če ima kdo kašno distribucijo ki jo flikneš v pcja ter nato preko drugega cdroma predvajaš divx/dvd.

lp caqka

hruske ::

Movix (in podobne variante), 5 MB linuxa, je kr zanimiv, ker ga zapeces zraven filma in potem naceloma sploh ne nucas trdega diska za predvajanje filmov.

Dela na PC.
http://movix.sourceforge.net/

CaqKa ::

ko sem ga nazadnje testiral vem da ni bil najbolj user friendly.. kak je pa sedaj?
testiral sem ene pol leta nazaj. glede na to da pa stvari v linuxu bolj počasi napredujejo pa ne verjamem da je že kaj bolje?

hruske ::

Ravijalcev jim se vedno manjka :)), ponavadi je potrebno malo rocno "nastavit", da vse ok deluje. Vsaj pri meni je blo treba... predvsem VO_DRIVER=vesa in se scaling na sw (softwersko). Potem je delalo dost kul. Samo podnapisi so bli s podcrtaji... :D :D

Ja, manjka jim se do koncnega produkta.
Kiss Technology uporablja kose Mplayerja, pa jim dela cist kul.

BigWhale ::

OffTopic:
> Kiss Technology uporablja kose Mplayerja, pa jim dela cist kul.

Oni pravijo, da jih ne ;>

CaqKa ::

kje ste zdaj tisti ki ste bili v temi o divx predvajalnikih tako glasni?
zaj pa več noben nič ne zna povedat. mah kaki lapeži ste eni tu.

|SNap| ::

xbox-linux.org in XBMP/C majo oboji dobro dokumencatijo. Ne vem zakaj se je ne posluzujes? Drugace pa sem se veliko ukvarjal z xboxom in sem tudi med "users help users" pri xbox-linux projectu, tko da ce rabis vec info, mi lahko posljes mail, ali pa prides na obisk in vidis kako zadeva deluje :)

CaqKa ::

kam? upam da štajerska

|SNap| ::

Lj :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321515 (46859) cryptozaver
»

Minimalna konfiguracija

Oddelek: Strojna oprema
9845 (766) Bellzmet
»

Linux za filme

Oddelek: Operacijski sistemi
111193 (902) Pithlit
»

Linux Live-CD & MPlayer

Oddelek: Operacijski sistemi
6846 (798) HriBB
»

OS za domači kino,mp3-je,mreža

Oddelek: Operacijski sistemi
8937 (768) HyperKiller

Več podobnih tem